Проти стресу

На складі
500 грн
На складі
410 грн
Під замовлення
229 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
1 400 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
405 грн
Під замовлення
276 грн
Під замовлення
292 грн
Під замовлення
406 грн
Під замовлення
339 грн
Під замовлення
197 грн
Під замовлення
512 грн
Під замовлення
250 грн
Під замовлення
440 грн
Хіт продажу
Инозитол, 750 мг, Inositol, Jarrow Formulas, 100 вегетарианских капсул
Під замовлення
393 грн
Під замовлення
672 грн
Під замовлення
423 грн
Під замовлення
684 грн

Купити препарати проти стресу у Львові та Україні

Ще до недавнього часу такий діагноз, як "тривожний розлад" вважався в якомусь плані екзотичним, а на сьогодні з ним вже зіткнулася як мінімум третя частина усього населення. Оскільки метою сучасної терапії є збереження працездатності і повноцінному когнітивному функціоналу людині, яка потребує допомоги, відповідно підвищилися вимоги до необхідних медичних засобів. Такі ліки дають стійкий заспокійливий ефект і не впливають радикально на дієздатність людини.


Таблетки від стресу - що це таке?

Стресом називають природну реакцію організму на раптову зміну обстановки або важливих (пріоритетних) для людини умов життя, його адаптація до цих змін. Можливі випадки, при яких механізм адаптації порушується і приводить стан стресу в хронічну форму. У свою чергу, тривалий стрес може призвести до таких розладів: фізіологічного, поведінкового, психологічного і психічного.

Дуже важливо вчасно відреагувати для виявлення розладу, оскільки на початковій стадії симптоми дуже легко і, головне, ефективно можна усунути.


Для чого потрібні заспокійливі таблетки?

На початковій стадії захворювання для терапії використовують:

- Медичні препарати (седативні препарати), виготовлені на основі рослинних екстрактів, - меліса, ромашка, пустирник.

- Комплекси з вітамінів і мінералів - корисні вітаміни груп В, C, E, у тому числі калій і магній. За допомогою цих комплексів виходить зменшити прояви стресу.

- Біологічно активні добавки - хороше рішення в якості доповнення до основного лікування, але не як його заміна. Досить корисні як добавки до раціону.


При прояві істотних гострих реакцій стресу, особливо якщо він перейшов на етап депресії, для лікування використовують:

- Анксіолітики. Застосовуються для нормалізації роботи нервової системи, при цьому не викликають звикання, що дуже важливо для лікування.

- Антидепресанти. Використовують для заспокоєння, зняття тривоги, боротьби з апатією і загальмованістю.

- Нейролептики (антипсихотичні). Ефективні для пригнічення почуття страху, агресії, зниження реакції на будь-які зовнішні подразники.

- Транквілізатори. Більш сильні засоби, психотропні, знімають тривогу і страх.

- Ноотропи. Медичні препарати, особливо актуальні для поліпшення роботи мозку.


На даний момент, на жаль, немає методів, які б гарантували повне уникнення стресів. В той же час, заспокійливі ліки будуть хорошим рішенням для профілактики порушення адаптації, що включає позитивний погляд на події, адекватне відношення до самих різних негативних життєвих ситуацій. Слід пам'ятати про те, що стрес, як стан, може виникати у дітей і дорослих, а також і у тварин.

Медикаментозна терапія суто індивідуальна і схема лікування підбирається тільки як окремий випадок. Для створення курсу в обов'язковому порядку впливають наступні чинники:

- список симптомів;

- причини напруги;

- ступінь тяжкості;

- тривалість захворювання;

- ціна на таблетки від нервів.

Не забувайте, що пігулки, яка вирішує всі проблеми, поки ще не існує, а прояв тривоги, дратівливості, панічних атак та ін. - усього лише ознака певного травмуючого чинника. В даному випадку необхідно шукати причину, а не тільки лише ліквідовувати наслідки. Проте вищезгадані засоби і методи допоможуть адаптації до стресу і поліпшенні свого стану.


Як приймати таблетки від стресу?

Приймання кожного препарату індивідуальний і обов'язково слід дотримуватися інструкції, і порад лікаря. Зазвичай заборонено приймати будь-який препарат при підвищеній чутливості на його компонент, при важкій нирковій недостатності і так далі - повний список обмежень завжди є в інструкції. Пігулки від стресу не слід приймати в період лактації, проте на деякі з них навіть немає строгої заборони при вагітності.


Які лікарські засоби вибрати?

  • Засоби із заспокійливою дією. Для зниження нервозності і заспокоєння, можна застосовувати ноотропи - для поліпшення концентрації і стимуляції розумової діяльності. Наприклад, Біфрен, Гліцисед та інші.
  • Препарати на основі компонентів з рослин. У зв'язку з тим, що екстракти досить багатьох рослин мають м'яку заспокійливу дію, вони є дуже хорошим засобом при стресі. Наприклад, на основі валеріани, меліси, ромашки, пустирника і так далі.
  • Вітаміни і мінерали. Нестача певних вітамінів і мінералів може посилювати прояви стресу. В даному випадку потрібні комплекси, які містять підвищені дози вітамінів, потрібні для коректної роботи нервової системи. Слід звернути увагу на вітаміни групи В, C, Е, кальцій, магній і калій.
  • Гомеопатичні засоби і біодобавки. Їх склад дуже різноманітний, як і дія, у зв'язку з чим складно оцінити ефективність цієї групи засобів. Варто розглядати як доповнення до основного лікування, у будь-якому випадку вони не зашкодять.

  • Безрецептурні анксіолітики. Ці засоби прибирають симптоми прояву стресу і, в той же час, сприяють відновленню повноцінної роботи нервової системи, здійснюючи на неї активізуючий вплив.Антидепресанти і нейролептики. Приймають в самому крайньому випадку, оскільки вимагають призначення при лікуванні депресії і важкого стресу. Незважаючи на це, такі препарати можна купити в аптеці без рецепту і застосовувати без контролю лікаря.

У будь-якому випадку завжди звертайтеся за допомогою лікаря для того, щоб підібрати відповідні заспокійливі препарати. Навіть попри те, що досить багато пігулок від стресу легко купити в аптеці без рецепту, кращим рішенням буде проконсультуватися з фахівцем, перед початком їх приймання.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені