Мінерали
Купити мінерали у Львові та Україні
Мінерали – хімічні елементи, які необхідні людському організму. Вони такі ж важливі і необхідні людині як вітаміни. Здорове харчування забезпечує баланс мікроелементів, а мікроелементи в таблетках і капсулах дозволяють легко підтримувати норму речовин в організмі. Вплив мінералів на життя та здорове самопочуття людини колосальний, тому знати де отримати норму і як досягти 100-відсоткового наповнення організму корисними речовинами, повинен знати кожен.
Організм потребує всього лиш декілька міліграми мікроелементів, які можна отримати з їжею, а дефіцит певних видів елементів можна компенсувати, попередньо порадившись з лікарем. Замовити та купити мінерали можна на сайті Nutrix. Мінерали корисні не тільки спортсменам чи працівникам з великим фізичним або ж моральним навантаженням, але і кожній людині, для гарного самопочуття та настрою. Дефіцит мікроелементів може призвести до різних захворювань і погіршення роботи організму в цілому.
Наприклад, якщо бракує йоду – порушується робота щитоподібної залози. З'являється відчуття тиску в шиї та нестачі повітря. Мозкова активність пригнічується, падає зір, пам'ять, розумова діяльність стає гіршою, обмін речовин значно сповільнюється.
Без фтору утворюється карієс. Без кальцію бувають судоми, знижується тонус м'язів і гірше працює серце. Якщо ви проконсультуватися з лікарем і знаєте, які мікроелементи потребуєте, у такому випадку купити мінеральний комплекс можна онлайн.
Бракує калію – з'являється нудота, апатія, низький тиск, слабкість у тілі. Дефіцит заліза призводить до малокрів'я. Депресія,м'язова слабкість, схильність до судом і серцевих аритмій свідчить про дефіцит магнію. Натрій впав нижче норми - людина млява, сонлива, втрачає апетит і м'язову силу, погіршується пам'ять.
Мінеральні добавки дозволяють поповнити дефіцит корисних елементів і підтримувати здоров'я в хорошому стані. Фармацевти-фахівці сайту Нутрікс проконсультують та розкажуть про препарати, що містять достатню кількість мікроелементів, тому мінерали купити (Україна) можна буде попередньо отримавши вичерпну інформацію.
Для чого потрібні мінерали?
- Йод (норма для дорослої людини на добу: 150-200 мкг). Йодована сіль, морські продукти й волоські горіхи – джерела даного мікроелемента. Він забезпечує нормальне функціонування щитоподібної залози. Йод – це пам'ять та інтелектуальні здібності. Даний мінерал необхідний вагітним жінкам для правильного розвитку здорового плоду, але вживати його слід з дозволу лікаря. Дефіцит йоду можна нормалізувати за допомогою мінеральних комплексів, що містять мінерал.
- Магній (350-800 мг). Магній міститься в крупах (гречка, вівсянка, перловка), меді, куразі, зеленому салаті й петрушці, квасолі, бананах і насінні. Мікроелемент сприяє відновленню сил після значних навантажень, стресів та переживань.
- Залізо (10-20 мг). У субпродуктах, грибах, різних видах риби, м’ясі, какао, гречці та горіхах міститься залізо. Залізо входить до складу багатьох білків і ферментів.
- Цинк (8-11 мг). Цинк міститься в рибі, хлібі, висівках, грибах і насінні. Мінеральні добавки забезпечують нормальне функціонування багатьох органів – це наднирники, підшлункова залоза, гіпофіз. Розвивають і підвищують працездатність органів чуття.
- Кальцій (800 мг). Яйця, молочні продукти, гречка, горох, салат – джерела кальцію. Це здоров'я кісток, зубів і відновлення клітин.
- Калій (4700 мг). Міститься в апельсинах і бананах, сухофруктах, морській капусті й картоплі. Забезпечує нормальну роботу серця.
- Фосфор (1,2-1,6 г). Риба, птиця, морепродукти, бобові, пшоно і сир – фосфоровмісні продукти. Цей мінерал бере участь в будівництві кісткової системи. Позитивно впливає на нервову систему, мозок, печінку і нирки.
- Селен (55-110 мкг). Вживаючи вівсянку і гречку, морську капусту, часник або пивні дріжджі, можна поповнити запас селену. Мікроелемент захищає від впливу негативних факторів, вірусів і бактерій, забезпечуючи клітинам довге життя.
- Фтор (4 мг). Знаходиться в гречці та рисі,картоплі, морепродуктах, рибі й волоських горіхах. Забезпечує мінеральний обмін в організмі.
Як приймати мінерали?
Щоб мінерали правильно засвоїлись організмом і принесли максимальну користь, необхідно знати, коли і як їх вживати.
РАНОК
Залізо
Залізо - головний складовий елемент гемоглобіну. Низький рівень гемоглобіну призводить до швидкої стомлюваності і знижує імунну систему. Залізо приймають натщесерце. Не радимо приймати його з чаєм або кавою, оскільки таніни і кофеїн впливають на всмоктування елемента. Кальцій перешкоджає засвоєнню заліза, тому разом в один час їх вживати не варто.
РАНОК / ДЕНЬ
Цинк
Цинк бере участь у функціонуванні імунної та репродуктивної системи. Приймайте цинк днем під час їжі. Не приймайте його з кальцієм і залізом.
Йод
Йод синтезує гормони щитовидної залози і піклується про здоров'я шкіри. Йод - це мікроелемент, який підвищує енергію, тому приймайте його по обіді для підвищення тонусу і життєвих сил.
ВЕЧІР НІЧ
Кальцій
Кальцій - найважливіший мінерал для всього організму. Значуща кількість кальцію формує кістки і зуби. Лікарі радять приймати кальцій ввечері, але все залежить від виду кальцію (цитрат, карбонат), час споживання краще узгодити з лікарем.
Магній
50% магнію зберігається в кістках. Сприяє здоров'ю кісток і зубів. Заспокоює нерви і розслабляє м'язи. Магній покращує сон, препарати на основі Mg слід приймати ввечері, а найкраще перед сном.
Як вибрати мінерали?
Вибір препарату залежить від цілей:
- профілактика;
- підтримка;
- лікування.
Якщо вживання для профілактики, варто віддавати перевагу комплексним препаратам, до складу яких входять основні вітаміни і мінерали. При глибокої нестачі конкретних мінеральних речовин, наприклад заліза, йоду або кальцію рекомендуємо порадитися з лікарем і вибрати препарат, який володітиме мікроелементами, які потребує індивід. Під час лікування і відновлення деяких функцій організму краще віддати перевагу моновітамінам та мономінералам.