Комплекси для крові

Новинка
Церебровітал капсули №30 Нутрімед (10х3)
На складі
220 грн
Новинка
Глід Glog Premium OLIMP 30 caps
Під замовлення
161 грн
Новинка
Підтримка для вен, Vein Supreme, Now Foods, 90 вегетаріанських капсул
Під замовлення
0 грн
Новинка
Червоний рис і Омега з CoQ10 NOW Foods, Red Omega, Red Yeast Rice with CoQ10, 90 капсул
Під замовлення
0 грн
Олія смородини чорної, Black Currant Oil, Now Foods, 1000 мг, 100 капс.
Під замовлення
900 грн
Гарбузова олія, Pumpkin Seed Oil, Now Foods, 1000 мг, 100 капсул
Під замовлення
0 грн
Червоний рис, Now Foods, Red Yeast Rice, 60 мг, 120 капсул
Під замовлення
613 грн
Чищення Крові, Еліт-Фарм, 40 таблеток, 500 мг
Під замовлення
70 грн

Призначення крові - виводити з клітин продукти життєдіяльності. Отримання поживних елементів відбувається за допомогою крові. Еритроцити та їх кількість відповідають за достатність кисню. Підвищений артеріальний тиск спричиняє підвищена кількість тромбоцитів. Дисбаланс кожного з компонентів крові і відхилення їх показів від норми, неправильний склад крові, призводить до розвитку захворювань.

Кров та її біохімічний склад допоможуть оздоровити та покращити такі засоби:

 • комплекс препаратів для крові;

 • комплекс для крові і судин;

 • вітаміни для крові;

 • корисні продукти для крові;

 • препарати для розрідження крові.


Кому і для чого потрібні вітаміни для крові?

 • Для людей з анемією - при порушенні кровотворення, недостатній кількості гемоглобіну. Важливе значення належить вітаміну В12. При його недостатній кількості розподіл еритроцитів в кістковому мозку порушується.
 • Для людей з поганим згортанням крові. Цю функцію виконує вітамін К. Його недостатня кількість загрожує виникненню кровотеч.  Щоб компенсувати гемоглобін в крові, можна приймати аскорбінову кислоту. Адже таким чином засвоєння заліза відбувається краще. Втома, слабкість там нестача енергії можуть з'являтися саме через знижений рівень кількості гемоглобіну в крові. Адже він виконує функцію, щоб поглинати кисень в легенях, транспортувати його до клітин.
 • Для тих, в кого досить загущена кров. Адже через це загрозою може бути небезпека інсульту чи серцевого нападу. Утворення тромбів - це також наслідок густої крові та слабких судин, звуження вен і накопичення густої крові.Щоб кровоток був здоровим, вживають жирні кислоти Омега-3. Комплекс для крові, препарати для розрідження крові допомагають справитися з певними проблемами крові, що виникають з віком або через інші чинники.


Які є корисні продукти для крові?

Так само як можна підібрати і придбати певні вітаміни для крові для покращення її складу та функції, також і продукти харчування можна підібрати й використовувати як засіб та комплекс для крові і судин для покращення їх стану та компенсації корисних речовин у крові та в організмі в цілому.

Для крові продукти є важливим джерелом самопочуття, настрою, зовнішнього вигляду. Спосіб життя та продукти, які вживаємо, мають вплив на стан крові. 

 • Печінка - продукт, який є кладезь вітамінів групи В, вітамінів А,D,K, а також заліза.
 • Залізо є важливим компонентом для крові, оскільки врегульовує нормалізацію гемоглобіну. А його нестача здатна призвести до анемії.
 • За нормалізацію згортання крові відповідає гепарин. Він також знаходиться в продукті печінки, і запобігає появі інфаркту.
 • Буряково-морквяний сік впливає на покращення стану нирок і травної системи. Окрім того, він стимулятор утворення еритроцитів (клітин крові), функція яких - доставляти до органів і тканин кисень.
 • Морепродукти, які насичені йодом, і їх користь полягає в тому, що вони мають здатність зменшувати в’язкість крові, підвищувати судинний тонус.
 • Ламінарія, тунець, тріска, креветки - морепродукти, які виконують цю функцію.
 • Мед, з його давно відомими корисними властивостями. 22 елементи з 24, які має людина в складі крові, міститься у меді. Мед, при регулярному споживанні, нормалізує всі елементи крові, які є у її складі - тобто, лейкоцити, еритроцити і тромбоцити.
 • Свіжі продукти зелені, овочів, фруктів, ягід - містять мідь, залізо, вітаміни, які необхідні для крові, а також вони містять кислоти, дубильні речовини.
 • Вода, вживання якої в достатній кількості на добу, забезпечуватиме її в судинах, що сприятиме кроворозрідженню. При цьому можна споживати зелений або не дуже міцний чорний з добавленням меду та лимону, різні рослинні лікарські відвари, компоти, сік на вибір, і, основне, воду мінеральну лужну або очищену звичайну.


Як вибрати комплекс препаратів для крові?

Комплекс для крові і судин, вітаміни для крові, препарати для розрідження крові вибирають, визначивши спочатку проблему захворювання чи легкого нездужання. Цим займається фахівець, що призначає обстеження та виконує необхідне призначення для покращення стану крові та здоров’я людини в цілому.

В аптеці, інтернет-магазині Nutrix можна купити препарати для крові, купити вітаміни для крові, а також препарати для розрідження крові.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені