Залізо Chela-Ferr Easy OLIMP 30 sashets

  • Виробник: Olimp
  • Артикул: 10000000177
  • Штрих код: 10000000177
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 260 грн

Рекомендується при:

  • дефіциті заліза
  • дефіцит вітамінів
  • хронічному кашлі


Що це?

Chela-Ferr Easy - це корм для спеціальних цілей з високим вмістом засвоєного заліза в двох формах, що добре переносяться (пірофосфат заліза і хелат амінокислот заліза ferrochel®), малиновий смак.

Як це працює?

Продукт збагачений вітаміном С, який збільшує засвоєння заліза.
Продукт призначений для використання в умовах підвищеної потреби організму у залізі.


Chela-Ferr® Easy призначений для дієтичного харчування за медичними показаннями для використання у таких станах:

• порушення або зниження всмоктування заліза (що може виникати, серед іншого, при глютеновій хворобі, хронічному панкреатиті), залізодефіцитна анемія (анемія)

• дефіцит заліза у вагітних, викликаний рясною менструальною кровотечею, здаванням крові, крововтратою в результаті хірургічного втручання, хіміотерапії та неправильного харчування (включаючи використання незбалансованої вегетаріанської дієти, дієти для схуднення або макробіотичної дієти)

• хронічний кашель, пов'язаний із станами дефіциту заліза, кашель, що супроводжує прийом інгібіторів АПФ (наприклад, каптоприлу, еналаприлу, лізоноприлу), синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДВГ)

• продукт також можна використовувати для профілактики дефіциту заліза (наприклад, вагітність, рясні менструальні кровотечі, здавання крові, хіміотерапія та періодичний період).


Як приймати

Chela-Ferr® Easy можна використовувати як добавку до дієти (джерело заліза) підліткам та дорослим у порції 1 пакетик на день.

Для дітей старше 3 років та у всіх випадках дієтичного харчування порції визначаються лікарем.

Chela-Ferr® Easy слід приймати після їди, виливаючи вміст одного пакетика прямо на мову. Порошок також можна розчинити у невеликій кількості соку або води.

Запобіжні заходи та протипоказання: застосування деяких лікарських препаратів, у тому числі препаратів, що містять алопуринол, гіперчутливість до будь-якого з інгредієнтів продукту.

Рекомендовану до вживання або певну лікарем. З обережністю застосовувати дітям.

Не є медичним препаратом.

Виробник може змінити склад та/або дизайн без попередження. Це не впливає на якість товару. Ми намагаємося оновлювати інформацію про товари своєчасно.

Склад на порцію – 1,5 г (1 пакетик):


Вітамін С 40 мг
Залізо 30 мг

Інгредієнти: цукор, пірофосфат заліза (III) – залізо, ароматизатори, мальтодекстрин, регулятор кислотності – лимонна кислота; L-аскорбінова кислота – вітамін С, бісгліцинат заліза (II) (хелат амінокислот заліза Ferrochel®, TRAACS®) – залізо, протилежний агент – діоксид кремнію.


Характеристики

Країна-виробник
Польща
Форма випуску
Пакетики
Кількість
30 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
20 - 40

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені