Сік розторопші

Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл
Під замовлення
390 грн

Купити сік розторопші у Львові та Україні

Розторопша отримала свою популярність завдяки цілющим властивостям речовини силімарин, яка входить до її складу. Силімарин - біологічно активна добавка, яка володіє лікувальними властивостями, використовується для профілактики захворювань печінки, таких як гепатити та цироз. Допомагає відновити ефективну роботу печінки після довгого прийому медичних препаратів, вживання надмірної кількості алкоголю, токсичного та радіаційного ураження. До складу насіння розторопші входить понад 200 речовин: ефірні олії, вітаміни E, D, B та К, кальцій, мідь, хром та калій.


З давніх-давен використовували мелене або ж ціле насіння розторопші. Проте це довгий та затратний процес. Для зручності використання можна купити сік розторопші. Сік розторопші користь буде при:

 • порушенні обміну речовин
 • захворюванні жовчного міхура
 • серцево-судинних захворюваннях
 • болісних менструаціях
 • захворюваннях сечостатевої системи, циститу
 • ураженнях шкіри, для швидкого загоєння ран і опіків
 • захворюваннях ротової порожнини

Сік з розторопші проявляє гепатопротекторну та антиоксидантну дію. Оскільки молекули соку вступають у взаємодію з вільними радикалами, мають здатність зменшувати їх токсичний вплив на організм. Сік розторопші зупиняє руйнування структур на клітинному рівні завдяки здатності зупиняти процес перекисного окислення ліпідів. Сік працює над синтезом структурних та функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А) у пошкоджених, різними факторами, гепатоцитах.

Розторопша запускає процеси регенерації клітин печінки: оновлює мембрани клітин, запобігає втраті клітинних компонентів і внутрішньоклітинних ферментів (трансаміназ). Сік розторопші має здатність призупиняти проникнення в клітини певних токсичних речовин.

Пацієнти, хворі на захворювання печінки, відмічають покращення самопочуття, зникають скарги на больові відчуття, а також покращуються лабораторні показники.


Сік розторопші властивості

Для травної системи. Сік розторопші купити варто при наявних проблемах шлункового-кишково тракту, жовчного міхура з протоками, підшлункової залози та печінки. Сік використовують як частину спеціально збалансованої дієти під час лікування. Сік розторопші буде корисним при таких захворюваннях, як панкреатит чи жовтяниця, при алкогольному отруєнні чи отруєнні токсичними речовинами. А також його використовують у період реабілітації. У рідкому вигляді розторопша доступна для вирішення щоденних проблем з процесом травлення, похмілля. ЇЇ використовують, щоб покращити роботу жовчного міхура і покращення загального стану організму людини, який зазнав негативного впливу.

Сік з розторопші багатий на вміст флавонолігнанів, які запускають процеси регенерації клітин всього організму, підтримують нормальну роботу шлунка і жовчного міхура з підшлунковою залозою та печінку.

Сік розторопші для схуднення є відмінним вибором. Допомагає організму вивести токсини та шлаки, запускає ефективні обмінні процеси.

Сік розторопші купити в аптеці для зниження рівня цукру в крові у людей, котрі хворіють на діабет. Сік ефективний для боротьби з двома видами діабету, оскільки поліпшує інсуліночутливість у людини та працює над зниженням рівня цукру. Завдяки антиоксидантним і протизапальним властивостям, якісно знижує ризик ниркової недостатності у пацієнтів з ускладненнями, які виникли внаслідок діабету.


Сік розторопші як приймати

Варто проконсультуватись у сімейного лікаря як пити сік розторопші. Спеціаліст підбере індивідуальне дозування згідно з наявними скаргами та проблемами. Існують рекомендації по вживанню 10 мл соку за 20-30 хвилин перед їжею один раз на день. Не рекомендують робити заміну основного прийому їжі даним соком. Не варто перевищувати встановлену рекомендовану добову норму.


Показання до вживання соку розторопші

Серед показань до вживання соку з розторопші виділяють:

 • токсичні ураження печінки (алкоголь, медикаменти, важкі метали) та їх профілактика
 • захворювання печінки (хронічний гепатит та цироз печінки)
 • реабілітація після інфекційного та токсичного гепатиту
 • нормалізація процесу ліпідного обміну


Протипоказання до застосування

Серед протипоказань до застосування даного виду соку виділяють особисту непереносимість компонентів, алергічні реакції. Не рекомендують починати курс в період вагітності та грудного вигодовування. Під час використання пероральних контрацептивів та соку з розторопші фіксують зменшення дії контрацептивів. Також не рекомендують одночасне використання соку та гормональної терапії, оскільки її дія теж буде не настільки ефективною або ж зовсім ефекту лікування не буде. Після відкриття соку необхідно зберігати його у темному, прохолодному місці.

Якщо прийняли рішення сік розторопші купити Україна, то на ринку представлений широкий асортимент від різних торгових марок. Існує можливість сік розторопші купити в аптеці Львів Nutrix (Нутрікс) або ж інший варіант, який можна розглянути сік розторопші Сокологія, де гарантують відмінну якість продукту. До того ж південь України є перспективним регіоном для вирощування розторопші у промислових масштабах.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені