Для жінок
Купити мультивітаміни для жінок у Львові та Україні
Мультивітаміни (полівітамінні препарати) - це комплексне поєднання різних вітамінів і мінералів, які містяться в одному об'ємі і їх можна знайти в звичайних продуктах харчування.
Вітамінний комплекс для жінок використовується для забезпечення жіночого організму усіма потрібними мікроелементами, яких може бракувати в щоденному раціоні, а також у зв'язку із захворюваннями, слабкою імунною системою, в осінньо-зимові періоди, коли особливо гостра нестача вітамінів, для відновлення в час і після вагітності, і при старінні організму, коли синтез потрібних елементів слабшає.
Навіщо потрібні вітамінні добавки для жінок?
У міру того як жінка стає старшою, нашому організму потрібно все більше одних вітамінів і мінералів, і менше інших. Насправді кращі вітаміни для жінок після 30 часто такі ж, як кращі вітаміни для жінок після 40 років.
Також в період вагітності жінці потрібно у півтора рази більше кальцію, йоду, цинку, вітаміну B, і, особливо, заліза і фолієвої кислоти.
Як вибрати комплекс вітамінів для жінок?
Ось 3 головних рекомендації, які можуть бути корисні при визначенні того, який комплекс вітамінів для жінок краще всього підійде для конкретних потреб:
Виберіть полівітаміни, які містять збалансоване поєднання вітамінів, мінералів і рідкісних мікроелементів. Рідкісні мікроелементи важливі, оскільки потрібні для процесів в організмі, пов'язаних з ферментами, які потрібні для повсякденної діяльності організму.
Мультивітаміни використовуються для різних цілей, і у кожного з них є свої переваги. Щоб виправити дефіцит, вам може знадобитися приймати полівітаміни, які спрямовані на його виправлення, а якщо ви хочете підтримувати загальний стан здоров'я на щоденній основі, вам, можливо, доведеться приймати інші.
На думку дієтологів, для здоров'я жінки потрібні наступні основні вітаміни:
- Вітамін D: жиророзчинний вітамін, сприяє засвоєнню кальцію.
- Кальцій: жінки втрачають щільність кісток швидше, ніж чоловіки, і споживання достатньої кількості кальцію є найсильнішим захистом від цієї втрати.
- Залізо: необхідно для виробництва нової крові. Кількість необхідного вам заліза може зрости в результаті менструального циклу, статевого дозрівання або вагітності.
- Вітамін B12: це водорозчинний вітамін. Він допомагає в здоров'ї нервових клітин і клітин крові, а також у виробництві ДНК - генетичного матеріалу, який міститься в усіх клітинах.
- Вітамін C: служить антиоксидантом, потрібний для регенеративних функцій кісткової і сполучної тканин, бере участь в синтезуванні білку, а також колагену, підвищує витривалість.
- Біотин зміцнює міцність нігтів, допомагає здоров'ю волосся. До того ж бере участь в синтезі жирів і амінокислот.
- Магній допомагає ферментації в організмі. А також при боротьбі з втомою, порушеннями роботи серця, судомами і безсонням.
- Вітамін В9 сприяє зростанню і розвитку усіх тканин, надає підтримку серцево-судинній системі, бере участь в синтезі амінокислот.
Дефіцит вітамінів і його причини
Каталізатором для авітамінозу можуть стати постійні навантаження, погане харчування, важка вагітність, порушення роботи ШКТ, а також прийом препаратів несумісних між собою, що може викликати їх неадекватну роботу.
Недостатність вітамінів в жіночому організмі не проявляється якимись конкретними симптомами, проте, якщо ви помітили такі ознаки як:
- Постійна слабкість
- Випадання волосся, ламкість нігтів
- Частий біль в м'язах
- Запаморочення
- Судоми в кінцівках
- Синяки
Можливо, у вашому організмі нестача важливих вітамінів.
Як приймати вітаміни для жінок
Строго дотримуйтесь вказівки на упаковці.
Не рекомендується прийом більше одного мультивітамінного комплексу. При поєднанні подібних вітамінних продуктів разом може призвести до передозування або побічних ефектів у вигляді запаморочень, нудоти, розладу шлунку, сонливості.
Не приймайте полівітаміни з молоком, кавою і алкоголем. Запивати водою.
Протипоказання
- перевантаження заліза в крові
- гемолітична анемія
- патології щитовидної залози
- виразка
- гастрит
- виразковий коліт
- дивертикуліт
Перед прийомом обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем, також вагітним потрібна консультація акушера-гінеколога.