Комплекси підтримки печінки

На складі
1 240 грн
На складі
200 грн
На складі
345 грн
Під замовлення
185 грн
Під замовлення
550 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
390 грн
Під замовлення
319 грн
Під замовлення
284 грн
Під замовлення
780 грн
Під замовлення
561 грн
Під замовлення
1 200 грн
Під замовлення
1 043 грн
Під замовлення
785 грн
Під замовлення
926 грн
Хіт продажу
NAC (N-Ацетил-L-Цистеин), Now Foods, 1000 мг,120 таблеток
Під замовлення
504 грн
Під замовлення
638 грн
Під замовлення
818 грн
Під замовлення
477 грн
Під замовлення
617 грн
Під замовлення
470 грн
Під замовлення
882 грн
Під замовлення
676 грн

Купити комплекси підтримки печінки у Львові та Україні

Печінка — це важливий орган в людському тілі, що виконує безліч різних функцій, а саме фільтрацію та синтез, вироблення білків, транспорт жирів, вітамінів, синтез гормонів. Завдяки правильній роботі печінки, жовчного міхура та нирок, організм позбувається шкідливих речовин та виводить їх. Якщо відбуваються збої в роботі цих органів, розпочинаються патологічні процеси, інколи незворотні. Завадити цим процесам можуть комплекси підтримки печінки.


Що впливає на печінку

Головними факторами, які впливають на правильну, безперебійну роботу печінки є:

  • Неправильне харчування. При надходженні в організм великої кількості жиру, посилюється навантаження на печінку та жовчний міхур.
  • Надмірне вживання алкоголю. При підвищеному вмісті алкоголю в крові людини виробляються токсини, які пошкоджують клітини серця, печінки та мають згубний вплив на стінки судин.
  • Ненормований прийом медикаментів. Оскільки саме печінка займається трансформацією ліків, для безпечного їх виведення з організму. При недотриманні правил ліки стають токсичними.
  • Паразити. Оскільки у тканинах печінки наявна велика кількість поживних речовин, збудники гельмінтозу, можуть викликати цироз печінки, абсцеси.
  • Токсини. Під час роботи на шкідливому виробництві в організм потрапляє безліч токсичних речовин. Тут печінка відіграє роль фільтру, проте багато токсичних з'єднань все-таки накопичуються в ній.

Для ефективної роботи печінки необхідно надходження в організм достатньої кількості вітамінів. Адже з їх допомогою можна зміцнити імунну систему, прискорити процеси відновлення печінки та підвищити її захисні функції. Також для нормальної роботи печінки і її ферментів, необхідно надходження в організм мікроелементів, а саме цинку і селену. Підтримка печінки в хорошому стані є важливим чинником.


Вітаміни для печінки

Таблетки для печінки містять як активні рослинні добавки, так і вітаміни.

Вітамін А. Нестача його викликає підвищену ламкість нігтів, порушення зору, лущення шкіри, знижується активність обмінних процесів. Даний вітамін міститься у великій кількості в печінці морських риб, моркві, червоному м’ясі, риб’ячому жирі.

Вітаміни групи B. А саме тіамін (В1) регулює жировий та вуглеводний обмін, стимулює роботу гепатоцитів. Рибофлавін (В2) виробляє і накопичує глікоген та жовч, а також бере участь в процесах травлення і відновленні печінки. Нікотинова кислота (В3) відіграє важливу роль в процесах енергетичного обміну. Холін (В4) стимулює роботу кишківника, нейтралізує токсини. Продукти які містять вітамін В: яйця, свіжа зелень, молочні продукти.

Вітамін E. Гальмує процеси старіння, підвищує імунітет, підтримує стабільність та цілісність печінки. Щоденна необхідна доза цього вітаміну міститься в червоній рибі, горіхах, зелених овочах..

Вітаміни С. Є антиоксидантом, з’єднує і усуває вільні радикали. Перешкоджає руйнуванню печінкових клітин цими радикалами, підвищує рівень захисту печінки. Багато вітаміну міститься в цитрусових, шипшині, горобині, суниці, шпинаті.

Вітамін N. Ліпоєва кислота нормалізує метаболізм речовин і мікроелементів, захищає печінку від шкідливих речовин, усуває запальні процеси та використовується для профілактики.У великих кількостях міститься в яловичині, шпинаті, капусті.

Всі ці препарати для печінки купити можна в ампулах, капсулах або таблетках. Препарати для печінки мають безліч переваг, оскільки вони ефективні та безпечні, практично не мають протипоказань, а також таблетки для печінки ціна є порівняно невисокою.

Підтримка печінки комплекс містить есенціальні фосфоліпіди - це незамінні ліпіди природного походження, які являють собою основні, незамінні елементи для росту, розвитку та функціонування всіх клітин. Есенціальні фосфоліпіди містяться в насінні і квітках розторопші та артишоку - природних гепатопротекторів. Активна речовина силімарин, яка входить до складу розторопші, має здатність захищати клітини печінки від впливу вірусів та радіації. В артишоці наявний великий вміст білків, вуглеводів, вітамінів, мінералів. Він допомагає в процесі детоксикації. Також до вітамінних комплексів можливе включення вітамінів L-карнітин та вітамін Е, які створюють захист печінки від жирової дистрофії та інфільтрації. Вітамінні комплекси стимулюють регенерацію печінки і регулюють її діяльність.


Коли варто приймати комплекс підтримки печінки

До основних симптомів, під час яких призначають комплекси відносять хронічну втому, часті головні болі різної інтенсивності, присмак гіркоти у роті, зайву вагу, поганий настрій, апатію, зниження імунітету, часті застуди, розлади у роботі шлунково-кишкового тракту, гіпергідроз та проблеми зі шкірою у вигляді висипань, лущень, подразнень. Порушення гомеостазу в організмі та вплив токсинів може призвести до серйозних захворювань. Основою будь-якого збою в організмі неналежна робота печінки.

Таблетки для печінки купити варто для збереження здоров'я печінки та її відновлення. Важливо вживати всі лікарські засоби тільки за призначенням вашого сімейного лікаря. Ознаки захворювання печінки можуть тривалий час не проявлятись. Але варто негайно звернутися до лікаря, якщо виникають болі в правому підребер’ї, змінюється колір шкіри, змінюється присмак в роті. Важливо щорічно проходити профілактичні огляди та здавати необхідні аналізи. Використовуючи комплекси для ефективної роботи печінки можна поліпшити роботу жовчного міхура, полегшити перебіг вже наявної хвороби печінки. З їх допомогою зміцнюються імунітет людини, нормалізується артеріальний тиск. Регулярне та правильне використання згідно з рекомендаціями лікаря вітамінного засобу має поліпшити загальне самопочуття та налагодити природні фізіологічні процеси в організмі.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені