Комплекси для покращення зору

Люцерна, Alfalfa, Now Foods, 650 мг, 250 таблеток
В наявності

340 грн

Купити комплекси для покращення зору у Львові та Україні

Зір безумовно є важливою складовою повноцінного функціонування людини. У сучасних реаліях зберегти ідеальний зір стає все важче.

Як відомо, більш ніж 70% населення стикається з проблемою гостроти зору. Зниження якості зору трапляється в результаті перевантаження очей, спадкової схильності, а також в результаті природного старіння людини.

Для поліпшення видимості і живлення сітківки очей існують препарати для поліпшення зору.

Таким чином вітаміни для поліпшення зору грають надважливу роль, оскільки у разі порушення бачення очей призводить не лише до дискомфорту, але і створює обмеження в пересуванні, роботі та ін.


Найбільш поширені чинники, які впливають на погіршення чутливості сприйняття довкілля очима:

- сонячне світло з підвищеною яскравістю;

- гіподинамія;

- навантаження в результаті довготривалої роботи за комп'ютером;

- недостатнє освітлення при читанні;

- травма ока та ін.

Майже в усіх цих випадках відбувається посилена напруга м'язового апарату ока. Надмірна напруга безпосередньо створює порушення акомодації, тобто здібності до адаптації. Саме у таких випадках заради уникнення перенапруження і поліпшення функціонування очного яблука необхідно купити комплекс для поліпшення зору.


На які компоненти звертати увагу придбаваючи вітаміни для очей?

Бета-каротин (вітамін А)

Це абсолютна необхідність для очей. Вітамін А не тільки допомагає очам бачити при слабкому освітленні, але також допомагає проти синдрому сухого ока. Дефіцит цього вітаміну може призвести до курячої сліпоти, проте, в той же час, передозування цим вітаміном може призвести до інтоксикації. Особливо хороший ефект для зору можна отримати, якщо поєднувати вітамін А з вітамінами Е і С.

Найбільшу кількість бета-каротину можна отримати з манго, моркви, перцю, молока, йогуртів і т. д.

Вітамін Е

Відомо, що антиоксиданти борються з вільними радикалами, які ушкоджують тканини організму, в даному випадку, очі. Відомо, що вітамін Е допомагає проти катаракти, а також сприяє поліпшенню концентрації пігменту сітківки очного яблука.

Головними джерелами вітаміну Е є соєва олія, арахіс, мигдаль, шпинат і т. д.

Група вітамінів B (вітаміни B6, B9 і B12)

Є дослідження, які зв'язують цю групу зі зниженням катаракти. Вони також дуже ефективні в нормалізації передачі нервових імпульсів від сітківки ока до мозку, кровопостачанні в судинах очного яблука. Вітаміни групи В сприяють здоровому функціонуванню нервових волокон.

Джерела B вітамінів: м'ясо, яйця, листові зелені овочі, овес і т. д.

Вітамін C

Це ще один потужний антиоксидант, який, як відомо, ефективний проти багатьох хвороб очей. Вітамін С грає найважливішу роль в підтримці тонусу очних м'язів, відновлюючи зір після довгих навантажень, наприклад, після тривалого читання або роботи за комп'ютером.

Багатими джерелами вітаміну С є апельсини, виноград, полуниця, картопля і т. д.

Омега-3 і Омега-6

Потрібні для нормального функціонування клітин, підтримки здоров'я сітківки ока, загальмовування процесів вікової макулярної дегенерації. Відповідає за протистояння таким зовнішній чинникам як холод, пил і різні хімічні речовини. Омега-3 і Омега-6 відповідають за гостроту зору.

Морепродукти, особливо устриці і лосось, а також волоський горіх - джерела Омега-3 і Омега-6.


Включення цих компонентів у вітамінних комплексах в щоденний раціон не лише допоможе запобігти більшості очних захворювань, але і допоможе в їх лікуванні. Досить добре, що наше природне середовище збагачене ​​великою кількістю листових зелених овочів. Тому, коли людина наближається до 40 років, важливо, щоб вона стала більше усвідомленою відносно своєї їжі, її змісту і її приготування, а також у будь-якому віці підтримувала здоров'я купивши препарати для поліпшення зору Україна.

Відомо, що профілактика краща, ніж лікування, і раннє виявлення є ключем до передвідворотної сліпоти і інших ускладнень.


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені