DMAE

Купити DMAE у Львові та Україні

DMAE що це та які існують показання до вживання розберемо у даній статті. DMAE - це природна амінокислота, яка міститься в мозку людини, проте у дуже малій кількості. Це натуральний ноотроп, який відповідає за покращення мозкової діяльності. Допомагає насичувати організм киснем та глюкозою, покращує процес постачання крові у мозок. DMAE препарат допомагає передавати та регулювати сигнали між нервовими клітинами та є більш відомим, як попередник холіну та ацетилхоліну. Ймовірно, препарат володіє властивостями до покращення настрою та омолодження мозку. А ще після тривалого вживання помітили покращення стану шкіри, яка стає більш пружною та свіжою на вигляд. Нерідко можна зустріти й інші назви даної речовини: диметиламіноетанол та 2-диметиламіноетанолу (dmea). 

Поки що немає достатньої кількості досліджень і тому не всі властивості, якими володіє добавка DMAE, відомі. Однак дану добавку можуть використовувати під час лікування хвороби Альцгеймера, депресій та синдрому дефіциту уваги.

Оскільки це органічна речовина, то вона може потрапляти в організм з деякими харчовими продуктами, а саме з жирними видами риби: лосось, сардина, анчоус.

Дія даної речовини на людський організм проявляється внаслідок збільшення обсягів генерації ацетилхоліну. Ацетилхолін це нейротрансмітер, який відповідає за передачу нервових імпульсів до клітин. Дана речовина впливає на функції, які контролює мозок: сон, реакції на біль та скорочення м'язових волокон. Ще однією особливістю, через яку DMAE купити варто це її здатність унеможливлювати процес накопичення речовини бета амілоїд у мозку людини. Збільшення об’єму даної речовини призводить до втрати пам’яті та погіршення мозкової діяльності. Тому DMAE рекомендують вживати людям похилого віку.


Використання добавки DMAE

Раніше дана добавка розповсюджувалась лише як лікарський засіб для діток, у яких наявні проблеми з поведінкою та навчанням. Колись він продавався лише за рецептом лікаря. А згодом його зовсім перестали виробляти.

Як харчова добавка він з’явився на ринку порівняно недавно. Його можна зустріти у формі порошку та капсул. Склад DMAE представлений лактобактеріями, біфідобактеріями, лактозою, мальтодекстрином та кальцію стеаратом. Також порівняно недавно DMAE можна зустріти у вигляді сироватки, яку необхідно наносити на шкіру. Через це дана речовина входить до складу косметичних засобів, які відповідають за омолодження.


Корисні властивості DMAE

Обсяги досліджень, які були спрямовані на вивчення корисних властивостей DMAE, не є надто великими. Проте на основі ряду звітів, все ж таки сформували ряд корисних властивостей. До найбільш вагомих відносять:

 • Надає ефект ліфтингу, підтягує шкіру, усуває зморшки, посилює пружність та тонус шкіри, покращує загальний вигляд шкіри.

 • Поліпшує властивості крові перенесенням кисню до тканин.

 • Зменшує вплив ліпофусцину (токсичний пігмент, який негативно впливає на клітини шкіри).

 • Покращує пам’ять, особливо у людей похилого віку, які мають хворобу Альцгеймера та інші, які пов’язані з мозковою діяльністю.

 • Надає антиоксидантну дію клітинам (рятує їх від ушкоджень). Працює над стабілізацією клітинних мембран.

 • Впливає на фізичні показники людини. Підвищує витривалість та інші силові показники.

 • Має здатність знижувати гіперактивність. Впливає на здатність дітей концентруватись під час навчання та знижує їх рівень надмірної фізичної активності.

 • Харчова добавка має здатність покращувати настрій та боротись з проявами депресії, тривожності, дратівливості і в той же час підвищується мотивація.

Проте необхідно зауважити, що незважаючи на DMAE відгуки, необхідно проконсультуватись у спеціаліста DMAE як приймати. Оскільки кожен бренд, який виробляє дану добавку, вказує різні рекомендації по застосуванню.


DMAE побічні ефекти

Спеціалісти не рекомендують додавати до свого звичного раціону харчову добавку DMAE людям, які страждають через біполярний розлад, епілепсію чи шизофренію. Також протипоказом до використання добавки є період вагітності, оскільки добавка може спровокувати появу дефекту нервової трубки у дітей. А крім цього, не рекомендують вживати добавку під час грудного вигодовування. 

Згідно з інформацією, яку надає Національний інститут охорони здоров'я США, вживання, вдихання або нанесення на поверхню шкіри добавки DMAE може стати причиною таких побічних ефектів:

 • подразнення та набряклість шкіри

 • судоми

 • безсоння

 • подразнення дихальних шляхів

 • подразнення очей

Дана біологічна добавка має властивість вступати в реакції з певними лікарськими препаратами. Це необхідно врахувати, оскільки дані реакції негативно відображаються на стані здоров’я. Ось деякі з них:

 • Інгібітори холінестерази використовуються для зниження прогресування деменції у людей, які страждають від хвороби Альцгеймера. Використання препаратів разом з DMAE може навпаки погіршити стан людини.

 • Антихолінергічні препарати використовуються під час лікування захворювань Гамп, Паркінсона. Вони блокують нервові імпульси, які надходять до клітин, в той час, як DMAE навпаки відповідає за підсилення сигналів.

 • Застосування антикоагулянтів для розрідження крові в поєднанні з DMAE строго заборонено.

Препарат DMAE ціна не може бути надто низькою. Це необхідно врахувати та звернути увагу на виробника, який пропонує добавку. DMAE купити Україна можна без рецепта, проте необхідна обов’язкова консультація лікаря. На ринку представлений широкий вибір торгових марок. 

 

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені