Гіалуронова кислота

Новинка
Глюкозамін Arthroblock forte Sport Edition OLIMP 60 caps
Під замовлення
553 грн
Гіалуронова кислота Hyaluronic acid 50 mg + MSM Now Foods 60 VCAPS
Під замовлення
400 грн
Гиалуроновая кислота, Hyaluronic Acid, 100 мг, Neocell, 60 капсул
Під замовлення
686 грн
Гиалуроновая Кислота 50мг, Source Naturals, 60 таблеток
Під замовлення
501 грн
Гіалуронова Кислота 100мг, Source Naturals, 30 таблеток
Під замовлення
440 грн
Гиалуроновая Кислота 100мг, Source Naturals, 60 таблеток
Під замовлення
700 грн
Гиалуроновая Кислота, Hyaluronic Acid, Now Foods, 100 мг, 120 капсул
Під замовлення
853 грн
Хіт продажу
Гиалуроновая Кислота, 120 мг, Solgar, 30 таблеток
Під замовлення
484 грн
Гіалуронова кислота, Puritan`s Pride, Hyaluronic Acid, 60 капсул, 50 мг
Під замовлення
250 грн
Гіалуронова кислота, Now Foods, Hyaluronic Acid, 60 капсул, 100 мг
Під замовлення
415 грн
Артро Гард, BiotechUSA, Artro Guard Liquid, Orange, 500 мл
Під замовлення
652 грн

Купити гіалуронову кислоту у Львові та Україні

Гіалуронова кислота має особливо хорошу репутацію в індустрії краси. Білок сполучної тканини є ендогенною речовиною, яка завдяки своїм властивостям часто використовується в косметиці. Особливо після 40 років вироблення гіалуронової кислоти знижується, тому вона особливо актуальна. Як наповнювач, вона певним чином сприяє пружності шкіри і надає можливість оптично коригувати дрібні зморшки. Кислота гіалуронова також підтримує рівномірну пігментацію шкіри. Тому капсули з гіалуроновою кислотою часто приймають як добавку або заміну ботокса.


Чому гіалуронова кислота для обличчя - це панацея від старості?

Гіалуронова кислота - це елемент, який життєво необхідний для пружності, блиску, регенерації та молодості шкіри.

Гіалуронова кислота виробляється клітинами шкіри - фібробластами. Парадоксально, що у всіх жителів планети - незалежно від віку, раси, статі - гіалуронова кислота хімічно однакова. Тобто кожна людина має гіпотетичну здатність бути вічно молодими.

На жаль, з плином часу та неправильним способом життя кількість гіалуронової кислоти в організмі зменшується. Як наслідок, люди старіють, і тоді з'являються зморшки. Уповільнити цей процес можна здоровим харчуванням і використовуванням правильних засобів для шкіри.


Чому гіалуронова кислота відповідає саме за молодість?

Гіалуронова кислота - це полісахарид, який присутній в організмі людини ще з самого народження. Це надзвичайно важлива речовина для людини. Звичайно, найбільша кількість гіалуронової кислоти знаходиться в шкірі, проте вона міститься ще і у скловидному тілі ока, кістках, рідині суглобів.

У гіалуронової кислоти є дивовижна здатність притягувати воду. Одна молекула гіалуронової кислоти може притягнути і утримувати до 10.000 молекул води. Динаміка її активності залежить від віку: чим людина молодша, тим активніше працюють її фібробласти. Чим більше старіє людина, тим більше її шкіра потребує допомоги ззовні.


Вплив гіалуронової кислоти

Чудодійний вплив гіалуронової кислоти на обличчя:

1. Зволожує шкіру.

2. Регенерує клітини, які роблять шкіру еластичною.

3. Стимулює утворення колагенових волокон, що впливають на ніжність та блиск шкіри.

4. Бореться із передчасним старінням і швидко усуває зморшки.

5. Допомагає в лікуванні акне та піклується про жирну шкіру.


Звичайно, що це не весь перелік корисних функцій гіалуронової кислоти. Дерматологи, наприклад, використовують її як допоміжну речовину при лікуванні псоріазу чи дерматиту. Особливою любов’ю до гіалуронової кислоти відрізняються хірурги в післяопераційний період. Гіалуронова кислота також активно застосовується в офтальмології при певних видах катаракти або при лікуванні симптому сухого ока.

Безсумнівно, кислота гіалуронова є одним із найпопулярніших інгредієнтів у косметології. Її унікальні властивості та швидка дія підходять абсолютно для всіх типів шкіри. Проте найбільше користі вона принесе зневодненій, сухій та шкірі з ознаками старіння. Також її застосовують у філерах або ж ін'єкціях для розгладження зморшок і збільшення губ.

Для щоденного забезпечення організму кислотою можна використовувати креми, капсули/таблетки або гелі з гіалуроновою кислотою. Зазвичай рекомендовано від 200 до 300 міліграмів на день. Гіалуроновий крем зберігає шкіру свіжою завдяки своїм активним компонентам і забезпечує її необхідними поживними речовинами: денний догляд за допомогою високомолекулярної та низькомолекулярної гіалуронової кислоти проти старіння. Таким чином досягається оптимальне зволоження шкіри.

Як правило, позитивних результатів можна очікувати вже через кілька тижнів. Поява зморшок значно зменшується в залежності від типу шкіри та досягається відчуття оновленої та молодої шкіри.


Гіалуронова кислота для обличчя - купити в аптеці Нутрікс

Подаруйте своїй шкірі догляд, на який вона заслуговує. Обирайте косметику з гіалуроновою кислотою для свого обличчя. На сайті аптеки Nutrix представлений широкий асортимент засобів для обличчя з гіалуроновою кислотою — Гіалуронова кислота в таблетках, маски, креми та сироватки. Гіалуронова кислота - ціна приємно здивує кожного. Купити гіалуронову кислоту може кожен, незалежно від свого бюджету.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені