GABA

Купити GABA у Львові та Україні

GABA (ГАБА), також відома як гамма-аміномасляна кислота (ГАМК), є природною хімічною речовиною, що виробляється мозком. ГАБА є основним тормозним нейротрансмітером, який, як відомо, збалансовує дію збуджуючого нейромедіатора глутамату, покращує кровопостачання, запобігає надмірному збудженню нейронів.

Коли ми знаходимося в стресових ситуаціях, надниркові залози виробляють гормони, які викликають те, що ми називаємо реакцією «вдар чи тікай», наприклад, прискорене серцебиття або адреналін. Габа добавка купити рекомендується для допомоги організму протистояти цим природним стимуляторам, розслабляючи мозок.

Низький рівень гамма-аміномасляної кислоти може викликати занепокоєння, безсоння, поганий настрій і тривогу. Без правильного рівня активності ГАБА в організмі, нервові клітини можуть активуватись способами, які посилюють певні стани, такі як тривожні розлади.

Багато речей можуть впливати на гамма-аміномасляної кислоти і функціонування зв'язаних рецепторів, потенційно сприяючи тривожності. Наприклад, документально підтверджено, що зовнішні стресори та стресори у ранньому дитинстві можуть безпосередньо впливати на функціонування рецепторів ГАМК, створюючи дисбаланс.


Крім психічного здоров'я, ГАБА також бере участь в декількох хворобливих станах:

・Дефіцит піридоксину - рідкісне захворювання, при якому вітамін піридоксин недоступний для синтезу ГАБА. Дефіцит піридоксину починає проявлятися у вигляді частих судом в дитинстві, ці судоми не піддаються лікуванню протисудомними, але набагато більше піддаються вітамінним добавкам.

・Печінкова енцефалопатія має клінічні ознаки, пов'язані з підвищеним рівнем аміаку, який може зв'язуватися з рецепторами ГАБА і впливати на їх належне функціонування.

・Хвороба Хантінгтона (Гентінгтона) характеризується певними симптомами, які пов'язані з дисфункцією гамма-аміномасляної кислоти в області головного мозку, що регулює довільні рухи.

・ Вважається, що дистонія (руховий розлад) і м'язова спастичність обумовлені недостатністю передачі сигналів ГАБА.


GABA відіграє роль у тому, як люди відчувають тривогу, страх і стрес. Габа аміномасляна кислота уповільнює або блокує певні нервові сигнали в мозку, іноді зменшуючи почуття тривоги. Без правильного рівня активності ГАМК в організмі, нервові клітини можуть активуватись способами, які посилюють певні стани, такі як тривожні розлади.

На відміну від багатьох дієтичних добавок, гамма-аміномасляна кислота не міститься в звичайних продуктах харчування. Але стверджується, що певні продукти, що містять антиоксиданти, звані флавоноїдами, можуть підвищити активність ГАБА у вашому організмі. Наприклад, у кисломолочних та квашених продуктах з найменшою кількістю солі, буряків, моркви, грибів шиїтаке, деяких сортах томату, баклажанах, картоплі, персиках, ківі, апельсинах, гарбузі, капусті кимчі.

Однак для того, щоб потрібна кількість гамма-аміномасляної кислоти потрапляла в наш організм з продуктів, використання вищевказаних продуктів в помірних кількостях, на жаль, не допоможе. Навіть для досягнення самого мінімального ефекту доведеться з'їдати і пити таку кількість продуктів в день не менше двох-трьох тижнів, чого людський організм просто не витримає. Тому найкращим рішенням стане приймання GABA добавок, або препаратів, що випускаються сьогодні у вигляді порошків, таблеток, капсул.

ГАБА найчастіше використовується як заспокійливий засіб, але має багато інших переваг. Добавки з ГАМК можуть допомогти при проблемах із запаленням, що означає, що вони можуть принести полегшення при ПМС або інших станів, які супроводжуються хронічним болем.

Особливо активні люди також можуть виявити, що ГАБА допомагає у відновленні і може підвищити толерантність до фізичних навантажень. Різні клінічні дослідження показали, що підвищення рівня гамма-аміномасляної кислоти за допомогою добавки не викликає тривоги і збільшує вироблення альфа-мозкових хвиль. Якщо ГАМК оптимізована у вашому мозку, ви почуватиметеся зосередженим, розслабленим та вільним від стресу.


Які ще корисні показники має ГАБА біодобавка?

・Забирає тривогу

・Зміцнює сон

・Послаблює симптоми депресії

・Зменшує запалення

・Покращує фокус в СДУГ

・Підвищує рівень гормону росту


Які ефекти отримують люди і спортсмени з високою активністю від ГАБА?

- Особливо активні люди можуть виявити, що ГАМК допомагає при одужанні і може підвищити толерантність до фізичних навантажень.

- Стимуляція гормону росту має анаболічний вплив на м'язову тканину, іншими словами, м'язи починають активно рости.

- З іншого боку, гормон росту починає процес спалювання жиру, що покращує рельєф і допомагає схуднути.


Які позитивні ефекти від ГАБА отримують люди, які не є активними?

- Зменшує психічне збудження і допомагає заснути.

- Підвищує тканинне дихання клітин і мозковий кровообіг.

- Приймання добавок ГАБА позитивно впливає на роботу мозку, зміцнюючи пам'ять і ясність свідомості.


Габа аміномасляна кислота - як приймати?

Бажаний ефект від GABA проявляється при прийманні не менше 2 г на добу приблизно через 7 днів. Починати рекомендується з 0,5 г - 1 г на добу, поступово збільшуючи дозу до 4 г. Невеликі дозування БАДів не спрацюють, адже тільки невелика частина речовини проникає безпосередньо в мозок. Також, найбільш правильним буде слідувати інструкції про прийманні та дозування від виробників, зазначеної на упаковці препарату.


При неправильному прийманні гамма-аміномасляної кислоти, передозуванні, а також при індивідуальній непереносимості компонентів препарату може виникнути ряд побічних ефектів, таких як:

- Запаморочення

- Занепокоєння

- Сонливість

- Сухість у роті

- Проблеми з балансом

- Запор

- Затуманений зір

- Свербіж

- Роздратування

- Біль у животі

- Проблеми з пам'яттю

- Підвищений апетит

- Біль у суглобах і м'язах


Передозування або приймання декількох препаратів, що регулюють ГАМК (такі як добавки ГАБА і споживання алкоголю) може призвести до дихальної недостатності через збільшення передачі сигналів гамма-аміномасляної кислоти у стовбурі мозку.

Протипоказання

- підвищена чутливість організму

- діти до 1 року

- наявність гострої ниркової недостатності

- вагітність

- період лактації

Також, якщо ви відчуваєте симптоми тривоги або депресії, перш ніж габа купити і почати самолікування за допомогою безрецептурних добавок, проконсультуйтеся з лікарем.

Після консультації з лікарем рекомендуємо GABA купити в інтернет-магазині Nutrix.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені