Клітковина

Новинка
Артишок Artichoke Premium OLIMP 30 caps
Під замовлення
151 грн
Харчова добавка Fiber Mix, BiotechUSA, 750 г
Під замовлення
0 грн
Фруктоолігосахариди, Nutra Flora FOS, Now Foods, 113 г
Під замовлення
0 грн
Глюкоманнан, Glucomannan, Now Foods 575 мг, 180 капсул
Під замовлення
0 грн
Подорожник ( Psyllium Husk ), Now Foods, 680 гр.
Під замовлення
0 грн
Подорожник (Psyllium Husk), Now Foods, 340 гр.
Під замовлення
0 грн
Подорожник органічний, Now Foods, 340 г
Під замовлення
0 грн
Яблучний пектин, Apple Fiber, Now Foods, 340 г
Під замовлення
0 грн
Клетчатка, Fiber, GummiKing, 60 жевательных конфет
Під замовлення
329 грн
Ферменты Папайи, 21st Century,  100 жевательных таблеток
Під замовлення
128 грн
Пивні дріжджі в Порошку, Brewer's Yeast, Now Food, 454гр
Під замовлення
450 грн
Пивні дріжджі, Brewer's Yeast, Now Food, 200 таблеток
Під замовлення
410 грн
Натуральная Клетчатка, Natural Healthy Fiber, Healthy Origins, 225 гр.
Під замовлення
647 грн
Ферменты Папаи, Natures Plus, 180 жевательных таблеток
Під замовлення
212 грн
Жидкий Алое Вера, Aloe Vera Liquid, Country Life, 944 мл
Під замовлення
560 грн
L-Глютамін, 500 мг, Now Foods, 120 вегетаріанських капсул
Під замовлення
297 грн
Касторова олія, Now Foods, Castor Oil,  650 мг, 120 капсул
Під замовлення
221 грн

Купити клітковина у Львові та Україні

Коли ми говоримо про харчові волокна, ми маємо на увазі шматочки рослинної їжі, які тіло не в змозі обробити природнім шляхом. Практично всі інші поживні речовини в їжі розщеплюються під час травлення і поділяються туди, де вони найбільше потрібні. Однак клітковина проходить скрізь тіло майже незмінно і виходить у такій самій формі як туди потрапила. Клітковина є більш складною поживною речовиною, ніж може здаватись.

Тобто, клітковина рослинна є потрібною речовиною, яку організм не може перетравити. Не дивлячись на це, вона проходить через тонку і товсту кишку, шлунок, поєднуючись з корисними речовинами, що необхідно для покращення процесів травлення.


Види клітковини

Є три головні види клітковини, всі вони можуть бути здобуті з їжею, яку ми споживаємо. Кожен з типів виконує свою роль в організмі, і необхідно отримувати достатню кількість кожного з них. До основних волокон належать:

  • Нерозчинна клітковина

Здебільшого зустрічається у рослинних клітинах. Ця клітковина не розчиняється у воді, та забезпечує додаткову об’ємність під час переміщення їжі через травний тракт, що пришвидшує рух їжі та допомагає полегшити запор. Найбільше міститься у коричневому рисі, цільній пшениці, та фруктах зі шкіркою.

  • Розчинна клітковина

Так само як і нерозчинна рослинна клітковина, міститься у цільних продуктах, найбільше її у бобах, коренеплодах та зернових продуктах. Розчинна клітковина діє, як підживлювач для корисних бактерій у товстій кишці, допомагає їм краще підтримувати травну систему.

Проходячи через тіло вона всмоктує воду та уповільнює травлення, через це шлунок краще засвоює речовини, що допомагає уникнути діареї.


Пребіотична клітковина

Це тип розчинної клітковини, позначений як фруктан або інулін. Ця специфічна клітковина в основному міститься в таких продуктах, як спаржа, часник, цибуля, цибуля-порей, банани, коренеплоди та зернові. Як і всі форми клітковини, пребіотичні волокна не перетравлюються. Однак це допомагає підтримувати процвітання корисних бактерій у вашому кишечнику.


Продукти багаті клітковиною

Більшість висівок містять у собі клітковину (вівсяні висівки, пшеничні висівки) також нею багаті бобові продукти (горох, квасоля) овочі (буряк, капуста) , зернові (гречка, рис) та насіння.

Клітковина для схуднення, забезпечує тривале відчуття ситості, нормалізує мікрофлору кишечника, абсорбує шкідливі речовини в організмі, в змозі усунути майже всі проблеми з травленням. Саме тому приєднати її до дієти є оптимальним рішенням. Клітковина для схуднення купити можна після консультації з фармацевтом аптеки або ж після особистої розмови з персональним лікарем. Клітковина для схуднення відгуки можна переглянути на сайті аптеки.


Функції клітковини

Основна ціль розчинної та нерозчинної клітковини - запобігати хворобам, підтримувати організм та травну систему. Так як згадували раніше, клітковина уповільнює процес травлення, внаслідок чого організм забирає більше поживних речовин з їжі.

Також важливим є те що вона тримає рівень холестерину у нормі, аби допомогти цьому пропонуємо включити у свій раціон продукти багаті на розчинні волокна. Клітковина для кишечника - чудове джерело їжі для хороших кишкових бактерій, і здоров’я нашої товстої кишки процвітає на ній. Клітковина купити можна у аптеці Nutrix.


Добова норма клітковини

Середньою нормою клітковини на день вважається 25-30 грамів на день з їжею. Це її приблизна кількість, якщо людина споживає близько 2 тисячі калорій на день. Денна норма може бути більшою або меншою в залежності від загальної потреби в споживанні калорій. Додаткові добавки та дієти обов'язково потрібно обговорювати з особистим лікарем. Кожен організм потребує свою кількість клітковини на день. Клітковина ціна залежить від бренду та від кількості. Сертифікована продукція Nutrix міжнародних марок налічує великий асортимент клітковини.


Протипоказання

Протипоказання при включенні клітковини у свій раціон – непереносимість цієї речовини або сильні напади захворювань шлунково-кишкового тракту, такі як, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені