Сік кропиви

Сік Кропиви, Сокологія, Nettle juice, 500 мл
Під замовлення
320 грн

Купити сік кропиви у Львові та Україні

Сік кропиви наймогутніші ліки від багатьох захворювань. Властивості, якими наділена кропива, запускають в людському організмі процеси, які покращують стан шкіри, волосся та нігтів. Склад соку багатий на вітаміни та мінерали, тому часто сік кропиви при діабеті використовують. Також він володіє знеболюючою, протизапальною та антибактеріальною дією. Сік кропиви це засіб з широким спектром застосування. Його використовують, як засіб для лікування різного роду захворювань внутрішніх органів, а також як засіб для лікування зовнішніх проявів хвороб, до прикладу виразок, висипань та інших.


Сік кропиви користь

У своєму складі свіже листя має гістамін, хлорофіл, серотонін, мурашину кислоту, флавоноїди, ефірну олію, вітаміни С, К, Е, А, кальцій, залізо та мідь. Сік кропиви пити необхідно людям, які страждають від ревматизму, оскільки він показує діуретичну дію. Кропива, у складі якої присутні біологічно активні речовини, стимулює еритропоез, нормалізує ліпідний обмін, проводить жовчогінну дію, покращує процеси регенерації клітин.

Сік кропиви має здатність швидко засвоюватись в організмі, а також сконцентровує у своєму складі поживні складові, які запускають процеси обміну та допомагають очищати шлунково-кишковий тракт та кров, в результаті чого всі системи організму працюють ефективніше, покращується самопочуття.

Сік кропиви часто рекомендують споживати у зимово-весняний період. У цей час більшість людей відмічає погіршення самопочуття, апатію, погіршення стану шкіри, часті головні болі. Ці відчуття пояснюються сезонним авітамінозом, анемією. Щоденне споживання соку позбавляє людину цих симптомів, а також зміцнює опорно-рухову систему, покращує стан печінки, сечового міхура та верхніх дихальних шляхів. Також сік рекомендують як заспокійливий засіб.

За даними проведених досліджень, якщо сік кропиви купити та споживати відповідний час, посиляться обмінні процеси та покращиться стан при геморої, атеросклерозі, ревматизмі та подагрі. Сік має лікувальну дію при всіх стадіях аденоми простати, в результаті чого уповільнюється розвиток гіпертрофії.


Сік кропиви властивості

Сік кропиви купити для лікування авітамінозу. Маючи у своєму складі, речовини, які несуть терапевтичний ефект, кропива допомагає відновити запас вітамінів та мікроелементів. Свіжий сік багатий на вміст заліза, магнію, натрію, калію та вітамінів А, К, В. До прикладу, у кропиві міститься у 200 разів більше вітаміну С, ніж цитрусових. Вітамін К відповідає за якість крові та попереджає кровотечі. Кропива займає перші місця за вмістом заліза.

Оскільки сік кропиви володіє антибактеріальним ефектом, часто ним промивають рани та накладають пов’язки попередньо змочені у ньому.

У свіжих листках кропиви, міститься речовина, яка володіє противірусним ефектом, внаслідок чого стимулюється утворення інтерферонів, які й несуть захисну функцію від вірусів для організму людини.

Ще з давніх-давен вважають, що сік зі свіжого листя кропиви володіє антиканцерогенними властивостями, а також має здатність нормалізувати артеріальний тиск.

Сік кропиви для волосся використовують для покращення його стану. Після тривалого використання волосся зміцнюється, з'являється блиск, зменшується його випадіння, покращується структура. Нормалізує роботу сальних залоз. Його можна втирати в голову або розводити з водою і ополіскувати ним після миття.

Сік допомагає зменшити масу тіла, оскільки запускає обмінні процеси та насичує організм.

Сік з листя кропиви запускає ефективний вуглеводний обмін, активізує дихальну систему, серцево-судинну систему та запускає правильне функціонування кишківника. Його рекомендують вживати при перших ознаках анемії.

Сік має здатність відновлювати менструальний цикл, покращує процес лікування фіброми матки, епілепсії та неврозів. Рекомендується полоскання ротової порожнини при стоматиті та ангіні, адже сік кропиви володіє антибактеріальним ефектом і допомагає організму виводити шкідливі речовини.

За допомогою соку цієї рослини відбувається покращення обміну речовин, пришвидшується процес дозрівання еритроцитів та знижується рівень цукру у крові людини. Саме тому сік з кропиви є таким корисним для людей, які хворіють на цукровий діабет.


Як пити сік кропиви

Існують рекомендації по вживанню 25 мл соку перед їжею двічі на день. Проте, перед тим як сік кропиви купити в аптеці, необхідно проконсультуватись з сімейним лікарем і він підкаже сік кропиви як приймати та підбере необхідне дозування. Не рекомендують перевищувати дозування та займатись самолікуванням.

Побічні дії внаслідок вживання соку кропиви

Серед побічних дій відмічають особисту непереносимість, алергічну реакцію, та в разі надлишкового вживання може виникнути гострий біль у животі, діарея. Сік кропиви взаємодіє з диклофенаком, внаслідок чого його дія може посилитись.


Протипоказання до вживання соку

До протипоказань відносять період вагітності та годування грудьми, а також захворювання нирок і серця.

Сік кропиви купити Україна можна без проблем. На ринку представлений широкий вибір торгових марок. Сік кропиви купити в аптеці Львів Nutrix (Нутрікс). Тут представлені перевірені виробники та якісний продукт. Після відкриття рекомендують зберігати продукт у холодильнику і так щоб діти не мали до нього доступу.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені