Мелатонін
Купити мелатонін у Львові та Україні
Мелатонін - хімічна речовина, яка виробляється мозком, коли настає вечір або у темних місцях. Це відомий усім, гормон сну, який повідомляє людині, коли лягати спати та коли прокидатися.
Купити мелатонін у формі добавки або таблетки мелатонін купити в сучасній аптеці Nutrix. Мелатонін ціна на сайті доступна всім видам населення: дорослим та літнім людям. Добавки з мелатоніном набагато безпечніше, ніж багато снодійних, що відпускаються за рецептом.
Користь мелатоніну для здоров'я
Дослідження з усього світу показують, що мелатонін вітаміни ефективні як снодійна речовина. Хоча ліки тестуються лише на здорових дорослих, вчені протестували мелатонін на літніх людях та дітях.
Деякі результати досліджень:Вчені тестували мелатонін на людях з безсонням, а також при синдромі зміни часових поясів, на військовослужбовцях, людях похилого віку та дітях.
Дослідження показали такі переваги:
- Людина засинає швидше. Ті, хто приймав мелатонін, змогли заснути на 21-33 хвилини раніше, порівнюючи з тими, хто приймав плацебо. Ефективність сну підвищується. Діти засипали швидше та спали довше. Це стосується як здорових дітей, так і дітей із розладами аутистичного спектру. Результати досліджень наголошують на скромних перевагах засипання на 20 хвилин раніше.
- Вікова дегенерація жовтої плями
- Мелатонін може бути корисним при лікуванні деяких захворювань очей, які виникали як наслідок запалень та старіння.
Мелатонін може бути корисним при лікуванні:
- Увеїт (раптове почервоніння, набряк та біль в очах)
- Глаукома (підвищення внутрішньоочного тиску).
- Вікова макулярна дегенерація (ВМД) розмитий зір у людей після 65 років.
- Мелатонін має захисну дію. Він може зменшити запалення та окисний стрес, спричинений вільними радикалами. Це нестабільні молекули, які можуть пошкодити клітини та тканини.
- Аутизм
Багато людей із синдромом аутизму не виробляють достатньої кількості мелатоніну. Але, у свою чергу, приймаючи мелатонін, він заспокоює та допомагає заснути швидше.
- Джетлаг – популярне явище при подорожах через часові пояси. Внутрішній годинник людського тіла налаштований на той час, звідки прилетіла людина, тому різка зміна часових поясів веде до втоми та проблем із концентрацією уваги. Мелатонін приходить на допомогу та вирішує проблеми зі здоров'ям, пов'язані зі зміною часових поясів.
- Шум у вухах
Дзвін у вухах - наслідок втоми та деяких захворювань. Мелатонін розглядався як можлива терапія, яка приносить деяке полегшення.
Продукти, що містять мелатонін
- твердий сир,
- полуниця,
- банани,
- вишня,
- помідори,
- капуста,
- спаржа,
- шпинат,
- брокколі,
- горіхи,
- оливки,
- мед,
- імбир.
Дозування та препарати
Мелатонін випускається у таких формах:
- таблетки
- льодяники
- жувальні гумки.
Рекомендацій щодо дозування мелатоніну немає. Здебільшого він випускається у дозах від 1 до 10 мг. У дослідженнях використовують 3 мг мелатоніну.
Коли приймати мелатонін
Мелатонін регулює цикл сну та неспання. Його слід приймати у потрібний час доби. Мозок людини природним чином виробляє мелатонін від заходу сонця.
Більшість людей приймають мелатонін для сну приблизно за годину до нього.
Мелатонін слід приймати в інший час, за таких умов:
При проблемах із засипанням: приймайте мелатонін за 30 хвилин до сну.
Для людей-сов: люди із синдромом затримки фази сну можуть захотіти прийняти мелатонін за кілька годин до бажаного часу сну. Наприклад, якщо ви зазвичай засинаєте о 2 годині ночі, але хочете лягти спати о 23 годині, спробуйте приймати мелатонін вже о 9 годині вечора.
Для ранніх пташок: якщо у вас є симптоми синдрому просунутої фази сну, коли ви дуже рано засинаєте і рано прокидаєтеся, лікування зазвичай полягає у яскравому світлі, розрахованому на відстрочку настання сну. Мелатонін можна використовувати або ближче до бажаного часу сну, або приблизно після напівсонного періоду. Це слід обговорити зі спеціалістом зі сну.
Можливі побічні ефекти
Якщо мелатонін приймати часто і неусвідомлено, можуть з'являтися сонливість, біль у голові, запаморочення, нудота, нічні кошмари. У дітей такі побочки: збудження та нічне нетримання сечі.
При частому вживанні мелатоніну можна відчути похмілля.
Взаємодія та попередження
Незважаючи на те, що мелатонін продається без рецепта, пацієнту слід поговорити з лікарем, перш ніж приймати препарат. Таблетки мелатонін входять у реакцію з такими препаратами:
- Препарати для розрідження крові.
- Протисудомні препарати
- Седативні засоби, транквілізатори
- Ліки від артеріального тиску
- Ліки від діабету
- Імунодепресанти
- Протизаплідні засоби
Вагітні та годуючі жінки не повинні приймати мелатонін.
Мелатонін для сну допомагає людині швидше заснути та довше спати. Дослідження показують, що добавки з мелатоніном можуть відновити природний цикл сну та неспання.
Мелатонін купити без рецепта можна в аптеці Нутрікс. Рекомендуємо перед покупкою препаратів та їх прийомом порадитись із лікарем. Мелатонін таблетки ціна залежить від форми випуску препарату та від виробника.
Мелатонін купити Україна можна на сайті з безкоштовною доставкою при чеку від 1500 грн.