Комплекси для волосся, шкіри та нігтів

OstroVit - Pharma healthy skin 90 caps
На складі
310 грн
Новинка
Натуральна добавка Innovum Silica Max, Olimp, 30 капсул
Під замовлення
288 грн
Новинка
Натуральна добавка Innovum Silica, Olimp, 30 капсул
Під замовлення
223 грн
Virgin Coconut Oil 1,000 мг Now 120 softgels
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Hyaluronic & Collagen, BiotechUSA, 30 капсул
Під замовлення
0 грн
Гідролізат желатину, Now Foods, 550 мг, 200
Під замовлення
0 грн
Желатин, 21 Century, Gelatin, 600 мг, 100 капсул
Під замовлення
165 грн
Масло сладкого миндаля, Solutions, Now Foods, 118 мл
Під замовлення
125 грн
Пептиды коллагена, Collagen Peptides, Sports Research, 454 г
Під замовлення
1 100 грн

Купити вітаміни для волосся і нігтів у Львові та Україні

Сучасний швидкий ритм життя часто запускає передчасні процеси старіння організму. Для забезпечення нормального функціонування організму, в тому числі шкіри,  волосся та нігтів, необхідно насичувати організм вітамінами та мінералами. Проте існує декілька причин, які можуть призводити до незасвоєння цих речовин організмом. Дефіцит ряду вітамінів може призвести до збою у роботі обміну речовин, вироблення гормонів. Авітаміноз призводить до випадання волосся, погіршення стану шкіри. Цю проблему не завжди можна вирішити лише збалансованим харчуванням. Тому тут на допомогу приходять комплекси для волосся, шкіри та нігтів, які позитивно впливають на покращення та відновлення пошкоджених частин. Комплекс для волосся, шкіри та нігтів це харчова добавка, яка у своєму складі містить речовини, які нормалізують кровообіг шкіри голови, відповідно стимулюється і відновлюється ріст волосся. Додавши, до свого звичного раціону, необхідну дозу добавки можна нормалізувати роботу сальних залоз, повернути блиск та міцність волоссю. Доведено покращення стану шкіри голови під час хронічних захворювань. Комплекс вітамінів допомагає знизити рівень стресу, а також допомагає відновлювати власні захисні сили організму.


Види вітамінів

Перший комплекс вітамінів для волосся з’явився в Японії, а згодом у США. Їх називали краса зсередини і використовували як доповнення до зовнішнього догляду за волоссям та шкірою. Дані проблеми є відображенням внутрішнього дисбалансу організму. Тому і до вирішення цього питання почали підходити комплексно. Сучасні вітаміни від випадіння волосся і збереження його якісного стану, розробляються завдяки багаторічним дослідженням у найкращих фармацевтичних компаніях так, щоб дані компоненти мали змогу не лише доповнювати дію один одного, а й посилювати її. Тому наявні комплекси для волосся, шкіри та нігтів настільки ефективні. 

За покращення стану відповідають системні препарати, до складу яких входять:

 • вітамін А - захищає шкіру від зовнішнього впливу, відповідає за процес регенерації і використовується як вітаміни для шкіри від прищів, оскільки усуває висипання.

 • вітамін Е - проникає і живить глибші шари шкіри, утримує там вологу, попереджає відчуття сухості.

 • вітамін В2 - відновлює процес на клітинному рівні: харчування та дихання.

 • вітамін В7 - має здатність відновлювати пошкоджену структуру тканини, загоює рани.

 • вітамін В9 - як вітаміни для волосся, відповідає за відновлення мікроциркуляції на тканинному рівні, стимулює ріст волосся зміцнюючи стінки судин.

 • вітамін С - бере активну участь в синтезі колагену, роблячи шкіру пружною та гладкою, волосся блискучим, а нігті робить міцними. А ще захищає організм від активних радикалів.

 • вітамін РР - синтезує ферменти, які необхідні для процесу клітинного газообміну.


Ефективніше для організму буде комплекс для волосся, шкіри та нігтів купити, а ніж окремо вибирати кожен вітамін та мінерал:

 • селен - надає захист клітинам від вільних радикалів.

 • кальцій - запускає бар’єрну функцію епідермісу, утримує у ньому вологу, працює на зміцнення нігтів.

 • марганець та мідь - мають здатність розгладжувати зморшки та заломи на шкірі, тому їх часто називають таблетки для шкіри.

 • сірка - забезпечує захист шкірного покриву від згубного впливу ультрафіолету, а також працює на випередження появи ранньої сивини.

 • магній - відповідає для налагодження обміну білків, жирів та вуглеводів.

 • цинк - сприяє рівномірному оновленню волосяного покриву, сприяє нормалізації вироблення шкірного сала і синтезує статеві гормони, які відповідають за густину волосся.

 • залізо - відповідає за блиск та міцність волосся і нігтів, активізує ріст волосся.

Також до складу комплексів часто входять поліненасичені жирні кислоти, які є необхідними для проведення обміну речовин у мембранах.

Всі вищезгадані вітаміни та мікроелементи мають свій рівень впливу на покращення стану здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Для вибору того чи іншого комплексу слід враховувати індивідуальні особливості людини: вік, стать, рівень проблеми, яку необхідно вирішити.


Догляд за шкірою

Оскільки догляд за шкірою вимагає більше зусиль, необхідно визначити тип шкіри, вік та гостроту проблеми. Це необхідно зробити, щоб унеможливити використання некоректних препаратів, щоб не погіршити стан. Серед універсальних засобів для догляду за шкірою виділяють: біотин, колаген, гіалуронову кислоту і ретинол. Комплексна дія препаратів допомагає у відновленні структури шкіри: усуває подразнення та висипання, повертає природний блиск та пружність шкіри.

 

До групи ризику потрапляють практично всі люди незалежно від віку, статі чи соціального статусу, оскільки всі стикаються з:

 • стресом, перевтомою

 • впливом ультрафіолету

 • поганою екологією

 • незбалансованим харчуванням, шкідливими звичками

 • віковими змінами

 • генетикою

З метою профілактики рекомендують вітаміни для волосся та вітаміни для шкіри купити у виробника, який відповідає за якість продукту та приймати комплекс двічі на рік.


Ефективність застосування комплексів

Ефективність застосування комплексів для покращення стану шкіри, волосся та нігтів можна помітити у широкому спектрі дії:

 • омолоджується шкіра

 • усувається подразнення та висип

 • зменшується прояв хронічних захворювань таких, як дерматит, екзема та себорея

 • клітини насичуються поживними елементами

 • покращуються обмінні процеси та травлення

 • запускаються процеси регенерації на клітинному рівні

Отже, до складу комплексів для вирішення проблем зі шкірою, волоссям та нігтями входить ряд вітамінів та мінералів, які необхідні для відновлення балансу в організмі. Саме комплексний підхід до вирішення проблеми допоможе відновити здоровий стан волосся, нігтів та шкіри та відтермінувати старіння.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені