Комплекси для покращення зору

Передтренік REDCON1 TOTAL WAR GAMES 180 g (30 порцій) PvPunch
Під замовлення
0 грн
Комплекс для Глаз, Bilberry Ginkgo Eyebright Complex, Solgar, 60 капсул
Під замовлення
405 грн
Люцерна, Alfalfa, Now Foods, 650 мг, 250 таблеток
Під замовлення
340 грн
Ягоды Годжи, Goji Berry Extract, Doctor's Best, 600 мг, 120 капсул
Під замовлення
384 грн
Поддержка Глаз, Ocu Support, Now Foods, 120 капсул
Під замовлення
885 грн
Підтримка для  очей, Clinical Strength Ocu Support, Now Foods, 90 капсул
Під замовлення
571 грн

Купити комплекси для покращення зору у Львові та Україні

Зір безумовно є важливою складовою повноцінного функціонування людини. У сучасних реаліях зберегти ідеальний зір стає все важче.

Як відомо, більш ніж 70% населення стикається з проблемою гостроти зору. Зниження якості зору трапляється в результаті перевантаження очей, спадкової схильності, а також в результаті природного старіння людини.

Для поліпшення видимості і живлення сітківки очей існують препарати для поліпшення зору.

Таким чином вітаміни для поліпшення зору грають надважливу роль, оскільки у разі порушення бачення очей призводить не лише до дискомфорту, але і створює обмеження в пересуванні, роботі та ін.


Найбільш поширені чинники, які впливають на погіршення чутливості сприйняття довкілля очима:

- сонячне світло з підвищеною яскравістю;

- гіподинамія;

- навантаження в результаті довготривалої роботи за комп'ютером;

- недостатнє освітлення при читанні;

- травма ока та ін.

Майже в усіх цих випадках відбувається посилена напруга м'язового апарату ока. Надмірна напруга безпосередньо створює порушення акомодації, тобто здібності до адаптації. Саме у таких випадках заради уникнення перенапруження і поліпшення функціонування очного яблука необхідно купити комплекс для поліпшення зору.


На які компоненти звертати увагу придбаваючи вітаміни для очей?

Бета-каротин (вітамін А)

Це абсолютна необхідність для очей. Вітамін А не тільки допомагає очам бачити при слабкому освітленні, але також допомагає проти синдрому сухого ока. Дефіцит цього вітаміну може призвести до курячої сліпоти, проте, в той же час, передозування цим вітаміном може призвести до інтоксикації. Особливо хороший ефект для зору можна отримати, якщо поєднувати вітамін А з вітамінами Е і С.

Найбільшу кількість бета-каротину можна отримати з манго, моркви, перцю, молока, йогуртів і т. д.

Вітамін Е

Відомо, що антиоксиданти борються з вільними радикалами, які ушкоджують тканини організму, в даному випадку, очі. Відомо, що вітамін Е допомагає проти катаракти, а також сприяє поліпшенню концентрації пігменту сітківки очного яблука.

Головними джерелами вітаміну Е є соєва олія, арахіс, мигдаль, шпинат і т. д.

Група вітамінів B (вітаміни B6, B9 і B12)

Є дослідження, які зв'язують цю групу зі зниженням катаракти. Вони також дуже ефективні в нормалізації передачі нервових імпульсів від сітківки ока до мозку, кровопостачанні в судинах очного яблука. Вітаміни групи В сприяють здоровому функціонуванню нервових волокон.

Джерела B вітамінів: м'ясо, яйця, листові зелені овочі, овес і т. д.

Вітамін C

Це ще один потужний антиоксидант, який, як відомо, ефективний проти багатьох хвороб очей. Вітамін С грає найважливішу роль в підтримці тонусу очних м'язів, відновлюючи зір після довгих навантажень, наприклад, після тривалого читання або роботи за комп'ютером.

Багатими джерелами вітаміну С є апельсини, виноград, полуниця, картопля і т. д.

Омега-3 і Омега-6

Потрібні для нормального функціонування клітин, підтримки здоров'я сітківки ока, загальмовування процесів вікової макулярної дегенерації. Відповідає за протистояння таким зовнішній чинникам як холод, пил і різні хімічні речовини. Омега-3 і Омега-6 відповідають за гостроту зору.

Морепродукти, особливо устриці і лосось, а також волоський горіх - джерела Омега-3 і Омега-6.


Включення цих компонентів у вітамінних комплексах в щоденний раціон не лише допоможе запобігти більшості очних захворювань, але і допоможе в їх лікуванні. Досить добре, що наше природне середовище збагачене ​​великою кількістю листових зелених овочів. Тому, коли людина наближається до 40 років, важливо, щоб вона стала більше усвідомленою відносно своєї їжі, її змісту і її приготування, а також у будь-якому віці підтримувала здоров'я купивши препарати для поліпшення зору Україна.

Відомо, що профілактика краща, ніж лікування, і раннє виявлення є ключем до передвідворотної сліпоти і інших ускладнень.


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені