Колаген

Новинка
Колаген Kolagen Activ Plus, Olimp, 80 таблеток
Під замовлення
341 грн
Новинка
Колаген Kolagen Activ Plus Sport Edition, Olimp, 80 таблеток
Під замовлення
369 грн
Новинка
Колаген Collaregen, Olimp, 400 г, Лимон
Під замовлення
1 013 грн
Новинка
Аргінін, Arginilan OLIMP 14 sashets Лимон
Під замовлення
1 069 грн
Новинка
Амінокислота Collagen Universal 300 г
Під замовлення
0 грн
Морський колаген OstroVit Pharma Marine Collagen 60 капсул
Під замовлення
0 грн
OstroVit Hyaluronic Acid 90 таблеток, гіалуронова кислота
Під замовлення
0 грн
Nutrend - Collagen Liquid orange 500ml
Під замовлення
0 грн
Коллаген с Витамином C, 1500 мг, Collagen, Mason Natural, 120 капсул
Під замовлення
422 грн
Пептиды коллагена, Collagen Peptides, Sports Research, 454 г
Під замовлення
1 100 грн

Купити колаген у Львові та Україні

Колаген - це найбільш поширений білок в організмі людини, який міститься в кістках, м’язах, шкірі та сухожиллях. Це речовина, яка тримає тіло, утворює каркас, який забезпечує міцність і структуру.

У більшості колагенів молекули тримаються разом, утворюючи довгі тонкі фібрили. Вони діють як опорні конструкції та прикріплюють клітини один до одного. Надають шкірі міцність і еластичність. Деякі типи колагену міцніші за сталь.

Роль колагену у організмі людини є надзвичайно важливою, він відіграє важливу роль у клітинних процесах, включаючи:

  • відновлення тканин
  • імунна відповідь
  • стільниковий зв'язок

Добавки з колаген для шкіри можуть допомогти зміцнити здоров’я шкіри та кісткової системи та можуть допомогти покращити симптоми, пов’язані з остеоартрозом. Вони вважаються безпечними самі по собі, але можуть містити інші інгредієнти, які підходять не всім.

Дієта та інші фактори способу життя можуть значно вплинути на вироблення колагену організмом.

Куріння сигарет і вживання надмірної кількості алкоголю негативно впливають на вироблення колагену, як і дотримання дієти з високим вмістом ультра оброблених продуктів і цукру.

Ведення здорового способу життя шляхом дотримання дієти насиченою поживними речовинами, уникнення куріння та надмірного вживання алкоголю може допомогти відстрочити вікові зміни колагену та зменшити ознаки старіння, такі як зморшки.

Колаген купити Україна можна після консультації з фармацевтом аптеки або ж після розмови з персональним лікарем.


Властивості колагену

Добавки колагену надають різноманітні переваги для здоров’я. А саме:

  • Значно покращує стан шкіри. Вироблення колагену у організмі зменшується з віком, також на це впливають різні фактори такі як куріння чи ультрафіолетове світло. Тобто порушується структурна цілісність шкіри. Колаген є основним компонентом шкіри.
  • Він відіграє роль у зміцненні шкіри, а також у її еластичності та зволоженні. Оскільки з віком тіло виробляє менше колагену, це призводить до сухості шкіри та утворення зморшок. Однак кілька досліджень показали, що колагенові добавки, колаген питний або засоби, що містять колаген, можуть значно уповільнити старіння шкіри, зменшуючи зморшки й сухість та покращуючи стан шкіри. Купити колаген можна у аптеці Нутрікс.
  • Полегшує біль у суглобах. Колаген порошок допомагає підтримувати цілісність хряща та гумової тканини, яка захищає суглоби. Оскільки кількість колагену в організмі зменшується з віком, підвищується ризик дегенеративних захворювань суглобів, таких як остеоартрит. Добавки з колагеном можуть допомогти покращити симптоми остеоартриту та зменшити загальний біль у суглобах..
  • Допомагає запобігти втраті кісткової тканини. Кістки здебільшого складаються з колагену, який надає їм структуру та міцність. Дослідження відзначають, що добавки з колагеном можуть допомогти пригнічувати руйнування кісток, що призводить до остеопорозу. Колаген купити можна у аптеці Нутрікс.
  • Збільшує м'язову масу. Як найбільш поширений білок в організмі, колаген є важливим компонентом скелетних м’язів. Додатковий колаген може сприяти синтезу м’язових білків, таких як креатин, а також стимулювати ріст м’язів після тренування.
  • Колаген для волосся покращує ріст та якість. Волосся в основному складається з білка кератину. Людський організм використовує кілька амінокислот для створення кератину, які можна знайти в колагені. Пролін також є основним компонентом кератину. Таким чином, споживання багатого проліном колагену забезпечує тіло речовинами, необхідними для утворення та зміцнення волосся.
  • Загоює рани. Колаген може допомогти загоїти рани, притягуючи нові клітини шкіри до місця рани. Він сприяє загоєнню і забезпечує платформу для росту нових тканин. Колагенові пов’язки можуть допомогти вилікувати хронічні рани, які не піддаються іншим лікуванням, також рани, які виводять рідини з організму.


Функції колагену

Колаген користь. Забезпечує структурну підтримку тканин, а також бере участь у основних процесах організму, включаючи відновлення тканин і передачу сигналів між клітинами. На сьогоднішній день відомо 28 типів колагену, з яких до колагену I типу відносять 90% колагену в організмі людини.

Колаген складається в основному з амінокислот гліцину, проліну і гідроксипроліну. Ці амінокислоти утворюють три нитки, які утворюють структуру потрійної спіралі, характерну для колагену. Крім того, косметичні компанії використовують колаген у таких продуктах, як креми та сироватки, через його зволожуючі властивості.


Добова норма колагену

Людське тіло природним чином виробляє колаген, колаген в продуктах, таких як курка та риба, кісткові бульйони, насіння, листяні овочі (шпинат,щавель, авокадо, різновиди капусти тощо), а також колагенові добавки.

Нормою колагену дорослої людини для профілактичної цілі є 5 -7 грам на добу. Перед тим, як приймати колаген вітаміни або колаген капсули обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем та уточнити дозування. Колаген купити Львів можна у аптеці Нутрікс.


Колаген протипоказання

Колаген шкода:

Єдиним протипоказанням є алергія на компоненти продукту, добавки.

Щоб уникнути будь-яких ризиків, вагітним або годуючим жінкам не слід приймати його без попередньої консультації з лікарем.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені