Вітаміни для чоловіків, BiotechUSA, Men's Arginine, 90 капсул

  • Артикул: 00-00001050
  • Штрих код: 5999076234356
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 305 грн

Біодобавка Men`s Arginmax АКГ СА, аргініном, макро- та мікроелементами, вітамінами та рослинними екстрактами – це заряд корисних речовин для здоров'я чоловічого організму.


Мінерально-вітамінний мікс створений спеціально для активних молодих людей, котрі шукають багатофункціональну біодобавку. Препарат розроблений на базі екстрактів рослин з мінерально-вітамінним комплексом, АКГ, а також аргініном, тому стимулює приріст м'язової маси та підвищення лібідо.

Вітамінно-мінеральний мікс налічує 11 представників, у тому числі водорозчинні представники групи В, аскорбінова та фолієва кислоти, а також жиророзчинні вітаміни Е та А.

Крім того, добавка містить цинк та селен – важливі макроелементи, які сприяють підтримці оптимального рівня чоловічого гормону.

 

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені