Інші мінерали

Селен, Now Foods, Selenium, 200 мкг, 90 капсул
На складі
370 грн
Новинка
Церебровітал капсули №30 Нутрімед (10х3)
На складі
220 грн
Селен, Now Foods, Selenium, 100 мкг, 100 таблеток
Під замовлення
254 грн
Селен, Scitec, Selenium, 50 мкг, 100 таблеток
Під замовлення
125 грн
Новинка
Йод Kelp, Olimp, 60 таблеток
Під замовлення
236 грн
Новинка
Вітаміни і мінерали Gold Vit complex OLIMP 30 caps
Під замовлення
343 грн
Новинка
Вітаміни і мінерали, Beta Solar OLIMP, 30 caps
Під замовлення
335 грн
Новинка
Chrom Active, Olimp Nutrition, 60 таблеток
Під замовлення
164 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс Work It Lady OLIMP 337,5 g (апельсин)
Під замовлення
744 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс Pump Express 2.0 concentrate OLIMP 660 g  Апельсин
Під замовлення
1 783 грн
Новинка
Ізотонік OLIMP Iso Plus+ L-Carnitine 35g sachet (апельсин)
Під замовлення
43 грн
Новинка
Ізотонік OLIMP Iso Plus (апельсин) 10 tabl
Під замовлення
216 грн
Новинка
Ізотонік OLIMP Hydratonic Fast (апельсин) 20 tabl
Під замовлення
167 грн
Новинка
Chela-Mag B6 Ashwagandha+ginseng OLIMP 30 caps
Під замовлення
232 грн
Новинка
Залізо Chela-Ferr Forte OLIMP 30 caps
Під замовлення
215 грн
Новинка
Залізо Chela-Ferr Easy OLIMP 30 sashets
Під замовлення
260 грн
Новинка
Chela-Ferr bio complex OLIMP 30 caps
Під замовлення
176 грн
Новинка
Chela-Zinc OLIMP 30 caps
Під замовлення
139 грн
Новинка
Chela-Calcium D3 OLIMP 30 caps
Під замовлення
250 грн
Новинка
Магній В6, Chela-Mag B6 Forte Shot, Olimp Nutrition, 20 ампул, Апельсин
Під замовлення
128 грн
CaZnMg Universal CALCIUM ZINC MAGNEZIUM 100 табл
Під замовлення
0 грн
Женьшень Mega Ginseng, Scitec Nutrition, 100 капсул
Під замовлення
0 грн

Купити інші мінерали у Львові та Україні

Мінерали - це узагальнене поняття, що означає важливі біологічні елементи, які життєво важливі для здорової роботи організму. Не варто плутати мінерали і вітаміни, оскільки їх головна і основна відмінність в тому, що вітаміни органічного походження і можуть самі вироблятися живими організмами, тоді як мінерали не мають органічного походження і виходять організмом з їжі тваринного і рослинного походження.

Для кращого функціонування тіла важливо вживати як мінімум 13 мікроелементів, і, хоча людям треба лише невелику кількість мінералів, важливо споживати рекомендовану кількість. Серйозний дефіцит мінералів може мати руйнівні наслідки для здоров'я.


Для чого потрібні мінерали

Мінерали настільки сильні, що просто своєю присутністю в організмі вони допомагають тілу і його основним функціям. Мінерали для організму людини потрібно для різних завдань, включаючи підтримку правильного функціонування кісток, м'язів, серця і мозку, тому украй важливо, як і інші мінерали, ці 8 мікроелементів завжди були в достатній кількості в організмі:

- Кальцій.

Є найбільш поширеним мінералом у вашому тілі. Він відіграє важливу роль в клітинах головного мозку і бере участь у вивільненні нейротрансмітерів з нейронів, також будучи основним елементом для зростання, фортеці кісток і зубів. Нестача кальцію в організмі може призвести до кровотечі ясен, синців, слабкості і проблем із зубною емаллю.

- Натрій.

Це один з декількох мінералів необхідних для функціонування організму, і він є основним чинником, що визначає баланс води в організмі. Але, окрім цього, у нього є багато функцій, у тому числі регулювання артеріального тиску і скорочення м'язів. Дефіцит цього мінералу призводить до судом, втрати апетиту, а при повній відсутності може призвести до летальних наслідків.

- Калій.

Потрібний для правильної роботи мозку, допомагаючи наситити його киснем, калій також впливає на тиск. При недоліку калію можуть бути запори, підвищений рівень артеріального тиску і нерівномірна швидкість биття серця. Хоча збалансована дієта зазвичай забезпечує увесь необхідний людині калій, який особливо потрібно тим, у кого недостатньо його в раціоні або тим, хто втратив надто багато калію через хворобу, або лікування певними ліками.

- Залізо.

Полегшує транспортування кисню по всьому тілу. Важливо для здорових клітин крові, які переносять кисень з легенів і забезпечують ним іншу частину тіла. Недолік заліза призводить до погіршення роботи артеріального тиску і імунної системи, а також до порушення циклу у жінок.

- Хром.

Регулює рівень цукру в крові, безпосередньо впливає на загоєння тканин і міцний імунітет. Недолік хрому в організмі може призвести до ожиріння.

- Йод.

Міститься в невеликій кількості в щитовидній залозі, допомагає у виробленні гормонів зростання. Важливий для нормального скорочення сердечного м'яза. Дефіцит йоду знижує еластичність шкіри і може призвести до депресії.

- Селен.

Дуже сильний антиоксидант. Допомагає імунітету, бореться з вірусними інфекціями і токсинами, гальмує старіння. Бере участь у функціях серцево-судинної системи. Якщо в організмі відбувається нестача селену, можна помітити випадання волосся і зниження тонусу м'язів.


Дефіцит мінералів

При дефіциті одного або декількох мікроелементів в організмі можуть виникати різного роду порушення, оскільки попри те, що безліч корисних речовин ми отримуємо саме з раціону, не усі мінерали в їжі ми можемо отримати в потрібній кількості. Тому надалі недостатність мінералів може призвести до серйозних захворювань, якщо вчасно не поповнити запас корисних речовин.

Варто звернути увагу, якщо виникають такі симптоми:

- оніміння в кінцівках

- синяки

- анемія

- порушення концентрації

- нудота

- поганий апетит

- ламкість волосся і нігтів

- спазми м'язові

- млявість, апатія, сонливість

- порушення ритму серця

- часті простудні захворювання


Як вибрати мінерали

  1. Перед купівлею проконсультуйтеся у фахівця
  2. Обов'язково перевірте відгуки на добавку
  3. Подивіться на знаки якості
  4. Дізнавайтеся, чи є знаки якості у бренду
  5. Не вибирайте добавки із занадто великим списком речовин в складі
  6. Дізнайтеся, чи є ліцензія на продаж добавок у магазину


Протипоказання

Перш ніж мінерали купити, варто звернутися до лікаря, щоб дізнатися який саме для вашого організму потрібно мікроелемент і чи є індивідуальна непереносимість якого-небудь компонента добавки.

В цілому, усі мікроелементи приносять виняткову користь, проте, якщо регулярно перевищувати покладену порцію мінералів, є ризик отримати здуття живота, пронос, запаморочення і нудоту, а також непритомність.

Також, рекомендуємо мінерали купити Львів в мережі наших магазинів, або, для більшої зручності, в онлайн магазині Nutrix (Нутрікс), асортимент якого постійно оновлюється.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені