Мінеральні комплекси

Animal Pak Powder 388 грам Universal Nutrition
На складі
1 500 грн
Кальцій і Магній, Now Foods, Calcium & Magnesium with D3 and Zink, 120 капсул
Під замовлення
328 грн
Новинка
Мінеральний комплекс Chela-Min Sport Formula, Olimp, 60 капсул
Під замовлення
440 грн
Новинка
Chela-Mag B6 Ashwagandha+ginseng OLIMP 30 caps
Під замовлення
232 грн
Новинка
Chela-Ferr Med OLIMP 30 caps
Під замовлення
223 грн
Новинка
Chela-Ferr bio complex OLIMP 30 caps
Під замовлення
176 грн
Новинка
Chela-Zinc OLIMP 30 caps
Під замовлення
139 грн
Новинка
Chela-Calcium D3 OLIMP 30 caps
Під замовлення
250 грн
Новинка
Chela MZB Sport Formula OLIMP 60 caps
Під замовлення
626 грн
Новинка
Chela Mag B6 Forte Shot OLIMP 20х25ml ampoule (вишня)
Під замовлення
978 грн
Новинка
 Мінеральний комплекс Puritan`s Super Chelated Multi-Mineral - 100 каплет
Під замовлення
0 грн
CaZnMg Universal CALCIUM ZINC MAGNEZIUM 100 табл
Під замовлення
0 грн
MGZB ULTRA OstroVit 120 tabs
Під замовлення
0 грн
MgZB OstroVit 90 tabs
Під замовлення
0 грн
Magnez Max Skurcz OstroVit 60 tabs
Під замовлення
0 грн
Multimineral Complex BiotechUSA 100 tabs
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Cardio Pack BioTechUSA 30 paks
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Calcium Zinc Magnesium BioTechUSA 100 tabs
Під замовлення
0 грн
Вітаміни та мінерали Ca-D3-K2 BioTechUSA 90 caps
Під замовлення
0 грн
Olimp - Vita-Min One 60caps
Під замовлення
0 грн

Купити мінеральні комплекси у Львові та Україні

Мінерали для організму людини – це макроелементи та мікроелементи неорганічного походження, які у незначних кількостях потрібні для правильного функціонування всього організму. Вони є найважливішими сполуками для комплексної роботи всього організму. Але організм людини не здатний сам синтезувати їх. Тільки з рослинних та тваринних джерел ми запасаємося ними за допомогою їжі.

Макроелементи (Ca, Mg, P, Ka, Na, S, Cl) - основні мінерали, які потрібні організму в більшій кількості, ніж мікроелементи (Cr, Cu, I, Fe, F, Mn, Se, Zn), які не менш важливі, але потрібні вони в меншій кількості.

Необхідність організму в макроелементах – понад 100 мг на день. Необхідність у мікроелементах для організму – менше 100 мг на день.


Дефіцит мінералів в організмі та наслідки

І все ж таки, не завжди вдається повністю забезпечити потребу організму в них за рахунок продуктів харчування. Навіть при регулярному вживанні їжі, що містить необхідні вітаміни та мікроелементи, людина може відчувати їхню нестачу. На це впливає стрес та несприятливі екологічні умови. Кількість макроелементів знижується під час хвороби та зростає потреба організму в мінералах у період одужання, а також у період зростання дитячого та молодого організму

В організмі кожної людини присутня деяка кількість кожного мінерального елемента. Але нестача будь-якого макроелемента протягом тривалого часу може спричинити розвиток різних захворювань.

До несприятливих змін у стані здоров'я призводить недостатнє надходження низки найважливіших мінеральних солей та мікроелементів, особливо у дітей, вагітних та жінок, що годують. Від нестачі мінералів страждає волосся, шкіра, кістки, мускулатура, зв'язки, кров та процеси обміну речовин. Поповнити їх дефіцит допомагають вітаміни та мінеральний комплекс, а також спеціально збагачені вітамінами та мінеральними речовинами продукти харчування.


Важливість мінералів в організмі

Багато людей розуміють, що для підтримки здоров'я потрібні вітаміни та мінерали. Вони необхідні для підтримки організму у нормальному стані й у функціонування важливих процесів у нашому організмі. Але яку роль виконують вони в нашому організмі?

Візьмемо для прикладу деякі мінерали.

  • Кальцій виявляє активність у роботі імунної системи. Цей елемент необхідний для формування кісток і зубів, а також їх зміцнення. Нестача цього мінералу в раціоні сприяє виникненню ламкості кісток у дорослих.
  • Важлива роль заліза для нормального та здорового стану крові та м'язів, діяльності імунної системи. При нестачі цього мінералу виникає анемія, дратівливість та швидка стомлюваність.
  • Селен є важливим для здоров'я печінки та формування імунної системи.
  • Магній виступає як регулятор рівня калію та натрію, що важливо для артеріального тиску. Цей мінерал бере участь у вивільненні енергії у клітинах.
  • Калій та натрій є активними регуляторами рівня води в організмі. Калій важливий для передачі нервових імпульсів, правильної діяльності серцевого ритму і передачі м'язових функції.
  • Цинк, як антиоксидант, важливий для підтримки імунної системи та шкіри у здоровому стані, швидшому загоєнню ран.

Зважаючи на ті чи інші потреби нашого організму в мінералах, ми можемо купити мінерали у виробників або постачальників, враховуючи склад та дозування.


Потреба організму у мінеральних комплексах

Мінеральні комплекси - необхідні речовини, які потрібні для зростання, розвитку та життєдіяльності людини, беруть участь в обміні речовин та енергії організму.

Наявність в організмі людини певної кількості мінералів (макроелементів та мікроелементів) залежить не тільки від харчування, але й від способу життя та роду її діяльності, а також від місцевості проживання та екології.

Та на сьогоднішній день питання поповнення організму потрібними мінералами легко вирішується. Можливість доступу до мінеральних комплексів або окремого виду мінералу необмежена. Можна всі необхідні мінерали купити України як окремий елемент, так і цілий комплекс мінералів. Це залежить від стану нашого організму в даний період і від його потреб, а також від того фактора, хто прийматиме мінерали - діти, дорослі люди, люди похилого віку, спортсмени, молоді матусі або вагітні. Це важливо враховувати, щоб мати позитивний ефект від прийому окремих мінералів чи мінеральний комплекс.

Вибираємо мінерали або мінеральний комплекс максимально з користю для свого організму, щоб отримати реальний ефект для здоров’я.

Ви можете мінерали купити України враховуючи дозування та склад мінерального комплексу.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені