Омега для вагітних

Купити омега для вагітних у Львові та Україні

Вагітність - особливий час в житті кожної жінки. Щоб вона пройшла легко і з максимальною користю для дитини, потрібні вітаміни омега для вагітних.

Омега 3-6-9 - це поліненасичені жирні кислоти, які впливають на клітинний зв’язок та транспорт речовин між внутрішнім і позаклітинним простором клітини.

Найважливішими омега-3 жирними кислотами є докозагексаєнова кислота (DHA), ейкозапентаєнова кислота (EPA) і альфа-ліноленова кислота (α-ліноленова кислота).


Яка різниця між жирними кислотами омега 3, омега 6 та омега 9?

Завдання омега-3 жирних кислот включають зменшення болю, регулювання артеріального тиску, підвищення гнучкості клітинних мембран та багато іншого. Організм не виробляє їх сам.Щоб забезпечити надходження, омега-3 жирні кислоти повинні надходити з їжею.

Омега-6 позитивно впливають на процеси росту і відновлення організму, а це важливо для вагітних. Омега-6 містяться в соняшниковій олії і м’ясі тварин.

Омега-9 впливають на серцево-судинну систему і рівень холестерину. Крім того, вони підтримують комунікацію нервових клітин. Велика відмінність від омега-3 і омега-6 жирних кислот полягає в тому, що омега-9 жирні кислоти можуть вироблятися організмом самостійно, і тому вони не входять до числа незамінних жирних кислот. Насиченого споживання олії достатньо, щоб організм виробляв омега-9.


Вітаміни омега для вагітних та їх вплив

Спектр дії омега-3 дуже широкий. Найважливішою властивістю, безумовно, є захист клітин від передчасного старіння. Крім того, омега-3 жирні кислоти є потужними антиоксидантами, які навіть проникають через гематоенцефалічний бар’єр.

Вживання позитивно впливає на всю серцево-судинну систему. В цілому покращується кровообіг, а ефект розрідження крові забезпечує менше відкладень у кровоносних судинах.

Омега-3 жирні кислоти зменшують утворення речовин, які відповідають за численні запалення. Це може позитивно вплинути на ревматизм, артрит, псоріаз і нейродерміт.

Особливу користь омега приносить вагітним жінкам та сприяє розвитку дитини. Ефективність прийому підтверджена численними дослідженнями.


Омега для вагітних - для чого?

Нестача омега-3 може проявлятися по-різному. Симптоми у кожної людини різні. Найпоширенішими проявами є:

  • Суха лускава шкіра
  • Високий кров'яний тиск
  • Погіршення зору
  • Слабка імунна система
  • Зниження кровотоку
  • Підвищений ризик ревматизму
  • Розвиток серцево-судинних захворювань


Омега для вагітних (вітаміни) є необхідною турботою про здоров’я мами та дитини, тому що:

1. Вітаміни омега для вагітних мінімізують ризик передчасних пологів і сприяє тривалішій вагітності. Таким чином, дитина зможе якомога краще розвиватися в утробі матері.

2. Забезпечують профілактику гестаційного діабету за допомогою стабільного рівня цукру в крові

3. Запобігають післяпологовій депресії

Після пологів гормональний баланс різко змінюється. Однак результати дослідження дають зрозуміти, що ризик розвитку післяпологової депресії або синюшності у матері знижується щоденним споживанням морських омега-3 жирних кислот.

4. Профілактика хронічних захворювань

Недостатня кількість морських жирних кислот омега-3 може мати різноманітні наслідки: у довгостроковій перспективі можуть посилитися хронічні запальні захворювання, такі як високий кров’яний тиск і серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ревматичні захворювання, а також аутоімунні процеси. Крім того, підвищується ризик психічних захворювань, таких як депресія, очні захворювання та деменція.


Омега для вагітних - як приймати

Під час вагітності потреба в ДГК особливо зростає. Рекомендується додаткове споживання 200 мг DHA на добу. Таким чином, загальна потреба в EPA і DHA становить 450 мг на добу. Тут можуть стати в нагоді харчові добавки. Купити омега для вагітних можна на сайті.

Користь омега для вагітних

Під час вагітності головна мета організму жінки — забезпечити дитину достатньою кількістю цінних поживних речовин. Дослідження показують, що вироблення Омега-3 під час вагітності та лактації може значно зменшитися. Вітаміни омега для вагітних - це завжди правильне рішення.


Омега для вагітних - користь від споживання

Під час вагітності та вигодовування дитина повністю залежить від того, чи постачає тіло матері їй достатньо здорових жирів.

Основа для розвитку мозку та розвитку зору

Оскільки зір і мозок дитини продовжують розвиватися після народження, достатнє споживання омега-3 з риби та водоростей необхідно як під час вагітності, так і під час годування груддю.

Захист від таких захворювань, як алергія, нейродерміт та астма

Велика кількість досліджень показала, що хороша кількість омега-3 під час вагітності може значно знизити ризик розвитку у дитини алергії, полінозу, нейродерміту або астми.

Більш зрілий режим сну і більш точна дрібна моторика

Високий рівень омега-3 позитивно впливає на когнітивні здібності. Вони включають підвищену увагу, покращення комунікативних навичок, точнішу дрібну моторику та більш зрілий режим сну.


Омега для вагітних - ціна

Купити омега для вагітних чи вітаміни омега для вагітних можна на нашому сайті. Ціна на вітаміни омега для вагітних цілком доступна для кожної мами. Купити омега для вагітних (Україна) у аптеці Nutrix - це вибір на користь якості та безпеки здоров‘я.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені