Усі мультивітаміни

Мультивітаміни, Universal Naturals, Daily Formula, 100 таблеток
Під замовлення
352 грн
Мультивітаміни, Optimum Nutrition, Opti-Men, 90 таблеток
Під замовлення
1 100 грн
Мультивітаміни, BiotechUSA, Multivitamin for Women, 60 таблеток
Під замовлення
570 грн
Вітаміни для вагітних, Rainbow Light, Prenatal One, 90 таблеток
Під замовлення
1 080 грн
Вітамінний комплекс для жінок, Now Foods, EVE, 120 таблеток
Під замовлення
910 грн
Мультивітаміни, 21 Century, One Daily , 100 таблеток
Під замовлення
225 грн
Мультивітаміни, Optimum Nutrition, Opti-Women, 120 таблеток
Під замовлення
944 грн
Комплекс вітамінів B, Universal Naturals, Vitamin Complex B, 100 таблеток
Під замовлення
310 грн
Новинка
Вітамінний комплекс+Женьшень Ginseng vita-complex OLIMP 30 caps
Під замовлення
189 грн
Новинка
Вітаміни та мінерали Chela-Mag B6 Forte, Olimp, 60 капсул
Під замовлення
446 грн
Новинка
Вітаміни А та D3 Ultra A& D-3 25000/1000IU, Now, 100 м'яких капсул
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Monster Pak, Scitec Nutrition, 40 пакетиків
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Mega Daily One Plus, Scitec Nutrition, 120 капсул
Під замовлення
0 грн
Вітаміни Daily Vita-Min, Scitec Nutrition, 90 таблеток
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Eggshell membrane, BiotechUSA, 60 капсул
Під замовлення
0 грн
Комплекс вітамінів, Vitamin Water Zero, BiotechUSA, 500 мл, Лимон
Під замовлення
0 грн
OstroVit Pharma Ferr Aid 60 капс
Під замовлення
0 грн

Як правило, в повсякденному житті люди повинні дотримуватися добре збалансованої дієти, яка забезпечить організм необхідною кількістю вітамінів і мінералів.

Проте планування раціону буває не ідеальне і не завжди вдається простежити за тим, щоб отримувати необхідну норму вітамінів з їжі в повному об'ємі, тому слід мультивітаміни купити як хорошу і зручну альтернативу, щоб заповнити ці пропуски в харчуванні.

Ідея мультивітамінів проста: це добавка, що містить усі додаткові поживні речовини, які вам потрібні, в зручному дозуванні один або два рази в день.


Що таке мультивітаміни?

Простіше кажучи, мультивітаміни (також їх називають полівітамінами) - це комплексні вітамінні добавки, призначені для задоволення щоденних потреб організму в мікронутрієнтах, таких, як вітаміни і мінерали, які потрібні тілу для ефективного функціонування.

Дослідження показують, що більшість людей не можуть отримати ці поживні речовини тільки з їжею, тому полівітаміни можуть бути цінним і важливим ресурсом.


Для чого потрібні мультивітаміни

Можливо, є величезний список потенційних причин, але найрозумніша з них - залишатися у формі і бути здоровим. Більшість людей можуть навіть не усвідомлювати, що вони піддаються безлічі внутрішніх і зовнішніх стресів, у тому числі:

- Екологічні токсини і хімічні речовини, які виходять з їжею, напоями і вдихуваним повітрям.

- Фізичні і емоційні навантаження і зміни, що відбуваються в організмі з віком.

- Швидкість фізичної активності і обмін речовин у дорослих чоловіків різні, і особливо для чоловіків, які займаються важкою атлетикою, бодібілдінгом і надмірними фізичними навантаженнями, потрібно більш високу кількість мікроелементів.

- Якщо дотримуватися певної дієти для контролю ваги або для вирішення деяких системних проблем, можна упустити деякі важливі поживні речовини. Наприклад, при певних захворюваннях кишечника порушується всмоктування певних вітамінів і мінералів.

- Певні звички способу життя посилюють стан стресу в організмі, наприклад, алкогольна залежність, що призводить до підвищення потреби в мікроелементах.


При вживанні в рекомендованому дозуванні комплексні вітаміни покращують загальний стан здоров'я і самопочуття. Інші функції включають:

- Уповільнення зносу, яке відбувається як частину процесу старіння.

- Поліпшення відновлення і ремоделювання тканин.

- Поліпшення роботи систем органів і загальної швидкості метаболізму.

- Підвищення сексуального, розумового, фізичного, фізіологічного і психологічного здоров'я.


Як вибрати мультивітаміни?

Щоб вирішити, яка добавка краще всього підходить для організму, варто грунтуватися на наступних чинниках:

  1. Вік. Залежно від віку, людині може знадобитися більша або менша кількість поживних речовин. Наприклад, люди, яким за 50, можуть отримати користь від прийому вітамінів, що підтримують нормальний стан кісток.

  2. Дієта. Треба взяти до уваги харчову цінність повсякденного раціону. Чи дотримується дієти з високим або низьким вмістом певних поживних речовин? Наприклад, якщо людина вегетаріанець, полівітаміни з B12 підвищують вміст основних поживних речовин, що зазвичай містяться в невегетаріанських джерелах їжі.

  3. Імунна система. Якщо є мета зміцнити свою імунну систему, можна приймати полівітаміни з цинком.

  4. Цілі. Треба більше енергії? Варто перевірити, чи не впливає низький рівень заліза на втому. Чи, якщо потрібно поліпшити свій режим сну, важливо, щоб вітамін B6 був в інгредієнтах.


Чоловікам нормально приймати полівітаміни унісекс, проте, рекомендується розглянути мультивітаміни для чоловіків, створені спеціально для чоловіків, оскільки такі мультивітаміни включають ключові інгредієнти, що сприятливо впливають саме на чоловічий організм.

Жінкам рекомендується шукати полівітаміни з достатньою кількістю вітаміну D і комплексом вітамінів групи В, оскільки це важливо для протизапальної і кардіозахисної дії.

Ключові поживні речовини для дитини, які мають обов'язково бути присутніми в комплексі, включають вітамін D (необхідна поживна речовина для зростаючого організму) і залізо (на випадок, якщо в раціоні бракує продуктів багатих залізом).

Вибираючи мультивітаміни для дорослих і мультивітаміни для дітей, варто придивитися до формул без додавання цукру, штучних підсолоджувачів і ненатуральних барвників. Крім того, важливо перевірити, чи був полівітамін протестований третьою стороною (сертифікований) - це може дати впевненість в якості продукту і в тому, що він не містить певних забруднюючих елементів.


Види мультивітамінів

Знайти добавку, яку захочеться приймати постійно, - це перший крок до того, щоб зробити її частиною свого повсякденного життя. Ось чотири найпоширеніші типи:

Капсули і пігулки. Деяким людям їх важко ковтати, але вони швидкозасвоювані, зручні і їх легко взяти з собою куди завгодно.

Жувальна пігулка (жувальний мармелад) - це приємніший спосіб прийому харчових добавок для дітей. Також доступні версії для дорослих.

Мультивітаміни в рідкій формі. Якщо важко ковтати або жувати пігулки, це прекрасна альтернатива.

Розчинні у воді пігулки також можуть запобігти проблемам з ковтанням, викликаним великими пігулками. Оскільки шипучі розчини сприяють швидкому всмоктуванню, вони також можуть стати зручним варіантом.


Протипоказання до приймання мультивітамінів

При правильному прийомі і відповідно до рекомендацій полівітаміни зазвичай безпечні. Але варто пам'ятати, що надмірне споживання мультивітамінів без необхідності пов'язане з ризиком.

Побічні ефекти можуть включати дисфункцію нирок, дисфункцію печінки, перевантаження залізом і надмірне всмоктування кальцію, що призводить до утворення каменів в нирках або кальцифікованому атеросклерозу. Деякі вітаміни у високих дозах можуть заважати дії інших ліків. Саме тому перед початком прийому рекомендується обговорити це зі своїм лікарем і виявити наявність індивідуальної непереносимості.


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені