5-HTP

5-HTP, Now Foods , 100 мг, 60 капсул
Під замовлення
430 грн
5-HTP with B6 & Vit C 60 caps
Під замовлення
420 грн
5-HTP (Гидрокситриптофан) 100мг, Bluebonnet Nutrition, 120 капсул
Під замовлення
770 грн
5-HTP (Гидрокситриптофан), 100 мг, Solgar, 30 гелевых капсул
Під замовлення
315 грн
5-HTP (Гідрокситриптофан) 100мг, Bluebonnet Nutrition, 60 капсул
Під замовлення
410 грн
5-HTP (Гидрокситриптофан) 50мг, Healthy Origins, 60 гелевых капсул
Під замовлення
212 грн

Купити 5-HTP у Львові та Україні

Коли в організмі не вистачає серотоніну, то з'являються - поганий настрій, постійна втома, роздратованість та небажання працювати. При низькому рівні цього елементу порушується сон, різко збільшується вага і як результат - затяжна депресія.

Серотонін впливає на повноцінне здоров'я та життя. Тому, для поліпшення вироблення гормону, сьогодні вживають харчові добавки 5-НТР, які містять в своєму складі такий необхідний гормон.


Що таке 5-НТР

5-НТР — це амінокислота, яка виробляється з триптофану (необхідної амінокислоти, яка надходить з їжею) і перетворюється в 5-НТР. Після такого перетворення, речовина синтезується в інший хімічний елемент - серотонін, який відповідає за передачу сигналів між клітинами мозку. 

У сучасному світі багато людей живуть в стані стресу, тривоги та нервового виснаження. Тому, так важливо підтримувати рівень серотоніну в організмі. Недарма цей елемент називають “гормоном щастя”, адже від кількості його в організмі залежить настрій, сон і загальне самопочуття. Серотонін відіграє важливу роль в центральній нервовій системі, тому при його нестачі з'являються тривожні стани, емоційні розлади, втомленість організму, агресія, постійні мігрені та безсоння.

Амінокислота 5-НТР не надходить в продуктах, а виробляється в організмі з іншої речовини. Тому, якщо амінокислоти недостатньо, на допомогу приходять натуральні добавки, які містять в собі 5-НТР, що відповідають за підвищення серотоніну.

Натуральні добавки, в основному, виробляються з насіння африканського дерева з додаванням активних речовин (спирту та води). 5-НТР купити можна у вигляді розчину, капсул або таблеток. Харчові добавки добре всмоктуються і практично 70% речовини потрапляє відразу в кров. Добова норма натуральної амінокислоти - 100-300 мг. Як приймати 5-НТР, можна прочитати в інструкції чи проконсультуватись з лікарем. Адже, вживання добавки залежить від причини, через яку ви її приймаєте. Наприклад, для покращення настрою, можна приймати до 100 мг 3 рази на день, а для кращого засинання - до 300 мг за 40 хв до сну.  Але, потрібно пам'ятати про побічні ефекти і не зловживати харчовими добавками.

Щоб серотонін постійно вироблявся в організмі, крім натуральних препаратів, які містять речовину 5-НТР, варто вживати продукти з підвищеним вмістом триптофану (який є попередником серотоніну). У великій кількості амінокислота міститься в продуктах з білковим вмістом - це нежирне м'ясо, тверді сири, курячі яйця, гречка, банани, арахіс, кунжут та інші продукти. 

Крім того, для підвищення рівня серотоніну, не лише важливе правильне харчування, але і активний спосіб життя, отримання вітаміну D (перебування на сонці) та позитивний настрій і думки.


Переваги вживання 5-НТР, протипоказання та шкода від препарату

Необхідність вживання натуральної добавки 5-НТР (гідрокситриптофану) та різних препаратів, в склад яких входить амінокислота, зумовлене дефіцитом серотоніну в організмі. А найпоширенішими проявами, які вказують на відсутність серотоніну - є депресивний стан, втрата сну, головні болі, роздратування та безпричинне збільшення ваги з приступами постійного голоду.

Основними перевагами приймання 5-НТР є:

  • покращення сну  - амінокислота серотонін потім перетворюється в мелатонін, який відповідає за регулювання сну;

  • допомога в боротьбі з депресією та нервовими розладами;

  • підтримка нервової системи людини в період лікування від алкогольної, тютюнової залежності та ожиріння;

  • активна боротьба з зайвою вагою та підвищення рівня ситості;

  • допомога при сильних головних болях та мігренях (збільшення концентрації гормону покращує самопочуття);

  • підтримка роботи серця, запобігання виникненню інфаркту та ішемічної хвороби серця;

  • нормалізація артеріального тиску та кровообігу;

  • покращення загального емоційного та психологічного стану організму;

  • допомога в зменшенні больових відчуттів в кістках та м'язах.

Приймання 5-НТР не є шкідливим препаратом, а навпаки він допомагає при неприємних станах організму. Але, в деяких випадках можуть виникати протипоказання до приймання 5-НТР, шкода від препарату залежить від особливостей організму. 

При передозуванні добавки, можуть виникати - діарея, блювота, нудота, біль в животі, тахікардія та головний біль. Тому, перед початком вживання, людям, які мають хвороби та непереносимість до певних складових добавки, потрібно порадитись з лікарем. Приймати амінокислоту варто з маленьких доз - від 50 мг 2 рази на день і поступово збільшувати дозування. Також не варто приймати 5-НТР разом з іншими ліками, в складі яких присутній серотонін. Підвищення рівня цього гормону може зашкодити організму. Не рекомендовано застосовувати натуральну добавку вагітним жінкам та приймати амінокислоту, як замінник харчуванню. 

Отже, вживаючи 5-НТР, можна підвищити кількість серотоніну в організмі та уникнути проблем зі здоров'ям. Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені