Соки

Хіт продажу
Сік Артишоку, Сокологія, Artichoke Juice, 500 мл
Під замовлення
284 грн
Хіт продажу
Сік Алое Вера, Сокологія, Aloe Vera Juice, 1 л
Під замовлення
520 грн
Хіт продажу
Сік Алое Вера, Сокологія, Aloe Vera Juice, 500 мл
Під замовлення
320 грн
Сік Обліпихи, Сокологія, Sea buckthorn juice, 1 л
Під замовлення
400 грн
Сік Ноні, Сокологія, Noni juice, 500 мл
Під замовлення
490 грн
Сік Оливкового листя, Сокологія, Olive leaf juice, 500 мл
Під замовлення
310 грн
 Сік Обліпихи, Сокологія, Sea buckthorn juice, 500 мл
Під замовлення
270 грн
Сік Гранату, Сокологія, Pomegranate Juice, 1 л
Під замовлення
500 грн
Сік Гранату, Сокологія, Pomegranate Juice, 500 мл
Під замовлення
300 грн
Сік Манго ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
350 грн
Сік Малини ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
311 грн
Сік Ацероли ТМ Сокологія 500 мл
Під замовлення
340 грн
Сік хлорофілу Сокологія, 500 мл
Під замовлення
470 грн
Сік Морви Білої, Сокологія, Morva white juice, 500 мл
Під замовлення
410 грн
Сік Бузини Чорної, Сокологія, Black elderberry juice, 500 мл
Під замовлення
517 грн
Сік Глоду, Сокологія, Hawthorn juice, 500 мл
Під замовлення
340 грн
Сік Ладанника, Сокологія, flax juice, 500 мл
Під замовлення
360 грн
Сік Кропиви, Сокологія, Nettle juice, 500 мл
Під замовлення
320 грн
Сік Розторопші, Сокологія, Thistle juice, 500 мл
Під замовлення
390 грн

Купити соки у Львові та Україні

Вживання соків – це приємна та легка форма детоксикації організму, яка забезпечує багатство життєво важливих речовин, вітамінів та мінералів.

Соки пришвидшують обмін речовин, сприяють зниженню зайвої ваги та продуктів життєдіяльності, а також ефективно запускають процес детоксикації. Оскільки соки засвоюються дуже швидко і містять мало клітковини, поживні та життєво важливі речовини досягають клітин за кілька хвилин і можуть підтримувати та прискорювати процеси регенерації та загоєння.

Вживання соків дозволяє скинути зайві кілограми

Клітини людського тіла використовують енергію, фітохімічні речовини та антиоксиданти зі свіжовичавлених соків для видалення накопичених токсинів і метаболічних залишків. Чим краще це вдасться, тим стійкіше можна зменшити зайву масу тіла. Згідно з альтернативною медичною тезою, жир часто затримується в організмі, щоб «обволікати» токсини та продукти життєдіяльності, щоб вони не могли пошкодити здорові тканини організму. Якщо вивести токсини та продукти життєдіяльності, жир також може розтанути, тому що він більше не бачить причин залишатися з в тілі. Сік купити Україна - за найвигіднішою ціною.

Ряд впливів соків на здоров’я вже давно доведено науково, як показують наступні дослідження.


Морквяний сік знижує артеріальний тиск

Дослідники з Університету Кінгсвілла в Техасі в 2011 році опублікували дослідження, в якому вони детально розглянули морквяний сік. Вони виявили, що щоденне вживання півлітра морквяного соку протягом трьох місяців знижувало артеріальний тиск (систолічний показник) і значно підвищило антиоксидантний статус піддослідних. Вчені прийшли до висновку, що морквяний сік може значно знизити ризик серцево-судинних захворювань. Сік купити на сайті за вигідною ціною.


Сік буряка покращує кровообіг

Оскільки овочі, багаті нітратами, особливо сприяють кровообігу та розширюють кровоносні судини, сік буряка є ідеальним соком для мозку. Навіть у випадку еректильної дисфункції передбачається, що регулярне вживання багатих нітратами овочевих соків може бути корисним, оскільки це також покращує кровообіг. Спортсмени також люблять пити буряковий сік, щоб підвищити свою продуктивність.


Апельсиновий сік захищає від поліартриту

Зараз також є наукові результати щодо свіжовичавленого апельсинового соку. Отже, ми знаємо, що регулярне вживання свіжовичавленого апельсинового соку сприяє зміцненню імунної системи організму завдяки вмісту в ньому життєво важливих речовин. Одна склянка апельсинового соку в день також має протизапальну дію і в результаті може навіть знизити ризик розвитку поліартриту. Сік купити на сайті аптеки Nutrix.


Гранатовий сік корисний для серця

Гранатовий сік особливо корисний для серцево-судинної системи. Згідно з дослідженням, особливо рекомендується поєднання гранатового соку з фініками. Гранатовий сік також знижує артеріальний тиск. Крім того, він має певний протираковий потенціал. Є дослідження, які показують його профілактичну дію на рак молочної залози. Коли мова заходить про захист від раку, гранатовий сік втричі міцніший за зелений чай. Сік Сокологія - правильна інвестиція в здоров’я.


Інші лікувальні ефекти соків

Вважається, що сік люцерни в поєднанні з морквяним і салатним соком сприяє росту волосся; яблучний сік допомагає при лихоманці і запаленні; сік фенхелю підтримує кровотворення; огірковий сік натуральний промиває нирки і сечовий міхур; картопляний сік дуже лужний і знімає подагру. Сік кульбаби, з одного боку, активізує роботу печінки і жовчі, з іншого боку, він також зміцнює зуби і ясна, сік петрушки захищає очі і нирки, а сік пастернаку корисний для дихальних шляхів. Сік натуральний купити на сайті в один клік.


Як приймати сік?

Лікарі радять випивати два різних види соку: перший сік – замість сніданку, а другий – як закуску на обід, бажано за півгодини до години до прийому їжі.


Чому соки краще, ніж свіжі фрукти?

Соки перетравлюються за лічені хвилини: цей еліксир життя тепер засвоюється дуже швидко. Життєво важливі речовини потрапляють в клітини всього за кілька хвилин - без втрати травної енергії. Заощаджену енергію тепер можна використовувати більш розумно для детоксикації та видалення шлаків.

Соки забезпечують набагато більше життєво важливих речовин: крім того, через свіжовичавлені соки організм може бути забезпечений набагато більшою кількістю життєво важливих речовин, мінералів і мікроелементів, ніж цілі фрукти або овочі. Адже важко було б з’їсти за один день 1 кілограм сирої моркви, 6 яблук, 1 сиру цибулину фенхелю, 1 сирий пастернак, ¼ сирої капусти, 100 грамів свіжої городньої зелені та 100 грамів свіжої кульбаби і розжувати. це все інтенсивно. Однак у вигляді соку таку кількість свіжої їжі легко з’їсти. Сік натуральний - смачно та корисно для здоров’я!


Показання для вживання соків

Вони відмінно підходять для слабких людей, для людей з вираженим дефіцитом мікроелементів і для людей з хворою травною системою. Також соки рекомендується вживати для профілактики серцево-судинних та вірусних захворювань. Особливо корисними є соки для дітей, вагітних та жінок у період лактації. Сік ціна вас приємно здивує.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені