Рідкий риб'ячий жир

Жир криля, Now Foods, 500 мг, 60 капсул
Під замовлення
0 грн
Жир криля, Krill, Now Foods, 1000 мг, 120 капсул
Під замовлення
0 грн
Риб'ячий жир, DHA-500, Now Foods, 90 гел.капсул
Під замовлення
0 грн
Baby's DHA 1000 Omega-3 with Vitamin D3 800 mg, Oslomega
Під замовлення
800 грн
Рыбий жир с Омега-3, Omega-3 Fish Oil, Mason Natural, 60 гелевых капсул
Під замовлення
294 грн
Жир антарктического криля, Antarctic Krill Oil, Dr. Mercola, 60 капсул
Під замовлення
1 240 грн

Купити рідкий риб'ячий жир у Львові та Україні

Риб'ячий жир - це натуральна речовина, популярна харчова добавка, яку отримують з печінки тріскових риб.

Навіщо купити риб'ячий жир? До складу даної речовини входять такі компоненти, як вітамін А, вітамін D, а найціннішим компонентом вважають - жирні кислоти омега-3, які називаються ейкозапентаєновою кислотою (EPA) і докозагексаєновою кислотою (DHA). До риб, які багаті цими жирами, відносять скумбрію, оселедець, тунець та лосось. Наш організм самостійно не виробляє багато власних омега-3, тому необхідно риб'ячий жир купити та приймати додатково.


Види риб'ячого жиру

Існує 2 форми: рідкий риб'ячий жир та риб'ячий жир у капсулах. Дані форми мають як переваги, так і недоліки. Рідкий риб'ячий жир дають дітям молодшого віку та людям, в яких утруднений процес ковтання великих часток. Капсули є більш зручні для використання та розчиняються безпосередньо у шлунку.

Риб’ячий жир вітаміни містить в достатній кількості 3 вітаміни. Це вітамін Д, який відновлює тканини кісток. Вітамін А покращує стан шкіри, а також вітамін Е покращує роботу імунітету.


Переваги риб'ячого жиру

Рідкий риб’ячий жир відомий людям, ще з давніх-давен завдяки своїм корисним властивостям. Він використовувався для зміцнення імунітету, від проявів ревматизму та болю у м’язах та суглобах. Унікальні властивості риб’ячого жиру знімають запалення, знижують болі при артриті, пригнічують занепокоєння і депресію, забезпечують роботу мозку і очей. В той час риб'ячий жир ціна була надзвичайно доступна, особливо у північних регіонах.

Наведемо декілька причин чому варто рідкий риб'ячий жир купити:

  • Риб’ячий жир допомагає при болях у м’язах та має протизапальну дію. В організмі запальний процес виникає тоді коли імунна система починає захищати нас від інфекцій. Зменшуючи запалення, послаблюється чи загалом лікуються серцево-судинні захворювання, ревматоїдний артрит та інші.
  • Знижує ризик появи хвороб серця і гіпертонії.
  • Риб’ячий жир капсули ефективні при зміцненні та очищенні печінки від токсинів.
  • Він знижує тривожність, покращує мозковий кровообіг. Існує ряд досліджень, які доводять, що в людей із депресією визначається низький рівень омега-3 у крові. Риб’ячий жир, який багатий на ейкозапентаєнову жирну кислоту (EPA), нормалізує прояви депресії.
  • Риб’ячий жир – засіб від хвороб верхніх дихальних шляхів, грипу, застуди, туберкульозу і астми. Проводились численні дослідження, які вказують, що риб’ячий жир має властивість знизити симптоми астми, особливо в ранньому віці.
  • Ефективний при зовнішньому застосуванні проти псоріазу та екземи. Одним із найбільш шкідливих факторів для нашої шкіри є сонце. Під дією сонячного проміння в шкірі формуються вільні радикали, які несуть згубний вплив. Риб’ячий жир володіє властивостями підтримки здоров’я шкіри та може відтермінувати процес старіння.
  • Допомагає знизити вагу. Наявність надмірної ваги має високий ризик розвитку цукрового діабету, серцево-судинних хвороб і ракових пухлин. Додавання риб’ячого жиру в поєднанні зі здоровим харчуванням та фізичними вправами допомагає подолати ожиріння.
  • Покращує здоров’я очей. Вживання добавки корисне для здоров’я очей, оскільки, знижується ризик втрати зору через вікові зміни.
  • Важливий під час вагітності та раннього розвитку дитини. Під час вагітності та в період грудного вигодовування жінкам необхідно отримувати достатню кількість вітамінів, мінералів, а також незамінних омега-3 жирних кислот. Останній дослідження вказують на те що добавка може покращити координацію рухів у малюка, сприяє розвитку зору дитини, а також знижує ризик виникнення алергій.


Як приймати риб'ячий жир

Про те як приймати риб'ячий жир поговоримо дальше. Риб’ячий жир приймається курсами по 3-4 тижні і робиться перерва. Ідеально приймати добавку з осені до літа. Разове передозування добавкою може призвести до порушення травлення. Безперервний прийом може обернутися для людини гіпервітамінозом вітаміну D.

Риб’ячий жир купити Україна можна без проблем. Ринок насичений різними торговими марками. Риб’ячий жир у капсулах ціна не може бути надто низькою. Краще обирати якісний варіант, а також перевірити сертифікат якості, найменування (має бути вказано медичний, не харчовий чи технічний), виробника та термін придатності (продукт хорошої якості не може зберігатися більше 2 років). Риб’ячий жир як приймати та дозування найкраще обговорити з вашим сімейним лікарем. Оскільки крім позитивних якостей існує ще й риб'ячий жир протипоказання. До них відносять алергію на рибу та морепродукти, проблеми шлунково-кишкового тракту, а також гіпервітаміноз.

На ринку існує два види жиру: риб’ячий та рибний. Різниця полягає в тому що риб’ячий жир дістають з печінки тріскових порід (тріска, хек, путасу), а рибний жир добувають з м’якоті сімейства лососевих (сьомга, кета, горбуша). Риб’ячий жир насичений більшим вмістом вітамінів A і D, а рибний містить більше поліненасичених жирних кислот. Проте обидва продукти є надзвичайно корисні для організму. Для того, щоб риб’ячий жир не зіпсувався та не почав гірчити, його необхідно тримати в закритому вигляді у холодильнику.

Риб’ячий жир має широкий спектр дії та володіє неймовірною кількістю корисних властивостей. Проте як і з будь-якою добавкою, його необхідно вживати в міру, адже при передозуванні в кращому випадку може виникнути діарея та розлад шлунково-кишкового тракту.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені