Для дітей

Animal Pride DHA, 90 таблеток у формі тварин
В наявності

0 грн

Купити мультивітаміни для дітей у Львові та Україні

Мультивітаміни (полівітаміни) - це комплексні вітамінні препарати, що містять в одній капсулі, пігулці або будь-якій іншій формі випуску певну кількість різних вітамінів.

Комплекс вітамінів для дітей застосовується при профілактиці дефіциту вітамінів, для зміцнення зростаючого організму, під час тривалих простудних і інфекційних захворювань, а також при розумових і фізичних навантаженнях, і так далі.


Навіщо потрібні вітаміни для дітей?

Багато вітамінів дитячий організм починає синтезувати, знаходячись в материнській утробі. Наприклад, вітамін D з'являється в тканинах шкіри, тоді як B вітамін утворюється в кишечнику. Більшість вітамінів заповнюються раціоном, проте навіть при повноцінному і здоровому харчуванні не можна бути впевненим у тому, що норма вітамінів повністю потрапляє в наш організм щодня.

Так, для споживання необхідної добової норми вітаміну А, однорічній дитині треба з'їдати близько 400 гр сирної маси, або порція іншого продукту з аналогічною кількістю вітаміну. Також грає важливу роль не лише кількість, але і якість їжі.

Саме тому вітаміни дитячі із вже вирахуваним дозуванням і в різних формах украй зручні для щоденного застосування.


Як вибрати комплекс вітамінів для дітей?

При виборі вітаміни для дітей 2 роки і старше, важливо звернути увагу на декілька ключових для дитячого організму вітамінів:

- Залізо

Є важливим мінералом в періоди швидкого зростання. Залізо сприяє виробленню крові і нарощуванню м'язів, дає дітям енергію.

- Кальцій

Мікроелемент потрібний для підтримки здоров'я кісток і зубів. Недостатня кількість молока в дитинстві може вплинути на зростання і розвиток, а також призвести до появи крихких, пористих і слабких кісток, що зрештою може мати наслідок у вигляді остеопорозу в подальшому віці.

- Вітамін D

Зміцнює скелет і м'язи, а також важливий для профілактики рахіту у дітей, при недостатньому отриманні вітаміну, зважаючи на рідкісні прогулянки і частому знаходженні біля монітора.

- Вітамін А

Важливий для зростання, сприяє здоров'ю шкіри і очей. Впливає на імунітет і відновлення тканини шкіри і кісток.

- Вітамін С

Допомагає засвоювати залізо, підтримує тканини, кістки і кровоносні судини організму в хорошій формі. Бере участь у боротьбі з інфекціями.

- Вітаміни групи В

До них відносяться B1, B2, B6, B12, ніацин, фолієва кислота, біотваней і пантотенова кислота. Вони сприяють виробленню червоних кров'яних тілець, які переносять кисень по всьому тілу і дають дитині енергію, допомагають обміну речовин.


Дефіцит вітамінів і його ознаки

Ось декілька зразкових ознак можливого дефіциту:

- Сонливість

- Часті головні болі

- Погіршення стану нігтів, волосся і шкіри

- Апатія

- Синяки

- Зниження апетиту або його відсутність

- Почастішання простудних захворювань

- Зниження концентрації уваги


Причин може бути багато, проте найпоширеніші це:

- Вегетаріанство

- Захворювання ШКТ

- Тривалий прийом антибіотиків

- Незбалансований раціон харчування

- Неправильна обробка продуктів

- Відновлення після важкої хвороби

- Хворобі, при якій відсутня можливість вироблення організмом певних вітамінів


Як приймати дитячі вітаміни

Перше правило перед прийманням - рекомендується консультація у лікаря.

Прийом вітамінів здійснюється через 30 хвилин після їди, запиваючи склянкою води для кращого всмоктування, а також дотримуючись рекомендації на упаковці препарату.

Не варто приймати більше одного комплексу вітамінів, оскільки це може призвести до передозування і різних побічних ефектів, таким як діарея, печія, блювота, запаморочення і так далі.


Протипоказання до прийому мультивітамінів

Деякі хвороби, при яких не допускається застосування вітамінних препаратів :

- Порушення функції нирок

- Цукровий діабет

- Таласемія

- Гемолітична анемія

- Гастрит

- Виразка

- Дивертикуліт

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені