Омега

Омега 3 Omega 3 Plus Softgel Nutrend 120caps
На складі
740 грн
 Olimp Gold Omega 3 65% D3 + К2 Sport Edition (60 капс)
На складі
660 грн
Омега-3+вітамін D3, Nordic Naturals, Prenatal DHA, 90 капсул
Під замовлення
941 грн
Хіт продажу
Омега-3, Now Foods, Omega-3, 2000 мг, 100 капсул
Під замовлення
350 грн
Новинка
Омега-3 Gold Omega 3 Plus ciśnienie OLIMP 30 caps
Під замовлення
316 грн
Новинка
Омега-3 Олія Криля Gold Krill OLIMP 30 caps
Під замовлення
355 грн
Новинка
Омега OMEGA Animal 30 пак
Під замовлення
0 грн
Омега 369 Omega 3-6-9 OstroVit 30 caps
Під замовлення
0 грн
Омега 3 Omega 3 OstroVit 30 caps
Під замовлення
0 грн
Mega Omega 3 BiotechUSA 90 softgel caps
Під замовлення
0 грн
Омега 3 Omega 3 MyProtein 250caps
Під замовлення
0 грн
Супер Омега 3 подвійна сила, Super Omega EPA, Now Foods, 240 капсул
Під замовлення
0 грн
Гарбузова олія, Pumpkin Seed Oil, Now Foods, 1000 мг, 100 капсул
Під замовлення
0 грн
Жир криля, Now Foods, 500 мг, 60 капсул
Під замовлення
0 грн
Жир криля, Krill, Now Foods, 1000 мг, 120 капсул
Під замовлення
0 грн
Риб'ячий жир, DHA-500, Now Foods, 90 гел.капсул
Під замовлення
0 грн

Купити омега у Львові та Україні

Для підтримки міцного здоров’я, організм потребує надходження вітамінів та мінералів. Також у щоденному раціоні мають бути присутні жирні кислоти, а саме омега 369. Ці речовини є надзвичайно корисними та виконують безліч функцій. Додавши омега вітаміни у свій щоденний раціон, можна помітити покращення стану в короткі терміни.

Омега комплекс - це незамінні жирні кислоти, які необхідні для нормального функціонування людського організму. Відповідають за якість шкіри, міцність волосся та нігтів. Також омега бере участь в обмінних процесах, допомагаючи всмоктувати корисні вітаміни та мінерали. Жирні кислоти входять до складу жирів. За хімічним складом кожна частина має парне число атомів вуглецю, які зібрані одним ланцюгом. Вітаміни омега належать до видів природних ненасичених жирів, що володіють характеристиками, які випереджають насичені типи жирів.

Жирні кислоти омега 3 6 9 купити варто, оскільки вони належать до групи речовин умовно незамінних. В організмі людини вони мають здатність вироблятись самостійно за умови збалансованого харчування та відсутності негативних чинників, які можуть впливати на їх незасвоюваність в організмі. Проте для сучасного ритму життя це ідеальні умови, яких не завжди можна дотримуватись. За наявності постійного стресу та недостатнього сну, дані речовини якщо й виробляються в організмі, то не у достатній кількості. Перебування в дефіцитному стані може призвести до:

 • випадіння волосся, ламкості нігтів та появи висипань на шкірі

 • порушення сну

 • швидкої втомлюваності

 • зниження мозкової активності та здатності концентруватись

 • розвитку небезпечних захворювань

 • проблем з суглобами


Корисні властивості комплексу омега 3 6 9

Поліненасичені жирні кислоти омега 3 6 9 формують структуру клітин мозку. Вони покращують показники крові, впливають на рівень холестерину і запобігають розвиток серцево-судинних захворювань. Омега 3 надає імуномодулюючу дію. Омега 6 надає протизапальну дію, а Омега 9 володіє антиоксидантними властивостями. Саме комплекс цих кислот підсилюють дію одна одної.

Незамінні жирні кислоти омега купити варто для:

 • запобігають захворюванням серцево-судинної системи

 • виведення з організму вільних радикалів та холестерину

 • покращення зору

 • уповільнення процесу старіння та його наслідків

 • вагітних - омега для вагітних використовується для формування мозку у плода 


Омега 3 

Омега 3 це натуральна харчова добавка. У своєму складі містить три кислоти ALA, EPA, DHA. Володіє протизапальною дією, попереджає розвиток онкологічних та серцево-судинних захворювань. Омега рибячий жир відома всім ще з дитинства, як омега для дітей. Її використовують для зміцнення імунної системи, профілактики вірусних захворювань та для загального зміцнення організму. Організм найбільше потребує саме омеги 3, оскільки потрапляючи в кров, відповідає за якісну мозкову діяльність. Омега-3 вітаміни купити варто для заспокоєння нервової системи, зниження дратівливості та напруженості. Омега 3 для волосся корисна, оскільки впливає на міцність, густоту та блиск. У великій кількості омегу можна зустріти у жирній рибі. Переважно це лосось, сьомга, оселедець, форель і тунець.


Омега 6

Омега 6 відповідає за якісний метаболізм в організмі. Впливає на здоров’я шкіри, волосся, нігтів та кісток. Недостатня кількість омеги у щоденному раціоні, призводить до проблем з нервовою системою. Ця кислота володіє антиоксидантним ефектом та позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Омега для дорослих, оскільки доведено здатність до зниження ризиків появи інфаркту, розвитку аритмії та ішемічної хвороби серця. У великій кількості омега 6 міститься в оліях рослинного походження, а саме кукурудзяна, горіхова, соєва та кунжутна олія.


Омега 9

Омега 9 або олеїнова кислота відповідає за профілактику діабету, ожиріння та коронарної хвороби. Застосовується при болях та набряклості суглобів, оскільки має протизапальний ефект. Використовується як допоміжне лікування хронічних захворювань серця, шкіри та суглобів. Серед продуктів, багатих на вміст кислоти омега 9, виділяють мигдаль, фундук, авокадо, ріпакову та соняшникову олію.

Протипоказання до застосування комплексу вітамінів Омега

Серед протипоказань до вживання даного комплексу вітамінів спеціалісти відмічають наявні камені в нирках, порушення у роботі щитовидної залози, а також до протипоказань відносять індивідуальну непереносимість компонентів та алергічну реакцію.


Як приймати комплекс вітамінів Омега

Після численних досліджень, вчені дійшли висновку, що рекомендована доза омега 3, 6, 9 становить 1-3 капсули протягом дня. Проте перед вживанням омега таблетки необхідно проконсультуватись з лікарем і він допоможе підібрати індивідуальне дозування.

Перед тим як купити комплекс вітамінів Омега 3, 6 і 9 необхідно ознайомитись зі складом, який пропонує виробник. В середньому людині необхідно від 500 мг до 3000 мг омега 3 протягом дня, а омега 6 і 9 необхідно вдвічі менше. Також варто звернути увагу на вміст ейкозапентаєнової кислоти (EPA) і докозагексаєнової кислоти (DHA), який має бути високий.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені