Залізо

Залізо, 21 Century, Slow Release Iron,  60 таблеток
В наявності

134 грн

Купити залізо в таблетках у Львові та Україні

Залізо - найпоширеніший багатофункціональний мікробіологічний елемент, прискорюючий процеси кисневого обміну в тканинах і м'язах. Це важливий мінерал, що забезпечує здорову діяльність клітин усього нашого організму, а також що допомагає імунній системі і синтезу ДНК.


Для чого необхідно залізо?

Залізо покращує функціонування усього організму, концентрацію уваги, правильне протікання процесів ШКТ, зміцнює імунну систему і бере участь в регулюванні температури тіла.

Наш організм не здатний виробляти залізо самостійно. Тому єдиною можливістю отримувати його повною мірою залишається тільки з раціону харчування, або купуючи залізо в таблетках.

Істотна частина заліза у вашому організмі використовується в гемоглобіні, тому недостатня кількість заліза перешкоджатиме виробленню достатньої кількості червоних кров'яних тілець, що переносять кисень.

Також організму додатково потрібно залізо для вироблення певних гормонів і видаленню вуглекислого газу.


У яких продуктах є залізо?

У найбільшій кількості залізо можна отримати з червоного м'яса: зі свинини, свинячої печінки, телятини, нежирної яловичини, баранини.

Риба, молюски, устриці, тунець і мідії - багаті залізом морепродукти.

У список збагачених залізом овочів входить морська і брюссельська капуста, топінамбур, зелена квасоля, картопля, в'ялені помідори, шпинат, буряк, кукурудза, капуста і зелень усіх видів.

У крупах міститься найменша кількість цього корисного мінералу, але сочевиця, гречана крупа, кіноа, ячна крупа, полба і крупа перлова містять деяку кількість заліза.


Дефіцит заліза

Деякі з причин анемії:

- сильна крововтрата під час менструації

- запальне захворювання кишечника

- недостатнє споживання заліза із-за неправильного харчування

- підвищена потреба в залізі під час вагітності


Найбільш яскраві ознаки анемії:

- Почуття сильної втоми

Бліда шкіра

- Задишка

- Головні болі

- Прискорене серцебиття

- Суха шкіра і пошкоджене волосся

Симптоми дефіциту заліза розрізняються в залежності від того, наскільки серйозна анемія, як швидко вона прогресує, який стан здоров'я і до якої вікової категорії належить людина.


Добова норма заліза

Нормальний рівень заліза для дорослих 10 - 30 мг.

Чоловікам рекомендується - від 10 до 12 мг, тоді як жінкам - від 20 до 30 мг, оскільки при менструальному циклі відбувається істотна втрата мікроелемента. Також під час вагітності потреба жінки в залізі збільшується до 33 мг.

Дітям і підліткам потрібно від 10 до 15 мг.


Як вибрати препарати заліза ціна

На вибір є декілька популярних форм препарату заліза.

- Залізо в таблетках

Найпоширеніший варіант. Розчиняються поступово, запобігаючи роздратуванню слизовою оболонкою шлунку. Всмоктуються трохи гірше, ніж інші форми.

- Капсули

Чудово підходять дорослим в силу хорошого засвоєння, але погано підходять маленьким дітям із-за розміру. Також в капсулі міститься конкретна доза, яку за бажанням не можна розділити.

- Пастилки

Стануть хорошим варіантом для дітей і дорослих, мають приємний смак, відмінно засвоюються.

- Сироп

Є кращим варіантом для дітей і для тих, кому складно проковтнути пігулки і капсули. Добре засвоюється, але концентрація цукру може стати поганим варіантом для людей з діабетом.


Як приймати залізо

Приймати добавки заліза краще натщесерце або через 2 години після їди. Рекомендується запивати препарат водою з додаванням лимонного соку, оскільки залізо краще всмоктується у поєднанні з вітаміном С.

Не варто запивати залізо молоком, чорним чаєм і кавою, це перешкоджає засвоєнню.

Обов'язково треба дотримуватись інструкції на упаковці.


Протипоказання до прийому заліза

Перед прийманням в обов'язковому порядку слід проконсультуватися у лікаря, який проведе обстеження і виявить чи є у вас недолік або надлишок заліза.

Якщо у вас є гіперчутливість, порушення обміну заліза, проблеми з ШКТ, гемоліз хронічний, гепатит, таласемія, ниркова недостатність, гемосидероз, сидеробластная анемія, виразка дванадцятипалої кишки - приймання препарату протипоказане.

Вагітним і годуючим приймати з обережністю, а також тільки після консультації фахівця.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені