Сік артишоку

Хіт продажу
Сік Артишоку, Сокологія, Artichoke Juice, 500 мл
Під замовлення
284 грн

Купити сік артишоку у Львові та Україні

Соки лікарських рослин є основною частиною натуропатії вже більше 80 років. Вони віджимаються зі свіжого листя і тому містять весь спектр вітамінів і корисних речовин, що є необхідні для здорового функціонування людського організму, а саме вітаміни A, B₁, B₂, C, що нейтралізують дію вільних радикалів.

Сік артишоку виготовляють зі свіжого листя. Щоб вичавити сік з листя, потрібен прес. Для того, щоб не готувати сік артишоку самостійно, можна купити сік артишоку в аптеці або магазині здорового харчування.


Сік артишоку: властивості та функції

  • гіполіпідемічна
  • сечогінна
  • дезінтоксикаційна
  • гепатопротекторна
  • жовчогінна.

Також сік артишоку сприяє виведенню алкалоїдів, солей важкий металів, нітросполук та інших токсинів і сечі. Сік артишоку відіграє провідну роль в зниженні рівня холестерину в крові. Сік артишоку - пити для свого здоров’я.


Фармакологічна дія

Сік артишоку містить цинарин, основна функція якого — жовчогінна і сечогінна дія. Артишок містить корисні речовини, необхідні для здорового функціонування людського організму: каротин, вуглеводи, інулін, полісахариди, білки, органічні кислоти, калій, дубильні речовини і пектин, які напрочуд корисні для кишечника.


Сік артишоку — користь від вживання для організму

Найпотужнішими фітонутрієнтами в артишоках є цинарин і силімарин, які мають сильний позитивний вплив на печінку. Повідомляється, що артишоки допомагають із лікуванням захворювань печінки та раку печінки. Соки артишоку допомагають травленню та при симптомах синдрому подразненого кишечника. Артишок містить харчові волокна і містить майже стільки ж калію, скільки і маленький банан. Калій є дуже важливим мінералом для нашого організму, він необхідний для правильного функціонування клітин, тканин і органів. Сокологія купити на сайті для користі свого здоров’я.

Сік артишок знижує синтез холестерину з гепатоцитами, рівень загального холестерину, ліпопротеїдів низької щільності, коефіцієнт атерогенності плазми крові, нормалізує внутрішньоклітинний фосфоліпідний обмін.

Діуретична дія фруктового соку полягає в підвищенні клубочкової фільтрації нирок, сприяючи тим самим виведенню кінцевих продуктів детоксикації печінки. Азотознижувальна дія фруктового соку полягає в покращенні виведення сечовини.

Особливістю соку артишоку є його виражена жовчогінна дія, що стимулює утворення і виділення жовчі, що робить його корисним при порушеннях функції печінки з дискінезією жовчовивідних шляхів і холециститом. У той же час значні сечогінні та гіпоаземічні властивості соку артишоку зумовлюють необхідність його застосування при ХНН.

Сік артишоку купити в аптеці вигідно та дешево.


Сік артишоку: як приймати?

Рекомендовано розділити вживання соку артишоку на 2 прийоми (по 25 мл) та приймати за 20-30 хвилин до прийому їжі. Дітям віком від 6 до 12 років рекомендована доза - по 100 мг 3 рази на добу. Дорослим та дітям старше 12 років – по 150-250 мг 3 рази на добу. Пляшку із соком після відкриття слід зберігати в холодильнику. Перед вживанням обов’язково потрібно збовтати пляшку.

Тривалість курсу лікування становить 2-4 тижні, після чого необхідно здійснити перерву, попередньо проконсультувавшись із лікарем.


Як пити сік артишоку?

Сік можна пити в чистому вигляді. Свіжий сік може допомогти при розладі травлення та болі в животі.

Також можна приготувати чай з артишоків. Чай можна пити тричі на день за півгодини до їжі, він допомагає при розладі травлення.

Також можна приготувати смузі з артишоками. Смузі з артишоками, ананасом, лимонним соком і водою має чудовий смак. Для додаткового кремового смузі можна додати банан.

Купити сік артишоку можна на сайті аптеки Nutrix.


Показання для вживання соку артишоку

Артишоки можуть знизити рівень холестерину і ліпідів у крові. Знижуючи рівень холестерину в крові, зміцнюється серцево-судинна система. Підвищені показники крові пов’язані з підвищеним ризиком серцевих нападів, інсультів або атеросклерозу та цукрового діабету 2 типу.

Травлення регулюється прийомом артишоків. Печінка і жовч підтримуються, щоб вони могли легше засвоювати їжу. Травлення і метаболізм стимулюються речовинами, що містяться у артишоках. Також артишоки допомагають при діареї та запорах.

Артишоки надають стимулюючу дію на вироблення шлункової кислоти.

Сприяючи виробленню жовчі, покращується перетравлення жирів. Тому артишок часто використовується для детоксикації, дієти чи голодування.

Печінку можна детоксикувати та зміцнити.

Препарати артишоку також можна використовувати для стимуляції діяльності нирок.

Сік артишоку купити в аптеці (Львів) можна з легкістю на сайті аптеки.


Побічні ефекти

Тривале використання соку артишоку у високих дозах може викликати алергічні реакції шкіри та діарею.


Протипоказання до застосування

Є люди, яким краще уникати артишоків: вагітним жінкам і годуючим матерям і дітям до 6 років. На даний момент досі немає дослідження, яке б вивчало вплив артишоків на майбутню дитину. Людям із захворюваннями жовчі також не слід вживати артишоки. Також лікарі не рекомендують вживати сік артишоку при запаленні печінки. У разі прийому антикоагулянтів лікар повинен регулярно перевіряти ефект. Не займайтесь самолікуванням та обов’язково проконсультуйтесь із лікарем стосовно початку прийому соку артишоку.

Сік артишоку купити Україна на сайті аптеки Nutrix.


Взаємодія з препаратом

При одночасному застосуванні можливе ослаблення дії непрямих антикоагулянтів (фенпрокумон, варфарин).

Дослідження показали, що артишоки особливо багаті фітонутрієнтами, які є потужними антиоксидантами.

Сік артишоку купити на сайті в один клік.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені