Сік ладанника

Під замовлення
360 грн

Купити сік ладанника у Львові та Україні

Сік з ладанника характеризується темно-коричневим кольором, оксамитовою, трішки маслянистою текстурою. Сік ладанника сподобається любителям трав'яних, рослинних чаїв, а все завдяки своєму терпкому, гречаному смаку та насиченому медовому запаху.

Cistus incanus - рослина, яка багата на біологічно активні компоненти, має здатність позитивно впливати на всі процеси в організмі людини. Сік ладанника користь проявляться у стимулюванні процесів імунної системи людини. Часто використовується в період тривалої втоми та вигорання. Найчастіше це період з пізньої осені до весни. Рослина поширена у східних районах Африки та на Близькому Сході.

До складу соку входить більше поліфенолів, ніж їх містять червоні вина або зелений чай. Саме поліфенолам завдячують здатність соку нейтралізувати вільні радикали, які несуть загрозу організму та викликають багато захворювань. Сік ладанника покращує загальний стан організму завдяки великому вмісту, у своєму складі, вітаміну С. Сік ладанника купити варто для зниження рівня холестерину в крові. Рослина володіє властивостями до зменшення запалення в організмі, володіє протиалергічною дією, а також допомагає організму впоратися з мікробами та грибками, знешкоджують їх.


Властивості

Купити сік ладанника варто, оскільки він володіє такими властивостями:

 • протизапальними
 • антибактеріальними
 • противірусними
 • антиоксидантними
 • очищувальними
 • протигрибковими
 • імуномодулюючими
 • заспокійливими

Сік ладанника для схуднення є дуже корисним, оскільки має здатність виводити з організму токсини, солі, важкі метали, а найголовніше - він допомагає правильному функціонуванню шлунково-кишкового тракту.


До переваг соку з ладанника відносять:

 • відсутність жодних побічних ефектів, тому його можуть використовувати, як діти, так і жінки в період вагітності та грудного вигодовування
 • ефект детоксикації
 • наявність в'яжучих властивостей
 • полегшення перебігу лікування хвороби Лайма
 • його здатність збалансовувати рівень корисних бактерій, які присутні в організмі
 • позитивний вплив на природні процеси старіння та призупинення їх
 • запобігання та ефективне лікування шкірних захворювань (атопічного дерматиту), лікує виразки та опіки
 • запобігає росту мікробів, які можуть викликати стенокардію, скарлатину, отит


Сік ладанника характеристики

Бореться з інфекційними захворюваннями. Вживання соку допомагає при запаленнях верхніх дихальних шляхів. Під час захворювання на грип чи застуду допомагає імунній системі побороти вірус. Сік зупиняє розповсюдження грибкової інфекції на шкірі, нігтях та у кишківнику.

Сік з ладанника бореться з алергічними реакціями, зупиняючи вивільнення гістаміну, який провокує такі реакції.

Позитивно впливає на серцево-судинну систему. Нормалізує роботу серця, попереджає утворення тромбів у кровоносних судинах.


Сік ладанника як приймати

Існують рекомендації по вживанню 15 мл соку двічі на день перед вживанням їжі. Перед використанням необхідно добре струсити флакон. Як пити сік ладанника, курсом чи тривалий час, необхідно все ж таки обговорити з сімейним лікарем. Оскільки сік не має протипоказань, все ж таки лікар, зібравши анамнез, зможе запропонувати кращий варіант та доцільність прийому, враховуючи всю ситуацію. Також необхідно попередити спеціаліста про прийом лікарських засобів. Оскільки сік може як послабити так і посилити їхню дію, що може нести негативні наслідки для організму.


Показання до прийому

Показаннями до прийому є імуномодулююча і противірусна здатність соку, а також рекомендують сік ладанникакупити в аптеці, тим кому потрібно нормалізувати та покращити роботу шлунково-кишкового тракту.

Якщо прийняли рішення сік ладанника купити Україна, то на ринку існує широкий асортимент продукції різних торгових марок. Існує можливість сік ладанника купити в аптеці Львів Nutrix (Нутрікс) або ж можна розглянути сік ладанника Сокологія, де гарантують відмінну якість продукту.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені