Вітамін В6, B12 + Фолієва кислота, Смак Малини, Earth Sweet Chewables, Bluebonnet Nutrition, 60 жувальних таблеток

Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 383 грн

Рекомендується при:

 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • анемії
 • діабеті
 • підвищеному рівні цукру в крові
 • порушенні циклу сну
 • занепаді сил
 • ослабленому імунітеті
 • порушеннях пам'яті
 • розсіяності уваги
 • розладах нервової системи
 • депресії


Що це?

Earth Sweet Chewable пропонують формулу з трьох найважливіших вітамінів групи В-метилкобальмін (В12), вітамін В6 та фолієву кислоту (В9) зі смаком малини. Цей препарат підсолоджується натуральною сумішшю концентратів соків і кристалами тростини.


Як це працює?

Вітамін В12, або метилкобаламін, забезпечує здоров'я серцево-судинної та нервової систем, а також відповідає за нормалізацію сну та підтримку енергії під час неспання. Цей вітамін досить мультизадачний - він важливий для правильного зростання організму, посилює імунітет, покращує апетит, збільшує вироблення енергії, підтримує здоров'я нервової системи, покращує пам'ять і здатність концентруватися, має заспокійливий ефект, позитивно впливає на функцію репродуктивних органів як у жінок, так і у чоловіків. Він також бере участь у метаболізмі жирів та вуглеводів, посилює синтез та здатність до накопичення білків.


Фолієва кислота відіграє значну роль в утворенні еритроцитів, кров'яних елементів. Як наслідок, вона успішно бореться із анемією. Вітамін В9 кислота сприяє виробленню серотоніну та норадреналіну, головним гормонам щастя та радості. Таким чином її можна приймати як антидепресант.


Вітамін В6 допомагає білкам та жирам правильно засвоюватися в організмі. Це значною мірою впливає здоров'я шкіри. Дуже важливе значення має піридоксин для нервової системи. Він синтезує в організмі такі речовини, як гамма-аміномасляну кислоту та серотонін, недолік яких призводить до нервової напруги та постійного відчуття тривоги. Саме тому в народі вітамін В6 називають антидепресантом. Також цей вітамін зміцнює імунну систему шляхом активізації вироблення імуноглобулінів. Так називаються захисні антитіла організму, які знищують віруси. Ще однією корисною властивістю піридоксину є його вплив на рівень цукру в крові. Він провокує виділення інсуліну, що покращує всмоктування глюкози. Таким чином, при використанні вітаміну В6 ризик розвитку цукрового діабету падає.

Показання до застосування

Приймати 1 жувальну таблетку на день або за рекомендацією фахівця.

Перед застосуванням,під час вагітності, лактації, прийому ліків чи за наявності будь-яких захворювань рекомендуеться проконсультуватись із лікарем. Зберігати в сухому, прохолодному, темному, недоступному для дітей місці.

Елемент

Вага

Одиниця

Процент

Порція

1

Жувальна таблетка


Порцій в упаковці

60Калорії

4Усього вуглеводів

1

гр

<1

Цукор

1

гр


Доданий цукор2

Вітамін В6

50

мг

2941

Фолат (фолієва кислота; вітамін В9)

667

мкг DFE

167

Вітамін В12 (метилкобаламін)

1000

мкг

41667

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцам, Кошерний, Без ГМО
Форма випуску
Жувальні цукерки
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
40 - 60

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені