Комплексні хондропротектори

OstroVit - Pharma Flex Aid 60 caps
На складі
342 грн
Флексаін, Extrifit, вишня, 1000 мл, шт
На складі
720 грн
Флексаін, Extrifit, малина, 1000 мл
На складі
720 грн
Новинка
Вітаміни та мінерали Gold Vit for Senior, Olimp, 30 капсул
Під замовлення
342 грн
Новинка
Для суглобів та зв'язок Flexagen Forte, Olimp, 60 таблеток
Під замовлення
652 грн
Новинка
Для суглобів і зв'язок Flexagen, Olimp, 30 пакетиків, Малина
Під замовлення
1 304 грн
Глюкозамін-Хондроітин Universal Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл
Під замовлення
0 грн
MSM Plus OstroVit 300 g Natural Без смаку
Під замовлення
0 грн
MSM OstroVit 90 tabs
Під замовлення
0 грн
Глюкозамін Glucosamine OstroVit 210 g Natural Без смаку
Під замовлення
0 грн
Shark Cartilage Scitec Nutrition 75 caps
Під замовлення
0 грн
Міцні кістки Now Foods, BONE STRENGTH CAPS 120 CAPS
Під замовлення
0 грн
Міцні кістки Now Foods, BONE STRENGTH CAPS 240 CAPS
Під замовлення
0 грн
Nutrend Flexit gold drink 400g Apple
Під замовлення
680 грн
Хондропротектор BioTech USA ARTHRO GUARD (120 таблеток)
Під замовлення
649 грн
Комплекс для здоровья костей, Bone-Up, Jarrow Formulas, 120 капсул
Під замовлення
448 грн
Микроэлементы, BioMins II, Thorne Research, 120 капсул
Під замовлення
665 грн

Купити комплексні хондропротектори у Львові та Україні

Хондропротектори – це засоби захисту хрящових клітин, які призначені зупинити їхнє руйнування. Вони інгібують речовини, які руйнують хрящ, і повністю відновлюють хрящову тканину в організмі.

Крім того, хондропротектори мають активну протизапальну дію. Хрящі виконують важливу функцію в суглобах. При багатьох ревматичних захворюваннях хрящі уражаються і руйнуються. Тому важливо дбати про здоров’я хрящів змолоду.


Вплив хондропротекторів

Дія хондропротекторів доведена клінічними дослідженнями. Ці дослідження показали, що хондропротектори в таблетках гарантують зменшення болю, набряку та покращують рухливість суглобів. Та все-таки терапевтичну користь слід оцінювати ретельно та індивідуально і обов’язково під наглядом лікаря. Хондропротектори використовують для профілактики і лікування захворювань суглобів.


Спосіб дії

Основними компонентами хондропротекторів є гіалуронова кислота і глюкозамін. Глюкозамін - це висококонцентрований аміноцукор. Він - основний будівельний матеріал для хрящів, сухожиль, зв’язок і кісткових структур, а також для сполучної тканини, стінок артерій і шкіри. Ключовим завданням глюкозаміна є відновлення хрящів у суглобах, хребті та формування кісток за допомогою так званої «хондральної осифікації».У нормі здоровий організм синтезує глюкозамін безпосередньо з їжі.

Проте з віком організм втрачає здатність синтезувати глюкозамін з їжі. Дефіцит також посилюється тим, що сучасна дієта зазвичай більше не пропонує продуктів, які містять частини хряща та сполучної тканини. Попередником глюкозаміну є так звана гіалуронова кислота. Вона служить для утворення суглобової рідини. Гіалуронова кислота також відома як «внутрішньоклітинний цемент» і є важливим компонентом сполучної тканини.

В принципі, хрящі, зв’язки, сухожилля та сполучна тканина, здатні до регенерації. Велике значення тут відіграє сполучнотканинна речовина, яка міститься у всіх зв’язках, сухожиллях і кровоносних судинах. Однак важливою передумовою здатності до регенерації є наявність необхідних для цього речовин у достатній кількості. Як уже згадувалося, найважливішими будівельними блоками є гіалуронова кислота, глюкозамін і хондроїтин. Вони призводять до того, що згадані тканини постійно нарощуються та руйнуються.


Продукти з хондропротекторами

Для профілактики здоров’я суглобів та хрящів лікарі рекомендують вживати наступні продукти:

  • м’ясо птиці
  • яловичина
  • яйця
  • паростки пшениці
  • морські водорості
  • червона риба
  • кістки та хрящі тварин.

Також корисно час від часу їсти желе та холодець.


Показання для застосування

Показаннями для прийому хондопротекторів є остеоартроз, артрит, остеохондроз, тартропатія чи спондильоз. Також хондропротектор використовують для пришвидшення реабілітації після травм. Лікарі радять приймати спортсменам для профілактики - щоб зменшити ризик пошкодити суглоби під час тренувань.


Дозування

Хондропротектори можна вводити безпосередньо в колінний суглоб шляхом ін’єкції. Таку форму терапії можна проводити від трьох до восьми разів на тиждень. Лікування також можна застосовувати перорально у формі таблеток. Капсули, порошки або таблетки необхідно вживати один раз на добу, запиваючи великою кількістю рідини. Терапія гіалуроновою кислотою не покривається обов’язковим медичним страхуванням.


Побічні ефекти

Як правило, уколи практично не мають побічних ефектів. Хондропротектори для суглобів отримують з бактерій, тому алергічних реакцій майже не виникає. Препарати, які приймаються всередину, як правило, викликають проблеми в області шлунково-кишкового тракту.

Можливі побічні ефекти:

нудота, діарея, біль у животі, втрата апетиту, шкірні алергії, профілактичні заходи.

Важливими профілактичними заходами для захисту суглобового хряща є зниження зайвої ваги і фізіотерапія.


Хондопротектори - купити

Придбати хондропротектори можна у нас на сайті. Nutrix пропонує широкий асортимент хондропротекторів: хондропротектори для спортсменів, хондропротектори з гіалуроновою кислотою чи хондропротектори в таблетках.

Хондопротектори: ціна

Переглянути ціни на хондопротектори та замовити хондропротектори (Україна) можна на сайті.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені