ZMA і ZMB

Купити ZMA і ZMB у Львові та Україні

Отже, ZMA що це таке? ZMA (також відомий як ZMB6) - це абревіатура від Zinc Monomethionine Aspartate, який є комплексом мінералів. Ці мінерали часто зустрічаються в якісних м'ясних джерелах, таких як яловичина, курка і морепродукти. ZMA, ZMB - це добавка, яка використовується вже більше 30 років для поліпшення самопочуття і підтримки функцій людського організму. Вона містить вітамін B6 і такі мінерали як магній і цинк. Вплив ZMA на сон є головною перевагою, яка сподобається багатьом людям. Що робить ZMA, так це підвищує якість сну за рахунок підвищення рівня тестостерона, що, у свою чергу, підвищує енергію впродовж усього дня.

ZMA комплекс - це мультивітамінна добавка, яка має багато переваг, але рекомендується тільки для дорослих у віці від 18 до 45 років. Це означає, що вона може бути корисною для людей, що намагаються поліпшити свої результати в тренажерному залі, бодібілдингу і навіть силових видах спорту, таких як футбол. ZMA підходить для чоловіків і жінок, що бажають збільшити силу, набрати м'язову масу, підвищити витривалість і допомогти відновитися між тренуваннями. Чи являєтесь спортсменом, бодібілдером або любителем фітнесу, ZMA може допомогти на шляху до максимальної продуктивності. Ця добавка одна з найпоширеніших серед спортсменів, так і людей, які хочуть підвищити рівень своєї енергії. 

Для чого потрібен ZMA (ZMB)

Кожен з основних інгредієнтів комплексу має свій власний набір переваг, тому розглянемо ZMA склад детальніше:

  • Цинк - це популярний мінерал серед спортсменів, оскільки він потрібен для підтримки сильної імунної системи. Підтримка хорошого самопочуття, щоб можна було тренуватися інтенсивно і без перерв є ключовим елементом для підвищення продуктивності організму, тому цинк є обов'язковим в щоденному раціоні. Крім того, рівень тестостерона в плазмі регулюється цинком, тому добавка ZMB допомагає підтримувати здоровий рівень тестостерона в організмі. Також цинк важливий для засвоєння вітаміну Е.
  • Магній - мінерал що грає найважливішу роль в процесі перетворення організмом їжі в енергію, крім безлічі інших переваг для здоров'я. Він також допомагає підтримувати здорову нервову і м'язову функцію, кров'яний тиск, сердечний ритм, міцність кісток і рівень глюкози в крові. Дослідження показують, що магній може підвищити працездатність спортсменів і літніх людей. Магній також допомагає затримати накопичення лактату в м'язах, даючи енергію, а це означає, що можна працювати важче і довше.Магній також допомагає регулювати сон і допомагає при занепокоєнні, що може допомогти швидше відновитися у вкрай важливий для організму час доби.
  • Вітамін B6. Цей вітамін також життєво важливий для спортсменів, оскільки він сприяє нормальному утворенню еритроцитів, а спортсменам необхідно підтримувати максимальну кількість еритроцитів. Це допомагає регулювати виділення води, яке має засадниче значення для ключових процесів, через які проходить тіло під час тренування, включаючи рівень гідратації і рівень поту, які допомагають підтримувати низьку температуру тіла. Вітамін B6 також бере участь у виробленні енергії і стійкості до стресу, роблячи залізо доступнішим в крові, що означає більшу кількість гемоглобіну і більшої кількості кисню, доступної для м'язів.

Як підсумок, добавки з магнієм, цинком і B6 вітаміном допомагають збільшити вироблення енергії, забезпечують краще відновлення і допомагають з усіма важливими функціями організму, такими як імунітет і нормальне функціонування м'язів.

Безліч досліджень показують, що ZMA сприяє правильному зниженню ваги. У дослідженнях за участю шістдесяти чоловік, що страждають зайвою вагою, ті, хто вживав тридцять міліграм цинку в добу, втратили значно більше ваги, ніж люди, що приймають плацебо.

Було показано, що вітамін B6 і магній зменшують ризик здуття живота і затримку у жінок, що страждають ПМС.

Так само вважається, що магній здійснює вплив на частину мозку, що називається гіпоталамус, який допомагає регулювати роботу гіпофіза і надниркових залоз. Ці залози грають фундаментальну роль в реакції організму на стрес. Численні дослідження взаємозв'язку між магнієм і тривожністю показують, що учасники повідомляють про зменшення симптомів тривожності після регулярного приймання добавок. Якщо людина страждає від тривожного розладу, можливо, варто ZMB6 купити, щоб побачити ефект.


Денна норма ZMA

  • Цинк: 30 мг денної норми
  • Магній: 450 мг денної норми.
  • Вітамін B6 : 10-11 мг денної норми.


ZMA як приймати

Більшість добавок ZMA дозуються аналогічно кількостям вказаним вище. Це приблизно 3 капсули препарату або 3 мірних ложки порошкового ZMB6 для чоловіків. Для жінок, як правило, рекомендується приймати близько 2 капсул препарату або 2 мірних ложок порошкового ZMA.

Проте, у кожного виробника дозування можуть варіюватися від добавки до добавки, тому слід приймати препарат дотримуючись інструкції, вказаної на упаковці.

Для досягнення максимальних результатів слід приймати добавки ZMA за 30-60 хвилин до сну. Краще всього приймати їх натщесерце, намагаючись уникати приймання кальцію в цей час, оскільки він впливає на засвоєння цинку.


Протипоказання до приймання

Перш ніж ZMA купити, рекомендується уважно читати ZMA відгуки, щоб вибрати найкращий варіант препарату. Також потрібна консультація з лікарем, який підбере конкретніше дозування, що відповідає саме вашим потребам і для виявлення індивідуальної непереносимості.

Не рекомендується:

• Приймати разом з антибіотиками і діуретиками.

• Вагітним і годуючим жінкам.

• Людям, що проходять лікування від остеопорозу і серцевих захворювань.

• Тим, хто приймає протисудомні препарати, такі як вальпроєва кислота, карбамазепин.

Nutrix © 2022 Всі права захищені