Здоров'я та довголіття

На складі
1 240 грн
На складі
350 грн
На складі
570 грн
На складі
490 грн
На складі
440 грн
На складі
370 грн
На складі
510 грн
На складі
500 грн
На складі
520 грн
На складі
410 грн
На складі
580 грн
На складі
505 грн
На складі
290 грн
На складі
200 грн
На складі
850 грн
На складі
342 грн
На складі
510 грн
На складі
805 грн
На складі
345 грн
На складі
490 грн
Хіт продажу
Дігідрокверцетин-кардіо, Taxifolia, 20 капсул
Під замовлення
475 грн
Хіт продажу
Сік Артишоку, Сокологія, Artichoke Juice, 500 мл
Під замовлення
284 грн
Під замовлення
430 грн
Хіт продажу
Сік Алое Вера, Сокологія, Aloe Vera Juice, 1 л
Під замовлення
520 грн

Купити товари для здоров'я та довголіття у Львові та Україні

Безумовно одними з найважливіших складових життя є здоров'я і довголіття. У наш час особливо приділяється увага оздоровленню організму, а також душевному комфорту, що безпосередньо залежить від загального стану здоров'я організму.

Ні для кого не секрет, що саме правильне харчування впливає на самопочуття. Разом з цим далеко не завжди виходить забезпечити організм усіма необхідними речовинами повсякденним раціоном. На щастя, на сьогодні існує велика можливість і широкий вибір компонентів, які забезпечують повноцінне підживлення організму, його зростання і розвиток, а саме: антиоксиданти, вітаміни для волосся і шкіри, вітаміни для поліпшення зору, вітаміни для мозку і пам'яті, натуральні соки і багато інших. Відомі приблизно 200 речовин, які здатні покращувати здоров'я і збільшувати тривалість життя. За допомогою їх дії на організм сповільнюються процеси старіння, зміцнюється імунітет, підвищується стійкість до стресу, знижується ризик захворювань від віку, що в подальшому істотно впливає на збільшення шансів довголіття.


Як отримати корисні речовини для здоров'я?

Існує декілька варіантів для отримання важливих речовин для здоров'я. Більшість з них людський організм виробляє самостійно. Проблеми їх недоліку виникають внаслідок негативного впливу довкілля, із-за розвитку різних захворювань, а також наявності шкідливих звичок.

Заповнити недостатню кількість необхідних компонентів можна з продуктами харчування: жирна морська риба, морепродукти містять Омега-3, овочі і фрукти - вітаміни-антиоксиданти, а в курячому м'ясі, арахісі і яловичині - Коензим Q10. Але досить часто спосіб отримання корисних речовин для здоров'я організму через продукти харчування виявляється малоефективним. У зв'язку з чим ідеальним варіантом поповнення необхідних запасів залишається прийом добавок.

Розглянемо деякі групи препаратів, що запобігають передчасному старінню і зміцнюють здоров'я людини:

  • Антиоксиданти являють собою поживні речовини, які нейтралізують окислювальні процеси вільних радикалів. Після їх вживання відбувається відновлення обмінних процесів, уповільнення старіння, а також пом'якшення шкідливої дії ультрафіолету.
  • Речовини для сну впливають на поліпшення якості сну, що впливає на нормалізацію роботи центральної нервової системи, зниження рівня хронічного стресу, поліпшення когнітивних функцій. Препарати для сну купити слід тільки від сертифікованих виробників, якість яких вже давно зарекомендувала себе на ринку.
  • Таблетки для суглобів і серця допомагають завдяки Коензиму Q10 - речовина, яка потрібна для вироблення енергії клітинам. Для серця потрібно найбільше цієї речовини, оскільки це найактивніший орган в людському організмі.
  • Омега жири - це жирні кислоти, розвивають мозок, зміцнюють імунну систему, зменшують запалення. Стабільне вживання омега жирів впливає на зниження ризику захворювань судин і серця.
  • Препарати для покращення травлення покращують стан шлунково-кишкового тракту, в основі таких препаратів лежить панкреатин, який являє собою комплекс ферментів, що беруть участь в розщеплених жирах, білках і вуглеводах. При виборі слід звертати увагу на склад, стійкість до соляної кислоти, діаметр частин препарату, а також на форми випуску речовин: в капсулах (окрім шлунку впливають і на кишечник) або пігулках (впливають тільки на шлунок).

За будь-яких умов необхідно дотримуватись принципу - перед прийомом препаратів завжди рекомендується прийти на консультацію з фахівцем.

Додаткової турботи завжди потребують: мозок, органи ШКТ, імунна система, очі, печінка і так далі. Хороший стан здоров'я і самопочуття завжди залежатиме від їх повноцінного функціонування.


Як вибрати потрібний препарат

Для того, щоб препарати для молодості приносили максимум користі, їх слід приймати в певний час, при цьому не можна перевищувати дозу, частіше всього вона вказується на упаковці. Добавки, які містять вітаміни або жири омега, краще всього приймати на ранок, це дозволить забезпечити організм необхідною енергією і допоможе боротися з втомою упродовж усього дня. Коензим Q10 дуже добре засвоюється з харчовими жирами. Для уникнення негативних наслідків на сон, препарати приймають уранці або вдень.


Вибираючи вітаміни для здоров'я завжди треба звертати увагу на те, щоб:

- важливі речовини входили в активну формулу препарату;

- були присутніми в препараті в потрібній концентрації;

- препарат був від перевіреного виробника.

Таким чином вітаміни сприяють нормалізації травлення, зміцнюють імунну систему, зміцнюють серцево-судинну систему, підтримують здоров'я суглобів, підвищують витривалість і загалом сприятливо впливають на організм.


Добавки, які представлені в асортименті мережі аптек Nutrix (Нутрікс) мають усі необхідні якості. Антиоксиданти купити і вітаміни для мозку і пам'яті купити можна без яких-небудь складнощів, а у разі виникнення питань в процесі вибору - завжди можна звернутися за консультацією наших фахівців.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені