Для чоловіків

Prostate Support, Now Foods, 90 гелевих капсул
В наявності

790 грн

Купити мультивітаміни для чоловіків у Львові та Україні

Мультивітаміни (полівітамінні препарати) - це поєднання різних вітамінів, що містяться в одному об'ємі, які зазвичай є в наших продуктах харчування.

Вітамінний комплекс для чоловіків використовується для забезпечення організму вітамінами, які не поступають з їжею. Мультивітаміни також використовуються для лікування вітамінної недостатності викликаною хворобою, поганим харчуванням, розладами травлення або багатьма іншими станами.


Навіщо потрібні вітаміни для чоловіків?

Попри те, що у чоловіків не буває таких виражених гострих періодів, як, наприклад під час вагітності у жінок, все ж представники чоловічої статі також відчувають дуже сильне навантаження, при тому без будь-яких функцій, які у жіночої статі вже враховані природою.

За статистикою, у чоловіків ризик серцево-судинних захворювань вищий, ніж у жінок, а також вищі ризики апоплексії (інсульту) і інфаркту. Також вітаміни для чоловіків після 40 допомагають забезпечувати стабільну роботу функцій організму.


Як вибрати комплекс вітамінів для чоловіків?

Коли ви вибираєте полівітамінні пігулки або капсули для чоловіків, ось деякі з поживних речовин, на які вам треба звернути увагу:

● Вітамін A: сприяє хорошому зору, захищає від простудних захворювань, грипу і підтримує здоров'я клітин.

● Комплекс вітамінів B: грає величезну роль в клітинному метаболізмі, служить каталізатором для обміну речовин, підтримки здоров'я імунної системи, покращують роботу кишечника.

● Вітамін C: вітамін-антиоксидант, потрібний і важливий для регенеративних функцій кісткової і сполучної тканин, бере участь в синтезі білку і колагену, підвищує витривалість.

● Вітамін D: посилює засвоєння фтору і кальцію, а його дефіцит може збільшити ризик захворювань кісток.

● Вітамін E: захищає клітинні мембрани, жири і білки, регулює імунну систему і є потужним антиоксидантом.

● Кальцій: потрібний для підтримки хорошого здоров'я кісток і зниження ризику остеопорозу, переломів кісток в пізньому віці, а також відповідає за здатність згущуватися крові, м'язовий тонус і стабільну нервову систему.

● Магній: потрібний для більш ніж 300 біохімічних реакцій, знижує рівень стресу, важливий в роботі серцево-судинної системи, підтримує пам'ять.

● Цинк: чоловікові важливо мати здорове потомство, і для цього потрібно здорові гени. Для підтримки потенції необхідний цинк, адже він бере участь у відтворенні основного гормону у чоловіків - тестостерону.

Ваш ідеальний мультивітамінний комплекс повинен містити більшість з них, щоб підтримувати здоров'я імунної системи, допомагати вам боротися із стресом і втомою і забезпечувати необхідний захист вашому організму.


Дефіцит вітамінів і його причини

Жодна їжа або навіть група продуктів не може забезпечити все, що нам треба, тому навіть дуже розбірливі їдці можуть виявитися з низьким рівнем певних груп вітамінів. Хвороба, ліки або завантажений спосіб життя - також часті причини, по яких людям бракує певних вітамінів. До того ж і просте старіння може бути причиною. З віком здатність нашого організму засвоювати вітаміни і мінерали природним чином падає.

Ранні ознаки дефіциту вітамінів:

- загальна слабкість (відсутній апетит, апатія, в'ялий стан, сонливість)

- частий прояв простудних захворювань

- ламкість нігтів і сухість шкіри, запалення, свербіж

- зниження потенції

Варто врахувати, що у дефіциту вітамінів, по суті, немає конкретної симптоматики, яка була б властива тільки авітамінозу, тому при будь-яких підозрах варто звернутися за консультацією лікаря.


Як приймати

Строго дотримуйтесь вказівки на упаковці.

Уникайте одночасного прийому більше одного мультивітамінного комплексу. Прийом подібних вітамінних продуктів разом може призвести до передозування вітамінів або серйозних побічних ефектів.

Не приймайте полівітаміни з молоком, іншими молочними продуктами, кальцієвими добавками або антацидами, що містять кальцій. Кальцій може утруднити засвоєння організмом певних інгредієнтів добавки.


Протипоказання

- перевантаження заліза в крові

- гемолітична анемія

- виразка

- гастрит

- виразковий коліт

- дивертикуліт

При індивідуальній непереносимості компонентів перед застосуванням добавок слід звернутися за консультацією лікаря.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені