Для покращення памяті та уваги

Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул
Під замовлення
350 грн
Новинка
Гуарана Guarana, HaYa, 900 мг, 60 таблеток
Під замовлення
0 грн
Новинка
Вітамін В6 Puritan`s Vitamin B-6 (Pyridoxine Hydrochloride) 100 mg - 100 таб
Під замовлення
0 грн
Новинка
Вітамін В6 Now B-6 100 мг - 100 веган капс
Під замовлення
0 грн
Новинка
Передтренік REDCON1 TOTAL WAR GAMES 180 g (30 порцій) PvPunch
Під замовлення
0 грн
Bacopa Monnieri OstroVit 90 tabs
Під замовлення
0 грн
Neuro Biotech USA 60 caps
Під замовлення
0 грн
Депріліум капсули по 340 мг №30
Під замовлення
370 грн
Гинкго Билоба, Ginkgo Biloba, Mason Natural, 60 капсул
Під замовлення
168 грн
Нейрохондрия, Neurochondria, Thorne Research, 90 капсул
Під замовлення
2 261 грн
Изо-фос, Фосфатидилсерин, Iso-Phos, Thorne Research, 60 капсул
Під замовлення
1 596 грн

Купити вітаміни для покращення пам'яті для дорослих у Львові та Україні

Поширеною проблемою погіршення пам’яті є вікові зміни організму - старіння. З віком сповільнюється швидкість мислення та можливість запам’ятовувати нову інформацію. А все через те, що зменшується кількість, наявних у мозку, нервових клітин та послаблюється зв’язок між ними. Також на погану роботу головного мозку впливає щоденний стрес, незбалансоване харчування, понаднормові фізичні навантаження. Погіршення роботи мозку може проявлятися відчуттям слабкості, втратою концентрації уваги, дратівливістю, погіршенням пам’яті.


Симптоми погіршення мозкової діяльності

Робота нашого мозку залежить від достатнього рівня насичення киснем, а максимальної концентрації цього рівня можна забезпечити активним кровопостачанням. Щойно кровопостачання у головному мозку порушується виникає низка характерних симптомів, наприклад:

 • тривалий нестерпний головний біль;
 • можливі запаморочення;
 • неприємні відчуття під час рухів очного яблука;
 • поява судом у нижніх кінцівках;
 • дискомфорт у вухах, такий як шум, дзвін;
 • поганий настрій.

Якщо не слідкувати за станом власного здоров’я, дані симптоми можуть спричинити виникнення інсультів та інфарктів головного мозку, які можуть призвести до інвалідності або й навіть смерті.


Вітаміни для мозкової діяльності

Розглянемо, які існують вітаміни для мозкової діяльності.

Вітаміни групи В і D освоюють білок і можуть стимулювати ріст клітин у мозку людини. Магній володіє властивістю тонізації нервової системи й нервових закінчень. Вітамін К займається синтезом жирів, які є важливим показником для ефективної роботи клітин, а тому вважається одним із кращих для пам'яті. Вітаміни для покращення пам’яті для дітей А та С підвищують імунітет і підтримують активну діяльність мозку під час навчання. Вітаміни для покращення пам’яті для дорослих лютеїн і зеаксантин приносять користь для зору та для зорової пам'яті.

Вітаміни для головного мозку можуть бути не лише у вигляді добавок. Дані овочі та фрукти мають властивість якісно покращувати роботу мозку. Якщо перелічені продукти внести у свій щоденний раціон, то можна відмітити суттєву різницю. Якщо ситуація вкрай важка, необхідно звернутись до спеціаліста і він призначає таблетки для покращення пам’яті. Вітаміни для пам’яті і мозку у вигляді продуктів:

 • Оливкова олія прекрасно допомагає роботі мозку. Можна використовувати як заправку до салатів, каш чи інших страв.
 • Курячі яйця володіють високим вмістом холіну, який створює нові клітини, а також відмічається позитивний вплив на нервову систему.
 • Вітаміни для пам’яті такі як цинк, магній, селен, вітаміни В1 і К містяться у гарбузовому насінні. Насіння допомагає нашому мозку краще сприймати інформацію, покращує увагу та знижує рівень щоденного стресу. Спеціалісти радять вживати близько 50 грамів гарбузового насіння на день. Можна додавати до салатів та інших страв.
 • Буряковий сік виступає природним антиоксидантом, який допомагає видалити з організму токсичні речовини, а також покращити кровопостачання до мозку.Броколі є відмінним джерелом холіну, вітаміну К і глюкозинолатів, які оптимізовують роботу нашої нервової системи, можуть покращувати пізнання інформації.
 • Вітаміни для мозку - волоські горіхи. До їх складу входить велика кількість вітамінів В, К і Р, антиоксиданти та амінокислоти, фенол, омега-3 та омега-6, які мають властивість стимулювати ріст клітин у мозку. Денною нормою вважається 20-30 грам.
 • До складу шпинату входять вітаміни для поліпшення пам’яті А, С, К і велика кількість лютеїну.
 • Чорна квасоля та куркума перешкоджають знищенню клітин мозку.

Якщо існує мета покращити пам’ять та увагу, то існує з десяток методів. Регулярні помірні фізичні навантаження мають здатність позитивно впливати на когнітивні здібності людини. Читання книг, прогулянки на свіжому повітрі та спілкування з цікавими особистостями дає бажаний ефект.

Вітаміни для уваги як не дивно, це жири, оскільки з них на 60 % складається наш мозок. Депресія, запальні процеси, проблеми з концентрацією уваги пов’язують саме з порушенням балансу жирних кислот. Перш за все це омега-3 та докозагексаєнова кислота (ДГК). Це й коктейль захищає мозок від стресу, допомагає відновитись. Також ці вітаміни важливі для нормального розвитку мозку плоду у вагітних жінок. Вони містяться в рослинних оліях, горіхах, морській рибі та капусті.

Для нормальної роботи мозку людині необхідно пити достатню кількість води. Якщо допустити незначне зневоднення, людині стає важко думати та формулювати думки. Для підтримки водного балансу організму найкраще підходить вода, чай, узвар, а також супи та соки. Дорослим людям варто споживати рідину при перших відчуттях спраги. А до прикладу маленькі діти погано це відчувають і тому їм потрібно часто пропонувати прийом води.

За допомогою правильного харчування й активного способу життя можна покращити роботу мозку та пам’ять. Також потрібно передусім уникати вживання смаженої, жирної їжі, позбутися шкідливих звичок, таких як надмірне споживання алкоголю та паління.

Якщо є необхідність вітаміни для покращення пам’яті купити розгляньте ще корисні та поживні речовини для мозку, а саме гінкго білоба, L-глютамін, аргінін, лецитин та L-карнітин. Всі ці компоненти захищають від старечої втрати пам’яті, від стресу, покращують самопочуття та працездатність. Перед вживанням будь-яких добавок необхідно проконсультуватись з лікарем та обрати правильне дозування.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені