Інші антиоксиданти
Купити інші антиоксиданти у Львові та Україні
Антиоксиданти що це? Які існують види та де найбільше зустрічаються? Про все більш детально описано нижче.
Людський організм це складна та водночас розумна система. Всі процеси взаємопов'язані. Існує баланс. Процеси відновлення компенсують процеси руйнування. Протягом усього життя в людському організмі відбуваються процеси окислення, під час яких, руйнуються клітини. Цей процес відбувається завдяки вільним радикалам, які мають здатність послаблювати імунітет та пришвидшувати процес старіння організму. Щоб боротися з цим негативним процесом існують антиоксиданти. Це саме ті речовини, які відповідають за призупинення процесу окислення, а також мінімізують руйнування клітин в організмі людини. Коли в організмі порушується баланс і вільних радикалів стає більше, організм перестає ефективно функціонувати. З’являється втома, нестача сил, а потім починають розвиватись хвороби. Це призводить до так званого окислювального стресу.
Антиоксиданти або як їх ще по-іншому називають антиокислювачі, ведуть боротьбу з вільними радикалами ще від самого народження. З віком захист зменшується, рівень вироблення антиоксидантів суттєво знижується. Збільшується ризик виникнення серцево-судинних хвороб, змінюється колір шкіри, опорно-руховий апарат стає більш схильним до травматизації. Антиоксиданти купити варто для того, щоб зміцнити власну антиоксидантну систему, запобігти процесу розкладання мікробів та бактерій, які використовують в якості консервантів, мінімізувати згубний вплив ультрафіолету, а також для відновлення процесу обміну речовин.
Антиоксиданти види
Антиоксиданти мають як природне походження, так і їх можна отримувати шляхом хімічного синтезу. До природних відносять більшість антиоксиданти вітаміни та рослинні екстракти. Найактивніше з вільними радикалами борються вітаміни А, С і Е, вітаміни групи В, Омега-3 і -6, молочна сироватка та екстракт зеленого чаю та гінкго білоба.
Антиоксиданти купити немає проблем, адже вони містяться в багатьох продуктах. До прикладу вітамін А в молочних продуктах, яйцях, печінці; вітамін С у цитрусових; Бета-каротин міститься у великій кількості в моркві, горосі, шпинаті. Інші антиоксиданти такі як лютеїн, селен містяться в овочах, в кукурудзі та злакових культурах. Пощастило любителям кави, адже кава володіє антиоксидантною дією. Проте варто зазначити, що вживати її необхідно без добавок, а також найбільше корисних речовин зберігається у свіжозмеленій каві. Неймовірно велика кількість вітамінів містяться у свіжовичавлених фрешах, які необхідно випити максимум після 15 хвилин приготування, адже потім починається швидкий процес втрати більшості вітамінів.
Антиоксиданти володіють ще й властивістю прискорювати обмін речовин та розщеплювати жири. Допомагають людям з надмірною вагою повернутись у форму. До таких речовин відносять:
- Флавоноїди. Вони наявні в обліписі, часнику, зеленій цибулі, зеленому чаї.
- Індол-3-карбінол. Наявний у броколі і білокачанній капусті.
- Холін. Даною речовиною багаті морепродукти, вівсянка, печінка, шпинат.
- Ліпоєва кислота. Джерелом є шпинат, капуста, рис
- Вітамін С. Міститься в чорній смородині, ківі, та цитрусових.
На ринку представленні антиоксидантні препарати, до складу яких входять:
- Токоферол (вітамін Е). Він має здатність підвищувати настрій, додає сил та оберігає очі від появи катаракти.
- Ретинол (вітамін А). Спеціалісти рекомендують вживати вітамін А разом з вітаміном Е. Даний комплекс покращує стан шкіри, попереджає появу зморшок, бореться з вірусами і канцерогенами.
- Аскорбінова кислота (вітамін С). Працює над підвищенням імунітету, має захисну функцію від вільних радикалів, а також підтримує нервові клітини.
Також існують деякі антиоксиданти препарати, які у своєму складі містять мінерали: селен, марганець, цинк та мідь. Вони відповідають за правильне функціонування печінки, легень та серця. Допомагають засвоювати вітаміни, а також чинять опір вірусам та бактеріям.
Нестача антиоксидантів
Проблема нестачі антиоксидантів в організмі людини дуже помітна зовні: стан шкіри погіршується, з'являються дрібні зморшки на обличчі, зменшується еластичність та пружність шкіри. Під негативний вплив попадає репродуктивна система. Погіршується загальний стан організму - постійна нестача сил та енергії на звичайні, буденні справи, нервові зриви, зниження роботи імунної системи та часті вірусні захворювання. І це лише перші дзвіночки, на які необхідно негайно звернути увагу. Найчастіше антиоксиданти потрапляють в наш організм з різноманітними продуктами харчування. Необхідно збагачувати свій раціон великою кількістю сезонних овочів, фруктів, та продуктів, які не проходять промислову обробку. Найкраще вживати свіжі продукти і то в міру. Адже, наприклад гіпервітаміноз вітаміну А призводить до погіршення властивостей крові до згортання, вітамін Д, при надлишку, порушує кісткову тканину, а надлишок вітаміну Е може викликати зміни в імунній системі.
Незважаючи на таку кількість плюсів від вживання антиоксидантів, необхідно не забувати про те що надлишок вітамінів є не менш шкідливим ніж їх нестача в організмі. Харчування має бути різноманітним. Необхідно вживати багато овочів, фрукті, бобових, горіхів. Адже коли антиоксиданти поступають в організм з різних джерел, їх ефективність підвищується. Якщо існує необхідність, то після консультації з дієтологом можна інші антиоксиданти купити ніж ті, про які описано вище.