Мультивітаміни 45+

Купити мультивітаміни для дорослих у Львові та Україні

Мультивітаміни (також їх називають полівітамінами) - це комплекс вітамінів і мінералів, які зазвичай потрапляють в організм людини з продуктами харчування, або виробляються організмом, проте не завжди в належній кількості. Саме для поповнення запасів бракуючих вітамінів були розроблені різні їх комбінації, які відмінно поєднуються один з одним і допомагають засвоюватися швидше.

Варто пам'ятати, що вітаміни для жінок після 50 не замінять повноцінне здорове харчування, але можуть стати збагаченою біологічно активними компонентами корисною добавкою до дієти.


Для чого потрібні мультивітаміни для дорослих

Що саме відбувається в організмі після 40 років? Однією з найголовніших проблем є дефіцит мікроелементів. Це впливає на усю кістково-м'язову еластичність тіла: спостерігається втрата м'язової маси і тонусу, а також сили і швидкості. Крім того, знижується фізична працездатність і здатність відновлюватися після навантаження. Немає сумніву, що це різко погіршує здоров'я старше 50 років.

З 35 років виробіток корисних речовин починає зменшуватися, втрачаючи до 50 років 30% своїх запасів, і саме тому важливо приймати мультивітаміни для старших жінок, допомагаючи тілу підтримувати працездатність і гостроту розуму, заряджаючи його енергією. Плюс мультивітамінів в тому, що це кращі вітаміни, які в одній капсулі поєднали в собі усі потрібні вітаміни і мінерали в правильних пропорціях.

Втрата вітамінів безпосередньо впливає на кістки і хрящі, викликаючи знижену рухливість суглобів і болю. Ще одним наслідком, пов'язаним з віковим дефіцитом вітамінів, є поява сухості шкіри. Вона стає тонше і слабкіше, можуть з'явитися зморшки, в'ялість і пігментні плями. Додатковими "напастями", пов'язаними з дефіцитом вітамінів, будуть поява сивини і випадання волосся.


Вітамін D є одним з найбільш поширених дефіцитів вітамінів, нарівні з дефіцитом вітаміну B12. Вітамін D корисний для зміцнення кісток. Дефіцит вітаміну B12 може призвести до анемії, втоми і проблем з пам'яттю.

За даними Академії харчування і дієтології, потрібні мультивітаміни для старших жінок після 40 і старше, де є кальцій, що є ще однією важливою поживною речовиною для збереження здоров'я кісток з віком. Отримання більшої кількості калію також важливе для підтримки артеріального тиску на здоровому рівні. Високий кров'яний тиск може стати підвищеним ризиком з роками.


Магній є ще одним важливим мінералом для чоловіків і жінок старше 35 років. Він бере участь в таких процесах організму, як робота м'язів і нервів, контроль рівня цукру в крові і регулюванні артеріального тиску.

Приймаючи вітаміни для чоловіків після 50 в профілактичних цілях, може допомогти чоловікам підтримати потенцію після 45 років, подовжуючи молодість і енергійність. Найголовніше вчасно потурбуватися про те, щоб придбати вітаміни для чоловіків 45+, адже це може істотно вплинути на чоловіче здоров'я.

Завжди мати вітаміни для чоловіків під рукою, поповнюючи запаси усіх необхідних мікроелементів одразу, може стати хорошим рішенням в допомозі організму.


Як вибрати комплекс вітамінів

Перш ніж мультивітаміни купити, рекомендується консультація лікаря, який допоможе дізнатися чи є індивідуальна непереносимість якого-небудь компонента мультивітамінного комплексу, а також проконсультує і допоможе з підбором найкращого варіанту дозування конкретно під індивідуальні потреби.

Вибираючи вітаміни для жінок 40+, варто звернути увагу на склад: не завжди дуже довгий список вітамінів це добре, оскільки збільшується вірогідність наявності речовин, що конфліктують між собою, які можуть гальмувати засвоюваність один одного. Важливо дізнатися сумісність усіх компонентів.

Наявність допоміжних для засвоєння ферментів у складі комплексу, у свою чергу, може стати плюсом.

Вегетаріанцям, в силу дієти, що виключає м'ясо, варто придивитися до комплексів, в яких переважають групи вітаміну В.


Протипоказання

Не рекомендується приймати комплексні вітаміни без консультації лікаря вагітним і годуючим жінкам, людям з хворобами нирок і печінки. Також не варто приймати мультивітаміни з додаванням йоду тим, у кого є хвороби щитовидної залози.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені