Чорниця

Купити чорницю в вітамінах у Львові та Україні

Чорниця - супер продукт, який містить велику кількість різних корисних речовин. Найбільш цінна серед ягід, за своїм вмістом антиоксидантів, які захищають наш організм від вільних радикалів, які викликані факторами та процесами навколишнього середовища. Вільні радикали пов'язані з різними захворюваннями і проблемами зі здоров'ям очей та відповідальні за старіння.

Однією з найголовніших функцій чорниці для очей є захист сітківки ока. Людська сітківка є надзвичайно вразливою до ультрафіолету, а саме до окисного стресу. Під час старіння та запалення, показники окисного стресу зустрічаються набагато частіше, що приводить до проблем з зором ,коли люди дорослішають. Високий вміст потрібних антиоксидантів у чорниці для зору робить ягоди неймовірно важливими для споживання, аби підвищити стійкість до окисного стресу.

Користь чорниці для очей можна пояснити тим що, вона зменшує втому й запалення очей та в очних тканинах. Антоціани в чорниці значно допомагають підтримувати ніжні капіляри в очах здоровими, та підтримувати кровообіг. Високе споживання антоціанів є корисним так як і для людей, які страждають на короткозорість (покращують контрастну чутливість) , так і для того щоб запобігти цій проблемі.


Властивості чорниці

Чорниця це - джерело антиоксидантів, які використовують, щоб зменшувати запалення і захищати від захворювань, пов’язаних з окислювальним стресом, таких як запальні захворювання кишечника, серцево-судинні захворювання, діабет, гінгівіт і вікове зниження когнітивних функцій.

Також чорниця багата на вітаміни, такі як вітамін С та вітамін К. У стограмовій порції ягоди знаходиться 16% добової норми вітаміну С, та майже 30% рекомендованої норми вітаміну К.

Містить велику кількість марганцю, він важливий для здоров'я мозку та нервів,допомагає людському організму утворювати сполучні тканини. Не менш важливим є те що марганець регулює засвоєння в крові цукру та кальцію.

Добавки чорниці допомагають прискоренню відновлення м’язів. Це пов’язано з протизапальною та антиоксидантною дією сполук, що містяться в чорниці. Тому чорницю часто можна помітити у щоденних раціонах спортсменів.


Вплив чорниці на організм

Багата потрібними антиоксидантами, відомими як антоціани та поліфеноли, чорниця або її добавки використовуються в лікувальних цілях, починаючи від захворювань очей і закінчуючи діабетом.

Яким чином при певних хворобах може допомогти чорниця?

  • Гінгівіт (запалення ясен)

Людям з гінгівітом радять якомога частіше, споживати чорницю, аби значно зменшити запалення ясен

  • Діабетична ретинопатія

Одне з найбільш неприємних ускладнень діабету 2 типу, чорниця ж сповільнює швидкість надходження глюкози в кров. Також покращує чутливість до інсуліну та метаболізм глюкози.

  • Гастрит

Відвар сухих плодів застосовують як зв'яжучий засіб при гастритах


Добова норма чорниці

Чорниці є одними з найбільш універсальних та смачних ягід. Для початку вони можуть бути частиною дієти з низьким вмістом холестерину, серцево-судинної дієти або дієти при діабеті.

Добова норма чорниці складає одну чашку, тобто 148 грамів сушеної або свіжої чорниці. З’їдаючи цю кількість ви забезпечуєте:

Калорії: 84

Клітковина: 3,6 грам

Вітамін С: 16% добової норми

Вітамін К: 24% від норми

Марганець: 22% від норми

Чорниця також містить антиоксидантні поліфеноли під назвою антоціани.

Велике обсерваційне дослідження показало, що люди, які споживають чорницю, також мають повільніші темпи зниження когнітивних функцій, а це означає, що їхній мозок залишається здоровішим з віком.

Добавки чорниця для очей купити можна в аптеці Nutrix.


Протипоказання

Як правило, плоди чорниці у свіжому вигляді є безпечними. Якщо їх споживати в великих кількостях, можуть виникнути алергічні реакції. Чорниця містить у собі дубильні речовини, які також знаходяться у таких продуктах як: кава, чай, журавлина, шоколад, червоне вино, деяких бобах та горіхах. Людям, у яких алергія на ці продукти бажано уникати чорниці.

Експерти попереджають, що використання великої кількості висококонцентрованих добавок чорниці може призвести до несприятливих наслідків, пов’язаних із надмірним споживанням дубильних речовин.

Плануючи споживати чорниця препарати, важливо спочатку обговорити це зі своїм медичним працівником, щоб зрозуміти чи підходять вони. Чорниця для зору купити можна у аптеці Nutrix.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені