Пробіотики
Купити пробіотики у Львові та Україні
Зазвичай слово"мікроби" чи “бактерії" асоціюються з чимось шкідливим, огидним і небезпечним. Проте існують такі мікроби, які навпаки - оздоровлюють людей, і без них люди просто не можуть існувати.
Насправді в організмі кожної людини живе близько 1 кг бактерій. Загалом, це 500 різних видів, які ведуть затяту боротьбу за виживання та продукти, які вони їдять і виділяють. В залежності від того, які мікроорганізми заселені в людському кишківнику, вони виділяють речовини, які впливають на весь обмін речовин, шкіру, мозок, стан кісток, м’язів та стрункість.
Коли людина часто вживає антибіотики (або приймає їх безконтрольно), має шкідливі звички та погано харчується,то в кишківнику відбуваються сильні зміни. Кишківник стає проникливим для токсинів, ендотоксинів та продуктів життєдіяльності “поганих” бактерій. Це призводить до підвищення ризику розвитку багатьох хвороб.
Термін “пробіотики” виник як протилежність терміну “антибіотики”. “Антибіотики” - проти життя. “Пробіотики” - для життя.
Пробіотики — живі мікроорганізми, які забезпечують корисну дію на організм людини, нормалізуючи функції мікрофлори шлунково-кишкового тракту.
Пробіотики здатні підтримувати та відновлювати мікрофлору людини. А мікрофлора - це щит організму від інфекцій та бактерій. Пробіотики витісняють шкідливі мікроорганізми та не дають розмножуватись шкідливим збудникам хвороб, а також продукують вітаміни групи B та К, зміцнюють імунітет людини і покращують травлення. Вони оптимізують роботу кишківника.
Насправді цей список можна продовжувати довго. І недарма. Пробіотики дійсно необхідні для здорового та повноцінного життя і мають позитивний вплив на організм кожної людини.
Існують окремо пробіотики для дорослих та пробіотики для дітей. Виробники дитячого харчування дуже серйозно досліджують пробіотики для дітей в плані безпеки та гарантують 100% якість.
Де містяться пробіотики?
На сьогодні кожному споживачеві доступні пробіотичні продукти: кефір, кисле молоко, ряжанка, сир, йогурт, мацоні, айран, рікотта та інші.
Втім, іноді харчових продуктів буває недостатньо. І тоді на сцену виходять фармацевтичні препарати та БАД.
Види пробіотиків
Пробіотики існують трьох видів: сухі, рідкі і закваски.
В аптечних мережах можна придбати різні види пробіотиків, серед яких можна виділити найбільш поширені категорії:
- Монокомпонентні - до їх складу входить лише одна культура бактерії.
- Полікомпонентні - містять кілька різновидів бактерій.
- Комбіновані або симбіотики - складаються з бактерій і харчових волокон, які не перетравлюються і є субстратом для росту мікроорганізмів.
Існують абсолютно безпечні та ефективні пробіотики для дітей та пробіотики для дорослих.
Кожен, хто стикається з порушенням роботи кишківника, повинен розуміти різницю в пробіотиках і пребіотиках.
Пробіотики - препарати для відновлення мікрофлори кишківника, які не перетравлюються і покращують здоров’я споживача стимуляцією росту та активністю мікрофлори кишківника.
Пребіотики є основою для пробіотиків. Пробіотики і пребіотики можуть споживатись окремо, але разом вони ефективніше впливають на організм.
Пробіотики - ціна
Дізнатись ціни на пробіотики можна на сайті. Пробіотики купити можна з легкістю на сайті аптеки Nutrix. Ціна на пробіотики для кишечника дуже вигідна.
Увага: для профілактики краще приймати пребіотики та пробіотики природного походження, а за наявності захворювань — пробіотики і пребіотики у вигляді фармацевтичних препаратів і БАДів обов’язково за рекомендацією лікаря.