Куркумін

Антиоксидант Vegan Gold Standard Curcuminoids, Scitec Nutrition, 60 капсул
Під замовлення
0 грн
Рідкий екстракт куркуміну Liquid Curcuma, BiotechUSA, 30 капсул
Під замовлення
0 грн
Куркумин, Curcumin Advanced, Dr. Mercola, 30 капсул
Під замовлення
1 055 грн
Куркума ферментированная, Fermented Turmeric, Dr. Mercola, 60 капсул
Під замовлення
684 грн
Куркумін, Curcumin 95, 500 мг, Jarrow Formulas, 60 Капсул
Під замовлення
682 грн
Куркумин, Turmeric Force, New Chapter, 30 вегетарианских капсул
Під замовлення
518 грн
Куркума екстракт (корінь), Turmeric, Solgar, 60 капсул
Під замовлення
406 грн
Куркумін, Turmeric Force, New Chapter, 60 вегетаріанських капсул
Під замовлення
728 грн
Фитосома Куркумина, Meriva-SF, Curcumin Phytosome, Thorne Research, 120 Капсул
Під замовлення
1 171 грн

Купити куркумін у Львові та Україні

Куркума — це пряність яскраво-жовтого кольору, яка використовується для смаку та кольору. Куркума має аромат землі, смак злегка гіркий та перцевий. Куркума в своїй основі має 3 природні фітохімічні речовини - куркуміноїди, один з яких це куркумін.

Тобто, куркумін є компонентом індійської спеції куркуми (Curcumin longa), що пішов від різновиду імбиру. Куркуміноїди надають куркумі жовтого кольору, а куркумін славиться як харчовий барвник і харчова добавка жовтого кольору.

Куркумін видобувають із висушеного кореневища куркуми - багаторічної трави, яка поширена в південній та південно-східній Азії. Корінь обробляється для утворення куркуми, що містить до 5% куркуміну.

Приймаючи всередину, куркуму використовують для лікування розладів травлення (диспепсії), вгамування болей в животі, кровотечі, діареї, метеоризму, здуття живота, під час втрати апетиту, жовтяниці, гепатиту та захворювань печінки, скарг на жовчний міхур, головного болю, бронхіту, застуді дихальних шляхів. Також куркума позитивно впливає на організм, у випадку заражень інфекцією, фіброміалгією, проказою, лихоманкою, аменореєю та раком.

Куркума - протизапальний засіб, що лікує різного роду запалення шкіри. Використовується для лікування болю в тілі, стригучого лишаю, синців, укусів п’явок, інфекцій очей, запалення слизової оболонки ротової порожнини, інфікованих ран, болю в суглобах та артриту.


Куркумін дослідження

Куркумін користувався великим інтересом у народів. Дослідження протягом кількох десятиліть тільки доказують його лікувальні властивості. Вчені доводять, що куркумін це потужний протизапальний засіб, який зменшує запалення і навіть допомагає лікувати рак. Куркумін зменшує трансформацію, проліферацію та поширення пухлин.

Куркумін може пригнічувати активацію канцерогенів. Також ця речовина може допомогти лікувати такі захворювання - від артриту до виразкового коліту.

Дослідження показали, що куркума може бути ефективною для зниження рівня холестерину в крові і може бути ефективною для запобігання серцевих захворювань.

Куркума також надає антиоксидантну дію, борючись з потенційною шкодою від вільних радикалів в організмі.


Добова норма куркуміну. Куркумін як приймати?

Рекомендується приймати 500 міліграмів двічі на день під час їжі. Але доза повинна встановлюватись індивідуально, базуючись на загальному стані здоров’я. Більше не завжди краще, тому радимо звернутись до лікаря та встановити особисту норму вживання куркуміну.

Безпечно вживати до 8 грамів на день, але краще пити меншими дозами від 500 до 1000 міліграмів на день для кожного.

Щоб куркумін добре засвоювався необхідно вживати його з корисними для серця жирами, такими як олії, авокадо, горіхи та насіння.

Також куркумін купити можна у формі добавок в онлайн аптеці Nutrix. Куркумін ціна залежить від бренду та форми розфасовки. У кожному препараті знаходиться куркумін інструкція, згідно з якою людина зможе дізнатись усю необхідну інформацію. Але наша аптека рекомендує, перед початком вживання будь-якого препарату проконсультуватись з лікарем, у цілях збереження здоров’я.

Куркумін користь для здоров’я. Куркумін показання

Куркума - це чудова спеція, яку можна додати до смузі та каррі.


Переваги від вживання куркуми

 • Зменшується запалення. Одне дослідження показує, що пацієнти з виразковим колітом приймали 2 грами куркуміну на день разом із рецептурними ліками, та мали більшу ймовірність залишатися в ремісії, ніж ті, хто приймали ліки окремо.
 • Пам'ять покращується. 90 міліграмів куркуміну, які приймалися двічі на день протягом 18 місяців, допомагають покращити пам’ять у дорослих без деменції. Куркумін може завадити розвитку хвороби Альцгеймера.
 • Вгамовується біль. Куркума широко застосовується і в китайській традиційній медицині та і в аюрведі для лікування артриту. Прийом екстрактів куркуми потенційно зменшує біль від остеоартриту.
 • Бореться з вільними радикалами. Куркума наділена антиоксидантними властивостями, тому здатна захистити тіло від вільних радикалів, нейтралізуючі їх вплив.
 • Знижується ризик розвитку серцевих захворювань. Здорові люди середнього та старшого віку приймали добавки з куркуміном протягом 11-12 тижнів. Результати показали, що збільшилось вироблення ендотелію резистентної артерії, яка має важливу роль у високому кров’яному тиску. Було проведене дослідження на 121 людині, які перенесли операцію коронарного шунтування. За кілька днів до та після операції у групі, яка приймала 4 грами куркуміну на день, ризик серцевого нападу в лікарні знизився на 65%.
 • Контролюється рівень холестерину. Куркумін безпечний і може захистити людей із ризиком серцево-судинних захворювань, знижуючи рівень холестерину, хоча необхідні додаткові дослідження, щоб довести цю перевагу.
 • Бореться з депресією. Під час депресії зменшується білок нейротрофічного фактору мозку (BDNF), зменшується, і гіпокамп, який допомагає навчанню та пам’яті. Дослідження доводять, що речовина куркумін здатна підвищити рівень BDNF. Куркумін може покращувати загальний рівень серотоніну та дофаміну — хімічних речовин у мозку, які відповідають за настрій та інші функції організму.
 • Допомагає запобігти раку
 • Зберігає суглоби. Куркумін для суглобів допомагає протистояти знищенню хряща від природного зношування. Підтримує здорову рухливість суглобів, їх гнучкість.
 • Оновлює клітини печінки. Куркумін для печінки відіграє значну роль, адже виводить з органу забруднення та допомагає регенерації клітин.
 • Бореться з порушеннями менструального циклу. Куркумін для жінок допомагає врегулювати гормональні збої, підвищує тонус матки, корисний при лікуваннях эндометріоза та міоми матки.

Куркумін купити Україна можна, зробивши онлайн-замовлення на Нутрікс. Куркумін купити в аптеці можна прямо зараз за доступними цінами. На сайті можна знайти куркумін відгуки людей, які вже придбали добавку на основі вищезгаданої речовини.

Фахівці нашої аптеки рекомендують перед вживанням добавок з куркуміном проконсультуватись з лікарем та дієтологом.

Куркумін протипоказання:

При тривалому застосуванні можливі шлунково-кишкові розлади.

Також не радимо вживати, якщо людина схильна до алергії на подібні речовини.

Підвищена чутливість, обструкція жовчних проток, виразка шлунка - хвороби, які можуть загострити свій перебіг після прийому препаратів на куркуміні.

Уникайте вживання куркуми перед операцією, оскільки це може викликати кровотечу.

Хоча ризик побічних ефектів низький, а взаємодія з лікарськими засобами малоймовірна, припиніть приймати куркуму, якщо помітили погані ефекти.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені