Для вагітних

Під замовлення
1 080 грн
Під замовлення
229 грн
Під замовлення
97 грн
Під замовлення
342 грн
Під замовлення
375 грн
Під замовлення
187 грн
Під замовлення
187 грн
Під замовлення
98 грн
Під замовлення
388 грн
Під замовлення
250 грн
Під замовлення
798 грн
Під замовлення
1 596 грн
Під замовлення
1 960 грн
Під замовлення
1 210 грн
Під замовлення
504 грн
Під замовлення
336 грн
Під замовлення
1 070 грн
Під замовлення
512 грн
Під замовлення
783 грн
Під замовлення
559 грн
Хіт продажу
Мультивитамины для Беременных, Prenatal Nutrients, Solgar, 240 таблеток
Під замовлення
669 грн
Під замовлення
564 грн
Під замовлення
719 грн
Під замовлення
897 грн

Купити мультивітаміни для вагітних у Львові та Україні

Мультивітаміни (полівітаміни) являють собою комплексний набір вітамінів і мінералів, зібраних в певних дозуваннях в різних формах випуску (капсули, пігулки, пастили і тому подібне).

У свою чергу, вітаміни для вагітних - це добавка, призначена для забезпечення поживними речовинами, необхідними для здорового протікання вагітності. Вітаміни особливо важливі в період вагітності, оскільки зростаючому плоду для нормального розвитку потрібно певні поживні речовини, які іноді важко отримати тільки за допомогою продуктів харчування в силу інтенсивного метаболізму.


Навіщо потрібні вітаміни при вагітності?

Вітаміни для вагітних призначені не лише для вагітних, але і для тих, хто намагається завагітніти. Лікарі рекомендують приймати вітаміни перед вагітністю, що містять не менше 400 мкг фолієвої кислоти, принаймні, за місяць до вагітності.

Під час вагітності жінкам потрібно всілякі вітаміни - для здоров'я плоду і підтримки організму матері, оберігаючи від яких-небудь можливих ускладнень. Також деякі компоненти благотворно впливають на синтезування гормонів в організмі, зміцнюють нервову систему і зміцнюють м'язові тканини.


Як підібрати комплекс вітамінів для вагітних?

Основні поживні речовини вітаміни для вагітних обов'язково повинні містити такі мікроелементи:

Фолієва кислота

Грає фундаментальну роль при формуванні нервової системи дитини. Організм майже не виробляє цю речовину сам і не завжди є можливість отримати потрібну кількість з раціону, саме тому вітаміни для вагітних 1 триместр можуть допомогти заповнити недолік.

Кальцій

Вимивається з організму під час вагітності набагато швидше і його потреба збільшується в півтора раза, адже він життєво необхідний на стадії формування кісткової тканини малюка.

Залізо

Допомагає при виробленні червоних кров'яних тілець і також корисний для профілактики анемії.

Магній

На перших двох триместрах магній особливо важливий для м'язів, оскільки велике навантаження доводиться саме на нижню частину тіла. Також магній сприяє міцному і здоровому сну.

Йод

Потрібний для щитовидної залози матері, щоб підтримувати здоров'я малюка в утробі, поки формуються усі його органи.

Цинк

Потрібний для правильного зростання дитини в утробі і формування його імунітету. Бере участь в синтезуванні різних анаболічних гормонів організму, таких як тестостерон і інсулін.


Дефіцит вітамінів і його ознаки

Якщо жінка правильно і різноманітно харчується, вживає багато фруктів і овочів, м'яса і морепродуктів, то додаткова вітамінна підтримка при вагітності можливо і не згодиться.

Проте, як правило, деякі вітаміни організм виробляє в найменших кількостях, або не виробляє зовсім, а з їжі не завжди можна поповнити необхідну норму мікроелементів.

Такі симптоми як:

- Судоми

- Безсоння

- Апатія

- Лущення шкіри

- Біль в м'язах і суглобах

- Ламкість нігтів

- Зубний біль

- Зниження гостроти зору

- Часті головні болі

- Зниження уваги

Можуть сигналізувати про можливий недолік яких-небудь речовин в організмі матері.


Як приймати вітаміни для вагітних

Вагітним, плануючим вагітність і тим, хто тільки збирається купити вітаміни для годуючих мам наполегливо рекомендується консультація лікаря, щоб він встановив чи є у вас потреба в яких-небудь вітамінах, а також для корекції дозування і додаткових рекомендацій.

Не слід приймати більше одного полівітамінного комплексу, інакше це може привести до передозування і побічних ефектів: діареї, запамороченню, блювоті, а в критичних випадках, до патології плоду.

Протипоказання до прийому мультивітамінів

При деяких захворюваннях ШКТ, гемохроматозом, індивідуальній непереносимості яких-небудь компонентів препарату, а також вагітним і під час лактації слід приймати вітаміни з обережністю і тільки після відвідування лікаря.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені