Гінкго білоба

На складі
490 грн
Під замовлення
339 грн
Під замовлення
338 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
360 грн
Під замовлення
168 грн
Під замовлення
491 грн
Під замовлення
470 грн
Під замовлення
241 грн
Під замовлення
470 грн
Під замовлення
897 грн
Під замовлення
363 грн
Під замовлення
1 095 грн
Під замовлення
741 грн
Під замовлення
442 грн
Під замовлення
286 грн
Під замовлення
742 грн
Під замовлення
230 грн
Під замовлення
720 грн

Купити гінкго білоба у Львові та Україні

Гінкго білоба - це трав'яна добавка, що виготовляється з віялоподібного листя гінкго. Дерево гінкго родом із Китаю та Японії, але росте по всьому світу. Це дерево - одне з найстаріших живих дерев. І йому понад 200 мільйонів років.

Гінкго використовується в традиційній китайській медицині протягом багатьох років. Листя успішно використовують для лікування гінкго білоба для мозку та кровообігу, гінкго білоба для пам'яті, а значний вплив на респіраторні захворювання. Горіхи гінкго добре допомагають при кашлі, знижують температуру під час лихоманки, діареї, зубних болях та гонореї.


Дана добавка показана для підтримки та покращення пам'яті, здоров'я мозку. Гінкго білоба препарати випускаються в наступних видах: таблетки, капсули, екстракти та чай. За допомогою гінкго люди лікують:


 • Проблеми з рогівкою та очима, наприклад глаукома.

Гінкго білоба відмінна добавка для лікування глаукоми та інших очних захворювань. Препарати на гінкго містять природні властивості, які діють як антиоксиданти та покращують кровообіг. Доведено, що ефект прийому препаратів зменшує дегенерацію сітківки.

 • Повернеться в норму після інсульту.

Прийом екстракту гінкго білоби внутрішньовенно разом з комплексом інших вітамінів та терапією покращує мислення, пам'ять, явно помітні покращення виконують повсякденну діяльність тим, хто проходить реабілітацію після інсульту.

 • Запаморочення.

Прийом екстракту листя гінкго покращує симптоми запаморочення та порушення рівноваги.

 • Деменцію.

Якщо приймати гінкго в дозі 240 мг на день, зупиняються симптоми деменції.

 • Полегшити симптоми передменструального синдрому (ПМС).

Гінкго білоба для жінок значно знижує біль у грудях та інші симптоми пов'язані з ПМС.

 • Переміжна кульгавість (біль у ногах, викликана звуженням артерій).
 • Проблеми із кров'яним тиском.


Гінкго білоба користь

Гінкго білоба – хороший препарат, який лікарі застосовують для запобігання інсульту та раку. Гінкго добре справляється з депресіями, шизофренією. Якщо щодня приймати екстракт листя гінкго за антипсихотичними препаратами протягом 8-15 тижнів, можна помітити зниження шизофренічних нападів. Зменшує побічні ефекти від антипсихотичних препаратів, також вгамовує спрага, знімає запор, пізню дискінезію та руховий розлад.

Гінкго білоба зберігає пам'ять, сприяє відновленню після інсульту.Гінкго білоба властивості

Гінкго має безліч антиоксидантів, які вбивають молекули та вільні радикали, які, у свою чергу, можуть руйнувати клітини. Утворюються під час фізичних вправ та при перетравленні їжі. Дим від цигарок, забруднення довкілля, ультрафіолет утворюють вільні радикали.

З віком організм людини не може досить добре справлятися з вільними радикалами. Вони атакують клітини мозку та призводять до втрати пам'яті.

Лабораторні дослідження доводять, що добавки гінкго білоба покращують кровообіг і роблячи кров менш липкою. Цьому сприяють з'єднання, які знаходяться безпосередньо в добавці – терпеноїди. Ось чому гінкго – це здоров'я вен та очей. Гінкго допомагає при шумі у вухах та глаукомі.


Гінкго білоба купити в аптеці Нутрікс. Гінкго білоба залежить від кількості та якості препаратів.


Функції гінкго

Гінкго білоба для чого використовують?

Гінкго білоба бореться із запаленнями різного роду.

Запалення – природна реакція організму на травму чи вторгнення сторонньої речовини. При запаленнях імунна система бореться із чужорідними бактеріями або загоєнням ураженої ділянки. Хронічні захворювання викликають таку реакцію, і провокують низку запалень.


Дослідження вчених та лікарів показують, що екстракти гінкго знижують маркери запалення у клітинах людини та у тварин при різних хворобливих станах.

А саме:

 • Рак
 • Артріт
 • Хвороба роздратованого кишечника
 • Інсульт
 • Хвороба серця


Добова норма гінкго білоба

Норма гінкго щодня становить 120-240 мг. Якщо після прийому відчувається слабкість, рекомендується скоротити кількість удвічі та звернутися до лікаря. Завжди консультуйтеся з лікарем, перш ніж вживати різні препарати. Гінкго вважається безпечним при прийомі в помірних дозах.


Побічні ефекти гінкго білоба

 • Негативні ефекти можуть включати:

 • Алергія

 • Запор

 • Запаморочення

 • Головний біль легкого ступеня

Гінкго білоба для дітей безпечна, якщо приймати її в рекомендованих дозах.

Гінкго білоба препарати можна купити в аптеці Нутрікс.


Гінкго білоба протипоказання

Гінкго безпечний, при прийомі його в помірних дозах, проте має ряд протипоказань.

 • Вагітність

Гінкго білоба не радять приймати під час вагітності. Це може спровокувати ранні пологи чи додаткові кровотечі.

 • Розлади та кровотечі

Добавки гінкго білоба можуть спричинити розлади з кровотечею. Якщо є у людини порушення зсідання крові, краще не вживати гінкго.

 • Діабет

Якщо у людини цукровий діабет, слідкуйте за рівнем цукру в крові та приймайте добавки лише за призначенням лікаря.

 • Безпліддя

Вживання гінкго може завадити завагітніти. Слід заздалегідь обговорити використання гінкго зі своїм медичним працівником.

 • Судоми

При прийомі більше 10 смаженого насіння щодня, може бути викликана побічна дія препарату, така як судоми. Вживання свіжого насіння може призвести до смерті. Вони отруйні. Тому перед прийомом будь-яких добавок рекомендуємо проконсультуватися з лікарем і слідувати чітким інструкціям під час терапії.


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені