Рідкий Кальцій та Магній для Дітей зі Смаком Апельсина, Calcium with Magnesium, ChildLife, 473 мл

  • Артикул: CDL10700
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 620 грн

Рекомендується при:

- слабких кістках, хрящах та суглобах
- розладах нервової системи
- розсіяності уваги
- занепаду сил
- порушеннях пам'ятіЩо це?

Рідкий кальцій та магній для дітей з натуральним апельсиновим смаком від бренду ChildLife доповнений такими необхідними мікроелементами, як цинк та вітамін D3. Вважається, що кальцій особливо важливий для зростання та розвитку дітей. Цей мінерал становить 2% від загальної маси тіла дитини, левова частка якого міститься в зубах та кістках малюка. Рідка формула препарату ChildLife чудово засвоюється, не містить штучних барвників та ароматизаторів, а також має приємний смак.Як це працює?

Дана формула включає всі компоненти, необхідні для підтримки міцними і здоровими кістки і зуби. Оскільки кальцій і магній найефективніші лише у поєднанні вітаміном D, який допомагає їм засвоїться у кісткових тканинах, він також включений до складу. Крім того, цей препарат також допоможе підтримати здорову ферментну активність.

Кальцій забезпечує організму цілий набір різноманітних харчових елементів, які зміцнять кістки дитини, а також сформують або відновлять правильну структуру хрящів та суглобів. Цей мінерал широко застосовується як профілактика та лікування остеопорозу та остеохондрозу, а дітям він необхідний для правильного формування скелета та міцності кісток.

Разом з магнієм, кальцій сприяє виробленню енергії у клітинах, відновленню та підтримці функцій нервової системи. Також магній сприяє згортанню крові та прискоренню її циркуляції по тілу. Це означає, що цей мінерал має важливе значення для стабілізації серцево-судинної системи та головного мозку.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені