Олії

Купити олії у Львові та Україні

Наша печінка може давати збої у роботі через неправильне харчування, тривалу роботу на шкідливому підприємстві, надмірне споживання алкоголю та паління. Печінка виконує роль фільтра у нашому організмі і очищає все, що в нього потрапляє. Відповідно якщо виникають перші симптоми збою її роботи, необхідна чистка печінки. В цьому випадку допоможе не лише правильне харчування, а й додаткові засоби, такі як вітаміни, препарати для печінки та олії для печінки. В даній статті поговоримо яка олія корисна для печінки.

Прекрасним очисним ефектом володіють натуральні олії. Спеціалісти відзначають позитивний вплив на очищення та відновлення печінки декілька видів олій, а саме оливкової, гарбузової, лляної та олії розторопші. Для лікувальних та профілактичних цілей використовують олії холодного віджиму. Оскільки під час їх виготовлення не втрачаються вітаміни та поживні компоненти. Якісна олія для очищення печінки обов’язково зберігається у темній скляній тарі. А також термін придатності не може перевищувати декількох місяців. Перед тим як розпочати використовувати олії для захисту печінки необхідно проконсультуватись з терапевтом, повністю відмовитись від вживання алкоголю, відкоригувати раціон та спосіб життя. Ідеально було б відмовитись від куріння, адже сигарети виступають сильним інтоксикатором печінки і загалом організму.


Олія розторопші

Олія розторопші володіє неймовірно цілющими властивостями для печінки та жовчного міхура. Дану олію довший час активно використовують для полегшення симптомів гастриту та цирозу. Ця олія є номер один серед інших, а все завдяки унікальному компоненту, який входить до її складу, силімарину. Він здатен до відновлення пошкоджених клітин печінки та її очищення від токсинів. Серед основних ефектів, які можна отримати після регулярного прийому, виділяють властивість детоксикації всього організму та печінки особливо. Розпочинається процес очищення, виведення токсинів та відновлення зруйнованих клітин. Розторопша має здатність виводити з організму тяжкі метали, пестициди. Під час вживання уповільнюються процеси старіння завдяки великій кількості антиоксидантів, які присутні в складі. Якщо присутнє відчуття постійної втоми, сонливості, розконцентрованості, олія виступає як джерело енергії. Курс вживання олії становить в середньому місяць. З профілактичною метою олію розторопші можна додавати до салатів та каш, які ми вживаємо щодня.


Гарбузова олія

Гарбузова олія для печінки є однією з найкорисніших. В ній містяться цінні вітаміни, мінерали, та безліч корисних для нашого організму компонентів. Фосфоліпіди, ненасичені жирні кислоти, вітаміни групи А, Е, Т та флавоноїди відновлюють структуру печінки та мають жовчогінний ефект. Гарбузова олія наділена протизапальними властивостями. Є відмінним джерелом пектинів, рибофлавіну та бета-каротину. Корисно додавати дану олію до свого раціону після лікування гострих і хронічних захворювань печінки. Гарбузова олія допомагає відновити оптимальну роботу нашого організму та захищає від інфекції, підвищуючи імунітет. Завдяки збільшенню кислотності у шлунку, дозволяє більш якісно перетравлювати їжу і живити організм всіма поживними елементами.


Оливкова олія

Оливкова олія для печінки є універсальним продуктом. Адже до її складу входять вітаміни В, А, К, РР, С, різні мікроелементи, які наш організм відмінно засвоює. До складу також входить олеїнова кислота, яка славиться здатністю до зменшення ризику атеросклерозу та очищення судин. Окрім того допомагає ниркам засвоювати білок. Олія має здатність до уповільненого перетворення ліпідів в клітини жиру, чим власне пришвидшує метаболізм. Гарбузову олію використовують для розширення жовчних проток та посилення секреції жовчі в організмі людини. Завдяки оливковій олії можна зменшити навантаження на печінку, відновити достатній рівень гепатоцитів та зміцнити їх. Серед побічних ефектів після надмірного вживання оливкової олії відмічають різкі болі в шлунку, слабкість, нудоту, головні болі, тахікардію та понаднормове слиновиділення.


Лляна олія

Спеціалісти в дієтології переконані, що лляна олія для печінки це перший крок до нормального функціонування організму, який переніс сильні хвороби. Лляна олія приємна на запах та колір. Містить у своєму складі велику корисних речовин, поліненасичених жирних кислот омега-3 і омега-6. Ці кислоти самостійно не виробляються організмом людини, тому необхідні надходження ззовні для його нормального функціонування. Завдяки високому вмісту даних жирних кислот, лляна олія рекомендована до вживання для профілактики захворювань серцево-судинної системи. Лляна олія має здатність нормалізувати рівень цукру в крові, тому вона корисна для людей, які хворіють на діабет. Лляна олія допомагає при схудненні, адже вона нормалізує ліпідний обмін, завдяки чому покращується метаболізм та очищається організм. Лляна олія печінка - два невід’ємні компоненти для здорового функціонування організму. Адже вона здатна очищати печінку від токсинів, допомагає засвоювати кальцій.


Протипоказання

Протипоказаннями до застосування даних олій є вагітність та грудне вигодовування, алергічні реакції та індивідуальна непереносимість компонентів, гіпотонічні та гіпертонічні хвороби, підвищена кислотність та виразкові хвороби. Олія для захисту печінки купити можна у будь-якому зручному місці. Це може бути як аптека, супермаркет чи онлайн платформа. Необхідно особливу увагу приділити якості продукту. Найкраще, якщо це буде олія холодного віджиму, адже в них зберігається найбільше вітамінів та мікроелементів.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені