Вітаміни для вагітних, Thorne, Basic Prenatal, 90 капсул

  • Артикул: 00-00001265
  • Штрих код: 693749015048
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 700 грн

Basic Prenatal розроблений, щоб бути ніжним та ефективним для жінок, які намагаються завагітніти, вагітні або годують груддю. Він містить ніяких добавок, які у основних пренатальних добавках.

Додавання вітамінів та мінералів до, під час та після вагітності, а також під час грудного вигодовування може допомогти народити здорову дитину та принести користь матері.
Наприклад, додавання фолієвої кислоти знижує ризик народження дитини з мозком або хребтом. уроджений дефект шнура.

Thorne Basic Prenatal містить активні форми фолату (5-MTHF) та вітаміну B12 (метилкобаламін) для оптимального використання в тканинах. * Basic Prenatal також містить добре засвоюваний бісгліцинат заліза, який задовольняє підвищену потребу вагітних у залозі, будучи легким. на шлунок і не викликає запорів.

Було продемонстровано, що деякі з компонентів Basic Prenatal (включаючи вітамін C, вітамін B6 та вітамін K) корисні для лікування "ранкового нездужання". Вагітність є критичним часом для оптимізації здоров'я та харчування жінки, що важливо як для матері, так і для її дитини. Загальні потреби у харчуванні та калоріях значно збільшуються при вагітності та годуванні груддю. Центр контролю та профілактики захворювань рекомендує додавання фолієвої кислоти для всіх жінок дітородного віку, тому що найбільша потреба в першому триместрі, коли жінка може навіть не знати, що вона вагітна.

Жінка, яка дотримується здорової дієти, яка забезпечує достатню кількість фолієвої кислоти, може знизити ризик народження дитини із вродженим дефектом головного чи спинного мозку.

Високоефективні полівітамінні/мінеральні добавки іноді можуть бути важкими для шлунка, особливо протягом першого триместру вагітності.

Тому Торн не містить великої кількості поживних речовин, які, як відомо, спричиняють розлад шлунка. Натомість включені менші кількості цих поживних речовин, але в їх найбільш тканинних і абсорбованих формах для оптимального використання. Серед них є активні форми кількох вітамінів групи В – піридоксаль-5'-фосфат (вітамін В6), рибофлавін-5'-фосфат (вітамін В2), L-5-MTHF (активна форма фолату) та метилкобаламін (вітамін). B12).

Оскільки кальцій у великій кількості може також викликати розлад шлунка, використовується помірна кількість у формах, що високо всмоктуються, цитрату і малату. Додатковий кальцій та магній можуть бути додані, як зазначено.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені