Інші соки

Сік Ноні, Сокологія, Noni juice, 500 мл
Під замовлення
490 грн
Сік Оливкового листя, Сокологія, Olive leaf juice, 500 мл
Під замовлення
310 грн
Сік Гранату, Сокологія, Pomegranate Juice, 1 л
Під замовлення
500 грн
Сік Гранату, Сокологія, Pomegranate Juice, 500 мл
Під замовлення
300 грн
Сік Манго ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
350 грн
Сік Малини ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
311 грн
Сік Ацероли ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
340 грн
Сік хлорофілу Сокологія, 500 мл
Під замовлення
470 грн
Сік Морви Білої, Сокологія, Morva white juice, 500 мл
Під замовлення
410 грн
Сік Бузини Чорної, Сокологія, Black elderberry juice, 500 мл
Під замовлення
517 грн
Сік Глоду, Сокологія, Hawthorn juice, 500 мл
Під замовлення
340 грн

Купити інші соки у Львові та Україні

Внаслідок багаторічних досліджень, вченим вдалось довести, що в організмі людини накопичуються шлаки та токсини. Вони зосереджуються переважно в кишечнику, а тому і процес очищення найкраще починати звідси. Сік натуральний є природним розчинником, який допомагає організму виводити все зайве. До його складу входить багато різних вітамінів та мінералів. Соки містять велику кількість поживних речовин, яка є необхідною під час боротьби з грипом та застудою щодня. Проте кожен сік володіє своїми особливостями та відмінностями.


Березовий сік

Березовий сік вживають зазвичай у весняний період, коли наш організм потребує порції вітамінів після зимового періоду. Березовий сік допомагає повернути силу та зміцнити імунну систему. Сік рекомендують вживати при кашлі та ангіні, при головних болях та захворюваннях суглобів. Також він допомагає при наявних захворюваннях дихальної системи. Має властивості до швидкого загоєння ран та виразок на шкірі.

Ще з давніх-давен березовий сік славиться своїми глистогінним та сечогінним ефектом. Використовують як сік для схуднення та для очищення крові. Під час тривалого вживання відмічають можливість дроблення каменів у сечовому міхурі та у нирках. Проте необхідно не забувати, що ефект може видатись дуже сильним, тому рекомендують вживати не більше 200 мл соку на день.

Завдяки сечогінному ефекту, березовий сік знижує артеріальний тиск. Також застосовують при шкірних захворюваннях. Сік купити варто тим, хто бажає позбутись від лупи, прискорити ріст волосся та надати йому блиску.

Основним протипоказанням до вживання березового соку спеціалісти відмічають сечокам’яну хворобу. Може з'явитися нестерпний біль, викликаний рухом каменів. Тому слід споживати обережно і дозовано.


Сік ноні

До складу даного соку входить близько 150 біологічно активних компонентів, вітамінів та мінералів, ферментів та амінокислот. Сік ноні володіє імуностимулюючою, антибактеріальною та загальнозміцнюючою дією. Оскільки сік діє на клітинному рівні, вступає в біохімічні процеси та позитивно впливає на дані процеси. Є відмінним джерелом надходження в організм аскорбінової кислоти (вітамін С) та дубильних речовин. Сік властивості проявляє при алергічних захворюваннях, болях різного походження та поширення, при діабеті, при збоях у роботі шлунково-кишкового тракту, при неврозах, депресії та втраті сил. Сік ноні володіє антиоксидантною, тонізуючою, знеболюючою дією, а також має здатність посилювати лібідо.


Сік купити в аптеці варто для:

 • призупинення процесів старіння шкіри
 • зниження артеріального тиску, особливо людям з хронічними хворобами
 • покращення процесів травлення, підвищення імунітету та поліпшення роботи нервової системи
 • процесу схуднення, якщо додати ще й фізичні навантаження
 • відновлення гарного настрою
 • боротьби з різного роду інфекціями

Серед побічних ефектів відмічають індивідуальну непереносимість речовин, які входять до складу соку ноні. Оскільки сік багатий на вміст калію, його не рекомендують людям, у яких наявні хронічні захворювання нирок.


Гарбузовий сік

Гарбузовий сік є найбільш універсальним овочевим соком завдяки вмісту вітамінів та мікроелементів, які входять до його складу. Багатий на вміст вітаміну С, підвищує захисну функцію організму. Використовують при анемії, як допоміжний засіб, а також для профілактики. Купити сік варто для очищення організму від шлаків та токсинів. Оскільки сік має високу активність, має здатність з’єднуватись з молекулами токсинів та допомагає організму виводити їх як сечогінний засіб. Сік користь проявляється у нормалізації роботи нижньої частини кишечника та відповідно сік володіє послаблюючою дією та позбавляє від запорів.


Гарбузовий сік здатен:

 • Нормалізувати в організмі процес обміну речовин
 • Використовуватись діабетиками, оскільки до його складу входить пектин
 • Здатен нормалізувати роботу серцево-судинної системи, завдяки великому вмісту калію
 • Нормалізувати виділення жовчі та запустити процес постійного її оновлення. Цим попереджає утворення холециститу та завдяки активним речовинам мінімізує ризик появи ожиріння
 • Завдяки довготривалим дослідженням, доведено позитивний вплив гарбузового соку на центральну нервову систему. Сік здатен заспокоювати нервове перевантаження та збільшувати працездатність.


Сік кульбаби

Сік кульбаби використовують під час лікування захворювань шкіри, печінки та захворювань шлунково-кишкового тракту. Ще з давніх-давен кульбабу використовували для лікування екземи, геморою, бородавок та запорів.

Крім лікувальних властивостей, кульбабу використовують під час приготування їжі. Її добавляють у салати, роблять вино та варення. Сік як приймати необхідно обговорити зі спеціалістом, тому що він допомагає при різних захворюваннях печінки, холециститі. Допомагає у боротьбі з запаленням нирок, при каменях у нирках. Сік з кульбаби використовують при гастритах зі зниженою кислотністю, при зниженому рівні калію в крові, а також при атеросклерозі. Активні речовини, які містяться у соці, допомагають при боротьбі з анемією, цукровим діабетом та серцево-судинними захворюваннями.

Як пити сік для зміцнення організму, тонізації та нейтралізації шкідливих речовин? Існують рекомендації по прийому 50 мл соку щодня протягом тривалого часу.

Склад соку багатий на каротиноїди та полінасичені жирні кислоти, що має позитивний вплив на органи зору.

Щоб ознайомитись з іншими видами соку, можна скористатись сервісом сік Сокологія. Там представлений широкий виріб соків перевіреної якості. Якщо є потреба сік купити Україна обов’язково необхідно звернути увагу на вартість, яка не може бути надто низькою та тару, в якій він продається. Найкраще купувати сік в темній скляній тарі. Якщо сік купити в аптеці Львів, то найкраще обрати Nutrix (Нутрікс). Тут представлені перевірені, якісні торгові марки.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені