Вітамін D3, Puritan's pride, Vitamin D3, 1000 мо, 200 капсул

  • Артикул: 00-00001196
  • Штрих код: 25077156061
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 215 грн
Товару немає в наявності

Вітамін D3 відноситься до групи вітамінів D - жиророзчинних сполук і синтезується під дією ультрафіолетових променів. Також його можна отримати з деяких продуктів тваринного та рослинного походження. Далі в печінці цей вітамін перетворюється на 25-гідроксихолекальциферол (25-ОН). Щоб дізнатися, чи добре насичений організм людини вітаміном Д, роблять аналіз крові на цю речовину.

На наступному етапі 25-гидроксихолекальциферол у нирках перетворюється на активну форму (1,25-дигидроксихолекальциферол), яка виконує основну роботу. Таким чином, після синтезу у шкірі вітамін D повинен пройти трансформацію спочатку у печінці, а потім у нирках. Хронічне захворювання нирок може спричинити дефіцит цього вітаміну, навіть якщо людина досить буває на сонці.

Вітаміни та мінерали повинні регулярно надходити в організм. При недостатності порушується обмін речовин та робота органів. Кожна біологічно активна речовина в організмі виконує суворо відведені функції.

Вітамін D3 потребують різні органи та системи.

Кісткова система.

Провідна роль компонента – засвоєння мінералів кальцію та магнію, необхідних для формування кісткової та зубної тканини. Процес засвоєння стимулюється у внутрішніх органах. Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію та фосфору, регулюючи їх концентрацію.
Збільшується приплив мінералів до кісткової та зубної тканин, внаслідок чого вони зміцнюються.

Зростання клітин. Вітамін бере активну участь у процесі росту та оновлення клітин.

Гормон кальцитріол допомагає організму захиститися від розвитку ракових клітин.

Доведена здатність вітаміну D3 уповільнювати зростання онкологічних новоутворень молочних залоз, кишечника.

З'єднання позитивно впливає при лікуванні та профілактиці онкологічних захворювань простати, головного мозку. Місцеве застосування при псоріазі знижує лускатість шкірних покривів.

Імунна система.

Від вмісту компонента залежить функціонування кісткового мозку, що відповідає за вироблення імунних клітин. За достатньої концентрації в організмі підтримується імунітет.

Заліза внутрішньої секреції. Вітамін D3 приводить до норми синтез інсуліну. Тому компонент потрібен для нормалізації рівня глюкози у крові.

Нервова система. Підтримується концентрація кальцію у крові, що відповідає за передачу нервових імпульсів. Завдяки участі у засвоєнні кальцію та магнію, з'єднання відновлює захисні оболонки нервів. Цим пояснюється використання вітаміну D3 під час лікування розсіяного склерозу.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені