Вітамін Е Суперабсорбовані Токотрієноли, Super Absorbable Tocotrienols, Life Extension, 60 капсул

  • Артикул: LEX14006
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 672 грн

Рекомендується при:


  • порушенні роботи репродуктивної системи як у жінок, так і у чоловіків
  • гормональних збоях при вагітності
  • ослабленому імунітеті
  • захворюваннях серцево-судинної системи
  • тромбозі

 

Що це?

Даний комплекс містить високоякісні токотрієноли вітаміну Е, отримані з червоної пальмової олії олійної пальми. Вітамін Е складається з восьми різних сполук. Багато хто звертає увагу лише на чотири сполуки вітаміну Е, які називають токоферолами. Але токотрієноли вітаміну Е також мають багато переваг для здоров'я та здійснюють потужний антиоксидантний захист. Вищі рівні циркулюючих токоферолів пов'язані зі здоровими артеріями, що допомагають підтримувати вже здоровий рівень ліпідів у крові. Вони мають потужні нейрозахисні властивості. І найперспективнішим є альфа-токотрієнол вітаміну Е.


 Як це працює?

Вітамін Е дуже важливий для здоров'я репродуктивної системи як у жінок, так і у чоловіків. Він необхідний для нормального розвитку сперматозоїдів у чоловіків, а для жінок він незамінний під час вагітності та при клімаксі. Його дефіцит призводить до серйозних порушень функціонування статевої системи та може сприяти безпліддю. Не менш важливою функцією вітаміну Е є його антиоксидантна дія, через свою специфічну хімічну структуру токотрієноли виявляють потужні антиоксидантні властивості у всьому організмі. Це стосується багатьох життєво важливих органів, наприклад, до серцево-судинної системи, шляхом зниження рівня холестерину в крові, захищаючи від судинних захворювань, тромбозу. Хороший відтік крові також позитивно впливає роботу головного мозку, нормалізують когнітивні функції. Вітамін E захищає організм від вільних радикалів, які сприяють прискореному старінню. Підтримує здоров'я ДНК, здоров'я нервової системи та сітківки ока. Сприяють здоровому росту волосся, поділу клітин та здорової імунної реакції в цілому.

Показання до застосування

Приймати по одній (1) капсулі двічі на день або відповідно до рекомендацій лікаря.


Перед застосуванням,під час вагітності, лактації, прийому ліків чи за наявності будь-яких захворювань рекомендуеться проконсультуватись із лікарем. Зберігати в сухому, прохолодному, темному, недоступному для дітей місці.

Елемент

Вага

Одиниця

Процент

Порція

1

капсула


Порцій в упаковці

60Вітамін E (як D-альфа-токоферол)

13

мг

87%

Змішані токотрієноли (від EVNol SupraBio™)

50

мг

**

** Добова доза не визначена.Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Без ГМО, Без глютену
Форма випуску
Капсули
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
40 - 60

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені