Вітамін Е

Під замовлення
288 грн
Під замовлення
75 грн
Під замовлення
176 грн
Під замовлення
43 грн
Під замовлення
471 грн
Під замовлення
216 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
1 690 грн
Під замовлення
785 грн
Під замовлення
315 грн
Під замовлення
944 грн
Під замовлення
889 грн
Під замовлення
521 грн
Під замовлення
635 грн
Під замовлення
672 грн
Під замовлення
682 грн
Під замовлення
940 грн
Під замовлення
250 грн
Під замовлення
1 331 грн
Під замовлення
324 грн
Під замовлення
265 грн
Під замовлення
395 грн

Купити вітамін Е у Львові та Україні

Вітамін Е являється важливим розчинним жиром і одним з основних антиоксидантів, що розривають ланцюги в організмі (в плазмі крові людини та мембранах еритроцитів), оскільки тканини є основним захистом від перекисного окиснення ліпідів, що захищає клітинну мембрану від атак вільних радикалів. Крім того, вітамін Е використовується в різних продуктах, переважно в косметиці, добавках та кормах для тварин.

Вітамін Е, що зустрічається в природі (токоферол), є жиророзчинним, а це означає, що вітамін Е поглинається жиром і накопичується в ньому в нашому організмі.


Форми вітаміну Е для використання:

- Вітамін е в ампулах

- Вітамін е в капсулах

- Вітамін е розчин


Не рекомендується перевищувати добову дозу добавки вітаміну Е для здорових людей, якщо на це немає особливих показів та рекомендацій лікаря для певних обставин, таких як, наприклад, неалкогольна жирова хвороба печінки за відсутності діабету.


Добова норма вітаміну Е

Дієта вітаміну Е, що рекомендується дорослим на день :

- як для чоловіків, так і для жінок віком від 14 років і старше – становить 15 міліграмів

- з обережністю - вагітним жінкам потрібно 15 мг на день, а жінкам, що годують/годують - 19 мг на день.

Рекомендації щодо споживання вітаміну E для дітей різняться залежно від їхнього віку.

- для немовлят від 0 до 6 місяців -5 мг вважається достатнім, оскільки вітамін Е є звичайним компонентом грудного молока, і дитячі суміші також зазвичай збагачені цим вітаміном.

- Діти старшого віку та віком від 9 до 13 років повинні отримувати 11 мг вітаміну Е з їжею на день.


Навіщо потрібен вітамін Е?

Як антиоксидант, вітамін е, який міститься в рослинних оліях, таких як соняшникова та сафлорова олія, а також в інших харчових продуктах, включаючи насіння, горіхи та листову зелень, допомагає захистити нас від молекул, так званих вільних радикалів, які можуть пошкодити наші клітини. Вітамін E також важливий для здоров'я серцево-судинної системи, особливо для підтримки широких кровоносних судин та запобігання згортанню крові, що може призвести до серцево-судинних захворювань та серцевих нападів.

Вітамін Е, що приймається з вітаміном С, бета-каротином та цинком, уповільнює прогресування вікової дегенерації жовтої плями, що відповідає за чіткість зору. В цілому відомо, що вітамін Е захищає клітини очей, а також інші клітини тіла від пошкоджень і, отже, може допомогти запобігти втраті зору.

Враховуючи його корисні властивості, вітамін е тривалий час вважається як можливий засіб профілактики. Доведено, що приймання вітаміну у вигляді добавок може допомогти запобігти всьому, від раку до серцевих захворювань.


Які продукти містять вітамін Е?

Офіційно дієтологи повністю погоджуються з тим, що вітамін Е безпечний і корисний при вживанні з їжею. Чудовими природними джерелами є:

- Олія із зародків пшениці. За офіційними даними однієї столової ложки олії зародків пшениці, яка витягується із зародків зерна пшениці, достатньо щоб задовольнити рекомендовану добову норму вітаміну Е.

- Насіння соняшника. Хоча багато видів насіння містять вітамін Е, насіння соняшника явно перемагає. Усього в жменьці, або близько 2 унцій (56.69 грам), достатньо вітаміну Е, щоб відповідати 15 мг добової норми вітаміну Е, що рекомендується.

- Мигдаль, Фундук, Кедрові горіхи, Арахіс - добрі джерела вітаміну Е.

- Соняшникова, сафлорова та кукурудзяна олія.

- Арахісова олія та інші горіхові олії.

Горіхи та горіхове масло також є відмінним вибором, щоб отримати більше вітаміну Е. Вітамін Е також міститься в ряді інших овочів та фруктів, від авокадо до ківі, у шпинаті.

Слід урізноманітнити свій раціон, щоб отримувати необхідні організму поживні речовини, такі як вітамін Е в продуктах та харчових добавках (Дивись Вітамін е ціна).


Дефіцит вітаміну Е

Справжній дефіцит вітаміну Е трапляється рідко. Однак він може виникати у таких груп людей:

– Людям, які погано засвоюють жир.

- Недоношені діти.

- Люди, які дотримуються дієти з дуже низьким вмістом жирів.

- Деякі категорії людей, які отримують мало вітаміну Е у своєму раціоні.

Люди з дефіцитом вітаміну E можуть страждати від проблем із зором, м'язової слабкості, дегенеративного захворювання нервової системи, званого атаксією, та порушення імунної функції.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені