Індол-3-карбінол

Індол 3 Карбінол, Indole-3-Carbinol, Now Foods, 200 мг, 60 капсул
Під замовлення
0 грн
Хіт продажу
Индол 3 Карбинол (I3C) 200 мг, Now Foods, 60 желатиновых капсул
Під замовлення
580 грн
Пирролохинолинхинон PQQ, 10 мг, Jarrow Formulas, 30 капсул
Під замовлення
480 грн

Купити індол-3-карбінол у Львові та Україні

Хрестоцвіті овочі, такі як білокачанна капуста, броколі, цвітна капуста, володіють вмістом великої кількості сірковмісної сполуки, яка називається індол-3-карбінол (I3К). Найпопулярнішим джерелом необхідного матеріалу для виготовлення добавки є броколі. За допомогою спеціального ферменту І3К синтезується коли ці овочі жують. Тому існують рекомендації щодо подрібнення й ретельного пережовування цих овочів, для того, щоб появилось багато даної речовини. Вчені зацікавились цією речовиною понад 50 років тому і їм вдалось дослідити та вивчити спектр її корисних властивостей. Індол-3-карбінол це широко відомий препарат, який використовують під час виявлення онкологічних захворювань, як у чоловіків, так і у жінок. Він діє як сильний профілактичний засіб проти раку шийки матки, попереджає появу злоякісних пухлин у яєчниках та у молочних залозах. Для чоловіків використовують як засіб профілактики від раку органів сечостатевої системи. Ефективно допомагає у лікуванні виразки, оскільки знешкоджує бактерії, які утворюються в шлунково-кишковому тракті.

Щитоподібна залоза повинна бути у хорошій формі, для того, щоб підтримувати гормональний фон жінки. Стан жіночого здоров’я залежить від багатьох чинників, в першу чергу від турботи про себе та догляду за станом організму. Захворювання, які передаються статевим шляхом, порушують внутрішній баланс організму. На сьогоднішній день індол 3 карбінол широко використовується, оскільки його вважають одним з найкращих нутрієнтів для підтримки здоров'я жінки. Добавка виступає як широко функціональний репродуктивний стимулятор, який володіє властивістю підвищення рівня жіночих гормонів.

Біологічно активна добавка індол-3-карбінол допомагає знизити рівень негативних чинників на шлунково-кишковий тракт, роботу щитоподібної та підшлункової залози, а також відмічають позитивні показники під час клімаксу.

Проводяться дослідження стосовно впливу добавки на розвиток в організмі вірусу папіломи людини. Відмічають зниження швидкості поширення папіломатозних утворень. Тому індол розглядають як одну з частин терапії ВПЛ, для зменшення прогресування хвороби. Оскільки індол володіє антиоксидантним ефектом на організм, підсилюється ефективність процесу детоксикації тіла. Дана добавка здатна використовуватись як компонент, який відтерміновує зовнішні ознаки природного старіння.


Властивості Індол-3-карбінол

Якщо є потреба індол-3-карбінол купити Україна, то на ринку представлений широкий асортимент торгових марок. Індол-3-карбінол ціна залежить від торгової марки та від якості, яку вона пропонує. Тривале вживання даної добавки допомагає:

  • підтримати баланс жіночих гормонів
  • знизити до мінімуму ризик появи патологій молочних залоз
  • зменшити больові відчуття у грудях
  • протистояти вірусам та бактеріям
  • протистояти завчасному старінню


Добавка має здатність блокувати гормонозалежні та гормононезалежні механізми, які запускають ріст патологічних клітин. Індол-3-карбінол нейтралізує токсичні речовини в печінці. Органічні з’єднання ефективно впливають на процеси обміну в щитоподібній залозі та активізують процес омолодження. Добавка не дає розвиватись атеросклерозу, має здатність знижувати рівень холестерину та ліпідів низької щільності. Добавку рекомендують людям з ендокринними і метаболічними порушеннями, оскільки добавка має не гормональну основу, яка діє лише на клітини з високим проліферативним сигналом. Біологічно активна добавка присутня в сучасних показаннях антивікової терапії.

Найбільший відсоток речовини індол міститься в різноманітних сортах капусти, в редисці та редьці. Відмічають такі особливості добавки:

При об’єднанні даного інгредієнта з аскорбіновою кислотою виникає аскорбіген, що виступає сильним онкопротектором.

Додатковий компонент, який підсилює дію індолу та займається запобіганням новоутворень та змін на клітинному рівні, являється сульфорафан - екстракт броколі.

Відмічається стимуляція мікросомального окислення, який в результаті трансформації печінкових клітин, володіє гепатопротекторною дією.

Тривають дослідження, які мають на меті довести протипухлинні властивості добавки на організм людини. На сьогодні існують докази даних властивостей на тваринах. Наразі існують спостереження, які проводять на людях і вже відмічають показники суттєвого зниження виникнення розвитку ракових клітин під час тривалого використання індол-3-карбінол. Дана теорія підтверджується вже дослідженим прямим зв’язком між великим споживанням хрестоцвітих овочів та зниженням рівня ризику захворювання на рак. Цей ефект пояснюють протипухлинною активністю I3К, а також його метаболітів диіндолілметану (DIM) та сульфорафану.


Індол-3-карбінол інструкція

Дана добавка представлена у різних формах. Існують таблетки та капсули як з желатиновою так і вегетаріанською оболонкою. Кожна форма має різний вміст екстракту, тому перед тим як індол-3-карбінол купити необхідно обов’язково проконсультуватись з вашим сімейним лікарем. Дана добавка, яка у своєму складі містить натуральний концентрат броколі, схвалена великою кількістю спеціалістів, як засіб для профілактики гормональної системи людини. Існують рекомендації до вживання двох капсул на добу.


Протипоказання

Індол-3-карбінол протипоказання відмічають небагато. Це може бути індивідуальна непереносимість компонентів, які туди входять. Про те ці дані вказані на етикетці. Також не рекомендується використовувати добавку під час вагітності та грудного вигодовування. Протипоказаннями до застосування може стати період використання препаратів, які метаболізуються печінкою, оскільки препарат може зменшити концентрацію ліків і відповідно зменшується лікувальний ефект. В разі недотримання правильного дозування добавки відмічають появу нудоти, блювоту, а також можлива дезорієнтація в просторі.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені